Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 23, 2018 13:20 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Nie, on nie chce zostawać na dworze, jak zamykam drzwi na taras. Może z Kropą by został, ale ta wpada w histerię, jak nie może wejść do domu. Takie to "psy obronne" :roll: Przypomnę, że Nero został mi wciśnięty do adopcji z obietnicą, że jest przyzwyczajony mieszkać na dworze :roll:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro maja 23, 2018 13:46 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Ale widocznie Nerutek jeszcze szybciej i chętniej przyzwyczaił się do mieszkania w domu :lol:
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18674
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro maja 23, 2018 14:02 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

I do kanapy ;) Dawno zwierząsiów nie pokazywałaś swoja droga...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84533
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro maja 23, 2018 17:31 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Też mi się tak wydaje, że ostatnie zdjęcia były hen, kiedy to... dawno 8)
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9959
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Śro maja 23, 2018 22:13 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Femka swoje zdjęcie pokazała to odzew mizerny tylko zwierząsia i zwierząsia, nie ma zwierząsiów
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Śro maja 23, 2018 23:16 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Cały ruch zachwytów nad Femkowymi zdjęciami przeniósł się na FB, tam dyskusji i lajków było, że hej :D
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9959
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Czw maja 24, 2018 0:57 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

a ile złośliwości :lol: Maryla to się kanałami przemieszcza :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw maja 24, 2018 7:27 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Femka pisze:a ile złośliwości :lol: Maryla to się kanałami przemieszcza :lol:


ee tam, złosliwosci
ja mam problem z wazelinowaniem więc i walę z grubej rury jesli juz :lol:

a co do psów obronnych: one mają bronic domu czy podwórka? :roll:
wydaje mi sie ze domu, a wiec muszą doglądać co i jak :smokin: :ok:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pt maja 25, 2018 16:40 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Maryla, może okna umyj, zamiast mnie hejtować w moim własnym wątku. Boszsz, czy leci z nami jakiś moderator? :lol:


Ogłoszenie parafialne dla osób, które są ępatyczne i odpowiadają w sposób właściwy na moje apele o wsparcie finansowe :roll: Gdyby tu przyszła Olat i coś kłamała na temat rzekomo posiadanej przeze mnie biżuterii, to nie wierzcie.
Aha, przy okazji, do sprzedania mam fajnego pieska. Biszkoptowy, labek albo amstaff (jak kto woli). Tanio sprzedam.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Sob maja 26, 2018 7:09 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

W związku z brakiem ofert kupna foch.

Ale mam jeszcze pytanie. Ile razy dziennie karmicie swoje koty? Chodzi mi o przypadki, gdy zasrańce mają dostęp do chrupków. Ja daję na śniadanie pół malutkiej puszeczki mokrego, na obiad michę mięcha (cycek kurzy) i na kolację znowu mokre z puszki. Ostatnio Szczypiorki wreszcie zaakceptowały (chyba już na dobre) puszki dobrej jakości. Wcześniej tylko gourmet albo felix, teraz, już od około pół roku, wcinają ładnie miamora, applows, a ostatnio pasztety carnilove, podobno bardzo dobrej jakości (sądząc po cenie, to żarcie jest z krowy karmionej czystym złotem :evil: ). Ale plan mam taki, żeby dzienną dawkę rozłożyć na dwa posiłki (śniadanie i obiad) i nie dawać im już kolacji.
I tu włąśnie prośba o to, żebyście się podzieliły swoimi doświadczeniami.

A może ktoś coś wie o tej karmie carnilove? Świetną rekomendację dostałam w sklepie zoologicznym przy lecznicy, a lecznica jak najbardziej przyjazna.


EDIT:
uwagi na temat braku fotek zauważyłam i z przyjemnością pokażę zwierząsia. Prawdopodobnie jutro.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Sob maja 26, 2018 8:41 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Sob maja 26, 2018 10:58 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Moje koty dostają mokre dwa razy dziennie i jakoś żyją. Inna sprawa, że na tyle dużo, że nie zjadają całej porcji na raz, tylko pomalutku dojadają. Suche stoi cały czas, ale teraz na szafce, żeby Bury Kotek z nadwagą nie miał do niej dostępu, bo lubiła na deser :roll:
Carnilove suche miałam małe opakowanie, kotki wtrząchnęły z dużą błogością, więc weszła na listę karm pożądanych.
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9959
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Sob maja 26, 2018 12:10 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

u mnie z suchym nie mam wyboru. Koty stare, Femka z kroczącą niewydolnością, więc jest RC stage 2. Ale nad zaprzestaniem dokarmiania na kolację zastanawiam się poważnie. Jest tylko jeden minus. Szczypiorki nie są przyzwyczajone zjadać na tyle dużo na obiad, żeby potem nie dojadać. I żądają kolacji. Ale tak sobie myślę, że jak przez dwa dni pójdą głodne albo dojedzą suchego, to się odzwyczają.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Sob maja 26, 2018 16:05 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Malk pisze:Moje koty dostają mokre dwa razy dziennie [...] Suche stoi cały czas,

Moje tak samo.
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob maja 26, 2018 18:21 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Femka pisze:W związku z brakiem ofert kupna foch.

Ale mam jeszcze pytanie. Ile razy dziennie karmicie swoje koty?


moje - gdybym miała - dostawałyby w systemie ciągłym, regularnie uzupełnianą
i bardzo różnorodną - taki koci stół szwedzki
:smokin:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek, sibia i 99 gości