Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 09, 2018 15:48 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Śliczne zwierzaki :D

Paulinna

 
Posty: 2
Od: Wto sty 09, 2018 15:40

Post » Wto sty 09, 2018 18:21 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Przez Łódź przebijalismy sie przez godzinę
Gorzej niz w Warszawie
Jak wy tam żyjecie? :roll:
To tyle co z Łodzi do warszawy jechaliśmy
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54240
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Wto sty 09, 2018 20:43 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

W Łodzi bardzo wiele dobrego wydarzyło się za prezydentury Zdanowkiej. Niestety, w kwestii przepustowości miasta ta pani wyłożyła się koncertowo. Prawdopodobnie Łódź jest najgorszym pod tym względem miastem w Polsce.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto sty 09, 2018 20:44 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

I odkad pamietam zawsze tak bylo----ile razy jechalam nad morze to byla porazka :roll:
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sty 09, 2018 20:49 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

teraz akurat w ogóle nie wjechałabyś do miasta
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro sty 10, 2018 0:27 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Czyli się poprawiło,czy pogorszylo?

Dawniej przejezdzalo się przez środek miasta .......dlugooooo i korkowo.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro sty 10, 2018 9:07 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Moje doświadczenia z jazdą po Łodzi są traumatyczne. I nawet nawigacja jest bezradna wobec tego co się tam dzieje. :strach:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38262
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro sty 10, 2018 11:23 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

anulka111 pisze:Czyli się poprawiło,czy pogorszylo?

Dawniej przejezdzalo się przez środek miasta .......dlugooooo i korkowo.

chodziło mi o to, że teraz pojechałabyś obwodnicą bez zjeżdżania z dróg ekspresowych/autostrad. Czyli nie przeżyłabyś dramatu przejazdu przez miasto.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt sty 12, 2018 18:43 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Hej, co to się stało, że taki marazm wkradł się na mój ulubiony wątek?.
Poproszę o trochę życia!
Drops - śmiecący.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 12, 2018 19:18 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Proszę nie pomylić ze śmierdzącym!!!
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sty 13, 2018 18:48 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Femka pisze:na fotce w ogóle nic nie widać oprócz jakiegoś futra :roll:

Olat, nie mogę pozwolić, żebyś przejęła dla mnie adopcje, bo mnie nie stać :lol:

Się nie znasz, ja bym Ci super-ekonomiczne zwierzątka znalazła. Uprzejmie zwracam uwagę, że moje futrzaki nigdy nie wymagały odchudzania, czego nie da się powiedzieć o Twoich co poniektórych :P

Zgadzam się z opiniami o ruchu drogowym w Łodzi. W czasach niedawnych całkiem, gdy średnio co dwa miesiące jeździłam nad morze (albo mój TZ w drugą stronę) Łódź- to była trauma i rozpacz. Fakt, zbudowanie obwodnicy w dużym stopniu odmieniło nasze życie. :lol:
Od tego czasu do Łodzi nie zdarzyło mi się wjechać, choć fejsik codziennie wita mnie zapowiedziami pogodowymi dla miasta Łodzi. :lol:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39243
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Sob sty 13, 2018 19:05 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

a ja głupia c..pa walę środkiem miasta, bo ZAWSZE tak jeździłam Obrazek

olatku, dzięki wielkie za hasło "obwodnica" :201494

na usprawiedliwienie mojego pustogłowia mam tylko to że bywam tam co 3lata :oops:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54240
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon sty 15, 2018 22:53 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Dziękuję Ci, Femka za odpowiedź; ciężko mi znajdować te posty, ale się nauczę (dopiero teraz widzę co odpowiedziałaś).
Będę śledzić Twój wątek, bo w razie czego będę się czuła bezpieczniej w temacie geriatrii ;-). Wiadomo, że czytam różne
wiadomości, u weterynarza też szukam informacji podczas badań, ale nic nie zastąpi porad kogoś doświadczonego.

Kotecja

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Sob sty 06, 2018 0:05

Post » Pon sty 15, 2018 23:24 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Kotecja pisze:Dziękuję Ci, Femka za odpowiedź; ciężko mi znajdować te posty, ale się nauczę (dopiero teraz widzę co odpowiedziałaś).
Będę śledzić Twój wątek, bo w razie czego będę się czuła bezpieczniej w temacie geriatrii ;-). Wiadomo, że czytam różne
wiadomości, u weterynarza też szukam informacji podczas badań, ale nic nie zastąpi porad kogoś doświadczonego.

w grupie kotów mam samą geriatrię, zatem każdy post o moich kotach, to wieści z domu starców :lol: Ale dajemy radę. Menel (prawdopodobnie najmłodszy) latał jak wariat za piłeczką, a Zośka tarzała się z myszką spryskaną kocimiętką.

Ktoś sobie wyobraża rudą kupę mięcha galopującą za terkoczącą zabawką? 8O
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon sty 15, 2018 23:26 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-gościnnie Miś i Szczota

Olat pisze:
Femka pisze:na fotce w ogóle nic nie widać oprócz jakiegoś futra :roll:

Olat, nie mogę pozwolić, żebyś przejęła dla mnie adopcje, bo mnie nie stać :lol:

Się nie znasz, ja bym Ci super-ekonomiczne zwierzątka znalazła. Uprzejmie zwracam uwagę, że moje futrzaki nigdy nie wymagały odchudzania, czego nie da się powiedzieć o Twoich co poniektórych :P

(...)

przynajmniej widać, że są zaopiekowane i na racjach żywnościowych nie oszczędzam, w przeciwieństwie do co poniektórych :roll:



:lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 140 gości