Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 02, 2018 18:59 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Olat pisze:
anulka111 pisze:
Femka pisze:Olat, Ty zdrajco :lol: Kto mi teraz wpłaci kaskę, jak piszesz o jakiejś biżuterii?

Alez wplaci Olat za udostepnienie posiadanych zdjec hyhy.

Anulka, Ty to masz łeb do interesów :1luvu:
Odpalę Ci 15% od pierwszej wpłaty, w podziękowaniu za pomysła :mrgreen:

Femka, co za "zdrajco", jaki zdrajca??? Było nie prowokować oszczerczymi zapowiedziami, podważającymi mą wiarygodność :P

20 ;)
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101791
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob cze 02, 2018 19:09 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Jak to się targuje! :shock: :twisted:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39239
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Sob cze 02, 2018 22:18 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Olat, lepiej się staraj, bo ta data jest bardzo trafiona (na miejscu powiem, dlaczego), a poza tym przez moje zaangażowanie w pewien projekt w Poznaniu, prawie każdą sobotę spędzam w tym mieście. 16 czerwca już sobie zarezerwowałam.

Próbuj z Liwią. Na pewno jest zarobiona, ona bez pracy nie umie oddychać.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Sob cze 02, 2018 22:20 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

zuza, ewkkrem, dzięki za miłe słowa. Wysłałam link do bloga pewnemu felietoniście i teraz umieram ze strachu, co mi powie :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie cze 03, 2018 9:15 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Hej,
napisałam się w komentarzu na blogu. Na wpis z 6 maja. Ale blog nie pozwolił mi wkleić tego komentarza :placz: Wczoraj pozwolił! Może za długi teraz? Ale zapytałam czy długi na kilka zdań to wolno czy może nie..? Kazał wybierać motocykle, mosty i inne takie, i choć wybrałam , bo na prawdę odróżniam mosty i wystawy sklepowe od innych rzeczy [zdjecia za małe !] to nie pozwolił :( Jakby się zawiesił czy co..
Mam nadzieję, że to nic osobistego??
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 03, 2018 9:17 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

W jakim sensie osobistego? Nie wiem, dlaczego tak się stało. Spróbuję zajrzeć w ustawienia, ale może mi to zająć trochę czasu, bo nie jestem dobra w te klocki. Dzięki, że dodałaś komentarz :1luvu:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie cze 03, 2018 9:22 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:W jakim sensie osobistego? Nie wiem, dlaczego tak się stało. Spróbuję zajrzeć w ustawienia, ale może mi to zająć trochę czasu, bo nie jestem dobra w te klocki. Dzięki, że dodałaś komentarz :1luvu:

W sensie - blog mnie nie lubi. Osobiście :wink:
No, nie dałam bo się nie 'dodał'..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 03, 2018 9:23 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

:lol: :lol: :lol: Nie skumałam żarciku.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon cze 04, 2018 11:43 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Dzisiaj jest największe po 11 Listopada święto narodowe. Dzień Wolności. Życzę nam wszystkim, również tym, którym się wydaje, że tego nie potrzebują, żebyśmy za rok znowu żyli w wolnym kraju. Żebyśmy toczyli zajadłe spory o kształt V Rzeczpospolitej, żebyśmy się kłócili, czy Polska ma być bardziej socjalna czy liberalna. Żeby za rok po pisdzielstwie, zakłamanej bolszewickiej szczujni, zostało już tylko nikłe wspomnienie w postaci resztek śmieci zbieranych na zmiotkę i wyrzucanych do kibla.


Rozumu dla "suwerena" życzyć nie będę, bo nawet cuda mają swoje granice.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon cze 04, 2018 11:54 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

nawet banerka na tę okazję się dorobiłam :mrgreen:

Obrazek

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54227
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon cze 04, 2018 11:55 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Gratki, evanka :1luvu:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon cze 04, 2018 14:38 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:... Dzień Wolności....

mam do niego bardzo osobisty stosunek. To był mój pierwszy dzień jako "pani Grzegorzowej" (brałam ślub 3 czerwca 1989) :)
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 04, 2018 14:49 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

to masz z rocznicami Wolności rocznicę swojej własnej niewoli :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon cze 04, 2018 18:41 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:Dzisiaj jest największe po 11 Listopada święto narodowe. Dzień Wolności. Życzę nam wszystkim, również tym, którym się wydaje, że tego nie potrzebują, żebyśmy za rok znowu żyli w wolnym kraju. Żebyśmy toczyli zajadłe spory o kształt V Rzeczpospolitej, żebyśmy się kłócili, czy Polska ma być bardziej socjalna czy liberalna. Żeby za rok po pisdzielstwie, zakłamanej bolszewickiej szczujni, zostało już tylko nikłe wspomnienie w postaci resztek śmieci zbieranych na zmiotkę i wyrzucanych do kibla.


Rozumu dla "suwerena" życzyć nie będę, bo nawet cuda mają swoje granice.


Oby! Z całego serca podzielam :piwa:
I gratulacje dla Zabersa za tyle lat w roli "Pani Grzegorzowej" :1luvu:
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9999
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pon cze 04, 2018 18:42 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:to masz z rocznicami Wolności rocznicę swojej własnej niewoli :lol:


może czuje się wolna duchem? :piwa:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 43 gości