MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 17, 2018 10:44 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Wiecie, to jest śmieszne nawet. Mamy 6 osób w zespole, jedna zamawia jedzenie. Pyta każdego, czy coś chce, nawet kolegi który zawsze ma swoje kanapki. Mnie nie zapytał, za chwilę oznajmia wszystkim koszty i godzinę dostawy, patrzy na mnie i mówi: "o Magda, ty nic nie chciałaś nie?" :ryk: :ryk:

To nie jest śmieszne tylko szczyt chamstwa.
Na następny raz bym mu powiedziała tak przy wszystkich ,że owszem chciałaś tylko szkoda ,że nie raczył ciebie o to zapytać.

Dla mnie to też nie jest śmieszne :roll:
Jakbyś była niewidzialna.
Nie lubi Cie ta osoba czy co???

Albo następnym razem załatwić go w ten sam sposób. Zapytać wszystkich co chca bo zamawiasz omijając jego a na końcu dodać a ty to na pewno nic nie chciałeś co nie ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 17, 2018 10:46 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Wiecie co ta lodówka ma wgniecenie na dole. Ten chłopak ją akurat po tej stronie ustawiał przy ścianie. Z dala jak patrzysz na wprost to tego nie widac. Dopiero jak sie pochylisz i zajrzysz to widać. On na 100% widzial to. To jest chamstwo z ich strony że nie powiedział. Ciekawe czy reklamację przyjmą.
Druga ciekawa rzecz to tak w opisie kwadraciki sami oni pozaznaczali ze lodówka dobra bez uszkodzeń, że w terminie dostarczona itp i daja uzupełniony papier juz człowiekowi do podpisania. Cwaniaki to są. :strach:

Widzisz jak to na wszystko trzeba zwracać uwagę.
U mnie jak ostatnio przywieźli mi lodówkę bo też z miesiąc temu kupowałam to pan kazał mi ją obejrzeć ze wszystkich stron zanim ją ustawił i wypoziomował.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 17, 2018 10:48 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Wiecie, to jest śmieszne nawet. Mamy 6 osób w zespole, jedna zamawia jedzenie. Pyta każdego, czy coś chce, nawet kolegi który zawsze ma swoje kanapki. Mnie nie zapytał, za chwilę oznajmia wszystkim koszty i godzinę dostawy, patrzy na mnie i mówi: "o Magda, ty nic nie chciałaś nie?" :ryk: :ryk:

To nie jest śmieszne tylko szczyt chamstwa.
Na następny raz bym mu powiedziała tak przy wszystkich ,że owszem chciałaś tylko szkoda ,że nie raczył ciebie o to zapytać.

Dla mnie to też nie jest śmieszne :roll:
Jakbyś była niewidzialna.
Nie lubi Cie ta osoba czy co???


Cały zespół nie jest do mnie zbyt przyjaźnie nastawiony. To jest kwestia tego, że ja szukam, pytam, staram się... a oni po prostu akceptują stan rzeczy. Każą robić to robią, jak nie każą to nie robią. A ja się kłócę i to nie jest mile widziane.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto kwi 17, 2018 10:49 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:Wiecie co ta lodówka ma wgniecenie na dole. Ten chłopak ją akurat po tej stronie ustawiał przy ścianie. Z dala jak patrzysz na wprost to tego nie widac. Dopiero jak sie pochylisz i zajrzysz to widać. On na 100% widzial to. To jest chamstwo z ich strony że nie powiedział. Ciekawe czy reklamację przyjmą.
Druga ciekawa rzecz to tak w opisie kwadraciki sami oni pozaznaczali ze lodówka dobra bez uszkodzeń, że w terminie dostarczona itp i daja uzupełniony papier juz człowiekowi do podpisania. Cwaniaki to są. :strach:

Widzisz jak to na wszystko trzeba zwracać uwagę.
U mnie jak ostatnio przywieźli mi lodówkę bo też z miesiąc temu kupowałam to pan kazał mi ją obejrzeć ze wszystkich stron zanim ją ustawił i wypoziomował.

Wiesz to miał odbierać mój szef. Ja byłam zaskoczona (wtedy człowiek słabiej myśli) jak ja przywieźli i kompletnie nie wiedziałam na co zwracać uwagę. Jak by mną ktoś pokierował to pewno bym ją dokładnie obejrzała.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 17, 2018 10:54 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ziemosław pisze:
MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Wiecie, to jest śmieszne nawet. Mamy 6 osób w zespole, jedna zamawia jedzenie. Pyta każdego, czy coś chce, nawet kolegi który zawsze ma swoje kanapki. Mnie nie zapytał, za chwilę oznajmia wszystkim koszty i godzinę dostawy, patrzy na mnie i mówi: "o Magda, ty nic nie chciałaś nie?" :ryk: :ryk:

To nie jest śmieszne tylko szczyt chamstwa.
Na następny raz bym mu powiedziała tak przy wszystkich ,że owszem chciałaś tylko szkoda ,że nie raczył ciebie o to zapytać.

Dla mnie to też nie jest śmieszne :roll:
Jakbyś była niewidzialna.
Nie lubi Cie ta osoba czy co???


Cały zespół nie jest do mnie zbyt przyjaźnie nastawiony. To jest kwestia tego, że ja szukam, pytam, staram się... a oni po prostu akceptują stan rzeczy. Każą robić to robią, jak nie każą to nie robią. A ja się kłócę i to nie jest mile widziane.


I dodam jeszcze że nieraz dostałam opierdziel za pisanie maili "które są źle napisane bo my nie wymagamy tylko możemy ewentualnie coś zasugerować" :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto kwi 17, 2018 10:56 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

To ja bym sie chyba zwolniła.
Nie znoszę pracy z takimi ludźmi. Dlatego teraz doceniam to co mam. Jest nas mało. Szef w swojej kanciapie, Kierowniczka na lajcie jak nie ma roboty to albo w necie szpera albo cos innego robi. Ja mam też na luzie. Robota jak jest masz zrobić nie ma możesz robic co chcesz.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 17, 2018 10:57 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Dzisiaj idę do fryzjera. Pogoda idealna na taka "imprezke" :roll: :roll: :roll:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 17, 2018 10:58 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Mnie też to wkurza, ale niestety za dobrze płacą żebym przy budowie domu mogła sobie pozwolić na zmianę. Może kiedyś :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto kwi 17, 2018 10:59 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ziemosław pisze:Mnie też to wkurza, ale niestety za dobrze płacą żebym przy budowie domu mogła sobie pozwolić na zmianę. Może kiedyś :(

Albo załóż swoją firmę i pracuj jako wolny strzelec.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 17, 2018 11:00 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ziemosław pisze:Mnie też to wkurza, ale niestety za dobrze płacą żebym przy budowie domu mogła sobie pozwolić na zmianę. Może kiedyś :(

Rozumiem. Ja nie buduję domu wiec dla swojego dobrego samopoczucia pewno bym odeszła. Dla mnie kasa nie jest tak wazna jak to ze mam rodość z tego że idę do pracy. No moze nie jakaś mega radość ale to że nie idę do pracy z obawa czy niechęcią.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 17, 2018 11:01 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Mnie też to wkurza, ale niestety za dobrze płacą żebym przy budowie domu mogła sobie pozwolić na zmianę. Może kiedyś :(

Albo załóż swoją firmę i pracuj jako wolny strzelec.

Jest to jakieś wyjście ale nie na teraz. Moje marzenie o sklepie zoologicznym zostało zgniecione przez brutalną rzeczywistość.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto kwi 17, 2018 11:07 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Mnie też to wkurza, ale niestety za dobrze płacą żebym przy budowie domu mogła sobie pozwolić na zmianę. Może kiedyś :(

Albo załóż swoją firmę i pracuj jako wolny strzelec.

Jest to jakieś wyjście ale nie na teraz. Moje marzenie o sklepie zoologicznym zostało zgniecione przez brutalną rzeczywistość.

Nie mówię że już teraz ale jak się wybudujecie, urządzicie i odetchniecie fajnie pomyśleć o czymś swoim i nie musi to być sklep bo tego jest bez liku i na każdym kroku tylko coś związane z twoim zawodem .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 17, 2018 11:08 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Mnie też to wkurza, ale niestety za dobrze płacą żebym przy budowie domu mogła sobie pozwolić na zmianę. Może kiedyś :(

Albo załóż swoją firmę i pracuj jako wolny strzelec.

Jest to jakieś wyjście ale nie na teraz. Moje marzenie o sklepie zoologicznym zostało zgniecione przez brutalną rzeczywistość.

Nie mówię że już teraz ale jak się wybudujecie, urządzicie i odetchniecie fajnie pomyśleć o czymś swoim i nie musi to być sklep bo tego jest bez liku i na każdym kroku tylko coś związane z twoim zawodem .

A jaki ma Madzik zawód??
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 17, 2018 11:12 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

A jakiś mam? :D
Skończyłam studia zarządzanie i inżynieria produkcji. Więc w teorii jestem inżynierem produkcji.
A w praktyce - moje stanowisko nazywa się "analityk danych". Brzmi dumnie, nie? A sprowadza się do porównania, czy nazwa/adres/inna dana firmy X jest taka sama w systemie jak i na dokumentach.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto kwi 17, 2018 11:19 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

To może zapoczątkujesz jakiś nowy trend na rynku pracy? Np możesz założyć firmę zatrudniającą z czasem konsultantów do spraw technologii jakości . Bo każda produkcja ma kogoś kto sprawdza jakość wyprodukowanego towaru. Ale czasami trzeba sprawdzić czy normy jakości spełniają warunki i taki konsultant by się przydał. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 309 gości