Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 18, 2018 20:13 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Rozumiem że na impre u Femki to dziewczyny z własnym prowiantem przyjechały?
O tam to tylko trawa :twisted:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54261
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon cze 18, 2018 20:17 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

evanka pisze:Rozumiem że na impre u Femki to dziewczyny z własnym prowiantem przyjechały?
O tam to tylko trawa :twisted:

Wino sąsiedzi przez płot podrzucili. Hojni byli, trzeba przyznać :P

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39245
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Pon cze 18, 2018 20:29 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Olat pisze:
Chat pisze:Czyjego? Twojego? A skad pewnosc, ze nakarmisz zwierzatka i sama nie przepijesz?

Tu trzeba niezalezny komitet pomocy powolac, z oddzielnym nadzorem zewnetrznym, zeby przewal nie bylo. :kotek:

Pfff! Odrobina zaufania!
Zresztą dobrze, mogę być przewodnicząca komitetu! :mrgreen:

yhy, po moim trupie.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon cze 18, 2018 20:30 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Chat pisze:Tu trzeba niezalezny komitet pomocy powolac, z oddzielnym nadzorem zewnetrznym, zeby przewal nie bylo. :kotek:

znam dobrego nadzorcę zewnętrznego :lol:
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 18, 2018 20:30 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:
Olat pisze:
Chat pisze:Czyjego? Twojego? A skad pewnosc, ze nakarmisz zwierzatka i sama nie przepijesz?

Tu trzeba niezalezny komitet pomocy powolac, z oddzielnym nadzorem zewnetrznym, zeby przewal nie bylo. :kotek:

Pfff! Odrobina zaufania!
Zresztą dobrze, mogę być przewodnicząca komitetu! :mrgreen:

yhy, po moim trupie.

Nie psuj mi roboty! Podnoszę Ci Twą (wątpliwą) wiarygodność :evil: !

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39245
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Pon cze 18, 2018 20:58 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:
zuza pisze:Impra była? A jak zwierzasia przeżyły?

Zośka schowana, Ponczek totalny olew, Femcia miała szwendacza albo spała, Menel okupował Olat.


tylko mnie nikt nie lubi :piwa:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon cze 18, 2018 20:59 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Maryla pisze:
Femka pisze:
zuza pisze:Impra była? A jak zwierzasia przeżyły?

Zośka schowana, Ponczek totalny olew, Femcia miała szwendacza albo spała, Menel okupował Olat.


tylko mnie nikt nie lubi :piwa:

Kokietka :P

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39245
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Pon cze 18, 2018 21:13 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Chat pisze:Czyjego? Twojego? A skad pewnosc, ze nakarmisz zwierzatka i sama nie przepijesz?

Tu trzeba niezalezny komitet pomocy powolac, z oddzielnym nadzorem zewnetrznym, zeby przewal nie bylo. :kotek:


założyć wątek? :smokin:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon cze 18, 2018 21:25 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Chat pisze:A skad pewnosc, ze nakarmisz zwierzatka i sama nie przepijesz?

ona pije tylko datki od sąsiada :twisted:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54261
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon cze 18, 2018 21:27 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

mam zdjęcia :smokin:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon cze 18, 2018 21:29 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

gdyby nie RODO powiedziałabym "dawaj"
choćby na pw
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54261
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon cze 18, 2018 21:34 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

wysle do Femki, niech ona nimi zarządza 8)
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon cze 18, 2018 21:37 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Chat pisze:Juz chyba w tym roku nie dam rady. Z osemka kotow, w tym polowa geriatryczna, nie jest latwo sie wyrwac. Ale zapisalam sobie na przyszlosc, jeszcze sie spotkamy 8)

Chat, mimo starczego wieku, nie wybieram się jeszcze na tamten świat. Chyba, że mnie w końcu zasrańce wykończą. Zatem szanse na imprę next year są duże :)
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon cze 18, 2018 21:41 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

evanka pisze:Rozumiem że na impre u Femki to dziewczyny z własnym prowiantem przyjechały?
O tam to tylko trawa :twisted:

a w życiu
nie pozwoliłam im nic przywozić, bo w sobotę miałam imieniny, o czym poinformowałam je, jak już dotarły :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon cze 18, 2018 21:42 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Olat pisze:
Maryla pisze:
Femka pisze:
zuza pisze:Impra była? A jak zwierzasia przeżyły?

Zośka schowana, Ponczek totalny olew, Femcia miała szwendacza albo spała, Menel okupował Olat.


tylko mnie nikt nie lubi :piwa:

Kokietka :P

:lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 313 gości