Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 11, 2018 21:35 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

generalnie to się nudze bałdzo :smokin:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Nie mar 11, 2018 21:39 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

No masz. Trzeba było powiedzieć. Ja mam okna do umycia.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie mar 11, 2018 21:50 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Femka pisze:No masz. Trzeba było powiedzieć. Ja mam okna do umycia.


nie mogę jeździć, ukradli mi tablice :smokin:
no chyba ze wyłudzą paliwo w Twej okolicy :roll:

nie chcesz przyjechać w nasze okolyce na Noc Sów nad Świdrem? to jedyne takie wydarzenie
no i nie dostaje się zwierzaka w gratisie :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Nie mar 11, 2018 21:53 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Wiesz, jak u mnie jest. W tygodniu nie dam rady, a w weekend odsypiam.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie mar 11, 2018 21:57 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

masz czas na zmianę zwyczajów codziennych do 24 marca jakby co
albo napisz podanie o urlop okolicznościowy :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Nie mar 11, 2018 22:02 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

dobra, pomyślę.
Dzięki za zaproszenie. :1luvu:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie mar 11, 2018 22:11 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Maryla pisze:nie chcesz przyjechać w nasze okolyce na Noc Sów nad Świdrem? to jedyne takie wydarzenie
no i nie dostaje się zwierzaka w gratisie :wink:

Idę czytać o Nocy Sów, zafrapowało mnie :1luvu:

EDIT: Jeny, to jest jeszcze kawał od Otwocka :oops: zwłaszcza dla niezmotoryzowanych... a taka fajna atrakcja!

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie mar 11, 2018 23:35 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Tak podejrzewałam, że tam smoki zawracają. :roll:

Wspominałam, że u mnie wczoraj zainaugurowany został sezon rowerowy? No więc został. Marne 7 km, a wróciłam w takim stanie, jakbym sobie przebieżkę do Szczecina zrobiła.

Dzisiaj była przecudna pogoda. Poszliśmy sobie z kundlami na dłuuuuuuuugachny spacer. Było fantastycznie, ale mam kilka uwag.
Po pierwsze primo spacery pomiędzy polami wiosną to nie jest najlepszy sposób. Napiszę tylko jedno słowo: nawożenie :roll:
Po drugie było tak ciepło, że na tarasie nie dawało się siedzieć. I tak bym nie mogła, bo wtedy taras musiałby być otwarty, a przecież jest Ponczek, który musi jeszcze kiblować w zamknięciu przynajmniej miesiąc.
Ale ja nie o tym. Ponieważ było naprawdę ciepło, założyłam sobie tylko getry i koszulkę z rękawem 7/8 i poszliśmy w słońce. Oczywiście już się stonka działkowa najechała i w lesie tłumy jak na Piotrkowskiej w Łodzi. Co mnie jednak uderzyło: wszyscy w beretach/czapkach, ciepłych kurtkach, jedna dziunia nawet szalik miała. Zastanawiałam się, jak musi być im strasznie gorąco. Nie mówiąc o tym, że takie ubieranie się jest niebezpieczne dla zdrowia.

No i po łikendzie.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon mar 12, 2018 0:04 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Femka pisze:
Malk pisze:Femcia odnosiło się wbrew pozorom do Twojej Koteczki. Jak wrzucisz własną słit focię, wtedy Cię skomplementuję :smokin:

jak ja wrzucę słitfocię, to Ty na pewno mnie nie skomplementujesz :roll: :twisted:

Wypróbuj Marylę! Mówię Ci, wystaw ją na próbę. Zobaczysz, jak Cię zaskoczy :mrgreen:

Ponczuś zostaje moim faworytem w Twoim stadzie :1luvu:
Uwielbiam wielkie burasy, a on jest kwintesencją kocurowości!

Femcia też trzyma się całkiem nieźle, jak na swój wiek :mrgreen:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39232
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Pon mar 12, 2018 8:28 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Szalony Kot pisze:
Maryla pisze:nie chcesz przyjechać w nasze okolyce na Noc Sów nad Świdrem? to jedyne takie wydarzenie
no i nie dostaje się zwierzaka w gratisie :wink:

Idę czytać o Nocy Sów, zafrapowało mnie :1luvu:

EDIT: Jeny, to jest jeszcze kawał od Otwocka :oops: zwłaszcza dla niezmotoryzowanych... a taka fajna atrakcja!


ja sie wybieram samochodem
wiec jesli dotrzesz do Otwocka to dalej damy rade :)
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon mar 12, 2018 11:03 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

urodzinowo Femce naj naj i co tylko jeszcze sobie życzysz :1luvu: :piwa: :201430 :201440
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54148
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon mar 12, 2018 11:15 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

Wszystkiego naj :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon mar 12, 2018 11:33 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

dziękuję :1luvu: :1luvu:



skąd wiecie? 8O
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon mar 12, 2018 11:34 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

z fejsbuka Obrazek
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54148
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon mar 12, 2018 11:38 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Gruby już w domu :)

no tak
zapomniałam, że jest fejsbuk :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 119 gości