MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 17, 2018 20:05 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD


Ojej, a czemu tak? :roll:
Monika, jak dokładnie robisz ten ocet do sierści? Ja się trochę boję...
A bardszcz ukraiński pychaaaaa, z kapustką i dużą fasolą..... :1luvu: :1luvu: :1luvu:[/quote]
Marzenko a jak.? Tu nie mam okna zabezpieczonego. Bagi wyglada przez okńo jak ja ją trzymam za kark i pod brzuchem. Ale już za 2tyg będzie sobie ńormalnie wyglądać bo u teściowej są moskitiery które montowaliśmy specjalnie dla Bagi. To nie jest kot który jakoś specjalnie na dwór ciągnie ale lubi czasem wyjrzeć :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 20:06 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Gosiagosia pisze:Moniczko nadrobilam zaległości :lol: życzę zdrowia i będziemy sąsiadkami. :1luvu: :piwa:

Tak Gosiu. Wracamy mieszkać obok Ciebie :1luvu:
Do tej pory nie byłyśmy na kawie :roll: ale na prawdę czasu brak.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 20:41 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
cytryna pisze:czy ja się mogę przysiąść?
taki fajny wątek, fajni ludzie i kociaki :D

to jeden z kilku wątków, na które chętnie zaglądam co dzień już od dłuższego czasu (od miesięcy nawet), to chyba już czas wyjść z tej szafy :lol:

Witam w naszych skromnych progach :D
Zapraszamy do Bagirki, Mili i Amy i mnie.
Czy cytryna ma jakieś imię? Będzie nam miło je poznać. :D I ewentualnie link do wątku Twojego jeśli masz.

- Weronika :mrgreen:
- wątku brak, raczej snuję się jak cień od lat po kątach forum i podglądam
"Mimo że zgubiłem się, mimo że zabrnąłem w mrok,
wymieszałem z błotem krew, ocaleję mimo to,
trzeba uprzytomnić sobie, że nawet kiedy wszystko straci sens,
znajdziesz przestrzeń, gdzie wielka wiara tłumi lęk"

cytryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 2793
Od: Pt paź 14, 2011 10:24
Lokalizacja: Ostróda

Post » Czw maja 17, 2018 20:44 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

cytryna pisze:
MonikaMroz pisze:
cytryna pisze:czy ja się mogę przysiąść?
taki fajny wątek, fajni ludzie i kociaki :D

to jeden z kilku wątków, na które chętnie zaglądam co dzień już od dłuższego czasu (od miesięcy nawet), to chyba już czas wyjść z tej szafy :lol:

Witam w naszych skromnych progach :D
Zapraszamy do Bagirki, Mili i Amy i mnie.
Czy cytryna ma jakieś imię? Będzie nam miło je poznać. :D I ewentualnie link do wątku Twojego jeśli masz.

- Weronika :mrgreen:
- wątku brak, raczej snuję się jak cień od lat po kątach forum i podglądam

Bardzo nam milo Weroniko :D
A jakies swoje futra masz?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 20:48 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

nie mam żadnego futerka, bo potrafię się przeprowadzać kilkanaście razy w ciągu roku, i tak od wielu lat już
"Mimo że zgubiłem się, mimo że zabrnąłem w mrok,
wymieszałem z błotem krew, ocaleję mimo to,
trzeba uprzytomnić sobie, że nawet kiedy wszystko straci sens,
znajdziesz przestrzeń, gdzie wielka wiara tłumi lęk"

cytryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 2793
Od: Pt paź 14, 2011 10:24
Lokalizacja: Ostróda

Post » Czw maja 17, 2018 21:36 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
Gosiagosia pisze:Moniczko nadrobilam zaległości :lol: życzę zdrowia i będziemy sąsiadkami. :1luvu: :piwa:

Tak Gosiu. Wracamy mieszkać obok Ciebie :1luvu:
Do tej pory nie byłyśmy na kawie :roll: ale na prawdę czasu brak.

Może wreszcie znajdziemy chwilkę :piwa: :piwa:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 17, 2018 22:28 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Obrazek

Nowy transporter już jest :ok:



Śliczny :1luvu: ! Stylowy, lubię ten odcień czerwonego :). Ja mam zielony w wzory kwiatów, jest fajny,ale Twój podoba mi się dużo bardziej :).
Gdzie kupiłaś? Czyżby w zooplusie?
A Twój wątek (i Twoje wpisy w moim) czytałam sobie dziś z ciekawością rano (moje rano czyli ok. południa :D), tylko czasu brak było by odpisać. Fajnie,że mogę to zrobić teraz :).
Kiedy "wychodzisz na wolność" Monika ??
aleksandra&maj
 

Post » Pt maja 18, 2018 9:46 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ten mój kot mnie zadziwia :D dostała takiej energii ostatnio chyba dlatego ze ktoś w domu siedzi.
Wczoraj wyszliśmy na 5 godzin do teściowej naprawić sobie szafę. Jak wróciliśmy to Bagi nie wiedziała co ze szczęścia robić.
Rano znów od 7 szalała z papierkiem na dywaniku. Aż do tej pory aktywna była i poszła spać sobie teraz.

Mój mąż pojechał do laryngologa i do pracy wiec ja sama do 20. A ze nie mogę dźwigać to dopiero po 20 jedziemy do biedronki na zakupy :roll:

Myślałam ze jak wczoraj się zmęczyłam ta droga do teściowej, naprawianiem szafy to dzisiaj do 9 pośpię. A tu nic z tego. 6:20 ja już oczy otwarte. Pokręciłam się do 6:45 i wstałam. :x
Spakowała kolejne dwie walizki do zawieźienia do teściowej już. Może jutro uda się zrobić ze dwa kursy
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt maja 18, 2018 10:34 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Powodzenia. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 18, 2018 10:53 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Pójście do laryngologa na NFZ to śmiech na sali.
Zajrzała mu do nosa- wszystko dobrze. ,aż do niej ze płyta jest i tam widać co ma w zatokach. Płyta jej nie potrzebna jest wszystko już ok. A mój mąż czuje ze ma zawalone zatoki bo ma dyskomfort w głowie. I gadaj se z lekarzem.
Mówi jej ze ma tak sucho w ńosie ciagle. Obejrzała mu gardło i dała tabletki do gardła na suchość nosa.
Tak wiec ten tego. Wszystko ok :ryk: :201461
Żenada....
Czeka nas jednak wizyta prywatna. Po co na, te składki ja pytam. Jak wszędzie trzeba iść prywatnie.

Ciekawe jak wizyta u okulisty mu wypadnie na NFZ :D czy tez będzie wszystko ok. Może się okaże ze wcale nie jest ślepy :ryk:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt maja 18, 2018 11:09 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Tia służba zdrowie.........ja w ubiegłym roku prywatnie na zabieg czekałam pół roku bo nie przyjęli mnie do szpitala z braku miejsc i dopiero po kolejnych 3 miesiącach choć zabieg był na NFZ a w normalnych warunkach czas oczekiwania to 2 - 3 lata.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 18, 2018 11:11 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ewa L. pisze:Tia służba zdrowie.........ja w ubiegłym roku prywatnie na zabieg czekałam pół roku bo nie przyjęli mnie do szpitala z braku miejsc i dopiero po kolejnych 3 miesiącach choć zabieg był na NFZ a w normalnych warunkach czas oczekiwania to 2 - 3 lata.

To ja miałam szczęście z tym torbiele. Bo od konsultacji do zabiegu czekałam w sumie miesiąc.
Ale to typowo szpital gin-położniczy.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt maja 18, 2018 11:21 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Tia służba zdrowie.........ja w ubiegłym roku prywatnie na zabieg czekałam pół roku bo nie przyjęli mnie do szpitala z braku miejsc i dopiero po kolejnych 3 miesiącach choć zabieg był na NFZ a w normalnych warunkach czas oczekiwania to 2 - 3 lata.

To ja miałam szczęście z tym torbiele. Bo od konsultacji do zabiegu czekałam w sumie miesiąc.
Ale to typowo szpital gin-położniczy.

U mnie byłoby podobnie. Byłam prywatnie u chirurga naczyniowego i powiedział ,że postara mi się pomóc. Kazał mi przyjechać w niedzielę do niego na dyżur do szpitala i wyznaczył mi zabieg na za 3 tygodnie. Poszłam ale niestety z braku miejsc mnie nie przyjęli i wyznaczyli nowy termin na za 3 miesiące. No to w sumie 4 miesiące czekałam nie pół roku.Jakbym do niego prywatnie nie poszła to pewnie jeszcze bym z rok czekała na zabieg.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 18, 2018 19:37 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

NFZ omijam szerokim łukiem :strach:

Bagi jest szczęśliwa dlatego w ten sposób okazuje ta radość :kotek:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 19, 2018 8:52 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD


:D :D :D
Miałam kotkę co tak "myła" okna i lustro :mrgreen: :mrgreen:
Zaproponuj Bagi ściereczkę, coby smug się pozbyła :wink:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości