MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 19, 2018 10:34 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:A my w pt wieczorem do Kutna :dance: :dance: :dance:
Ale Bagi do niedzieli popołudnia bedzie sama :( :placz:
Już z teściową jak będziemy będzie mi lżej ją zostawić bo i wodę jej teściowa zmieni i suchego nasypie.
Teraz już ostatni raz sama zostanie malutka moja :1luvu:


a kiedy planujecie powrót na stałe?

Na stale do Kutna? Nie wiem Mireczko.
Moze za rok może dwa. Chcemy troszkę zaoszczędzić. Ponieważ mama nadal jest na NIE na 3 kota to będziemy sprzedawać nasze duże mieszkanie i kupować dwa mniejsze. Ale trzeba uzbierać gotówki bo na dwa kasy za to jedno duże nam nie starczy.
No chyba że mama podupadnie na zdrowiu już tak do końca to wtedy myślę ze sprawa 3 kota nie będzie miała znaczenia i przeprowadzimy sie z marszu jak zajdzie konieczność.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 19, 2018 11:15 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Myszolandia pisze:
MonikaMroz pisze:Wiecie co ta lodówka ma wgniecenie na dole. Ten chłopak ją akurat po tej stronie ustawiał przy ścianie. Z dala jak patrzysz na wprost to tego nie widac. Dopiero jak sie pochylisz i zajrzysz to widać. On na 100% widzial to. To jest chamstwo z ich strony że nie powiedział. Ciekawe czy reklamację przyjmą.
Druga ciekawa rzecz to tak w opisie kwadraciki sami oni pozaznaczali ze lodówka dobra bez uszkodzeń, że w terminie dostarczona itp i daja uzupełniony papier juz człowiekowi do podpisania. Cwaniaki to są. :strach:

My to samo mieliśmy ze zmywarką,też takie lekkie jakby wgniecenia były,z daleka nikuda,dopiero jak się bliżej stanęło i pod odpowiednim kątem były widoczne
W te pędy do sprzedawcy na gorącą linię,ci kazali zdjęcia porobić,to porobiłam pod najgorszymi kątami,gdzie te wgniecenia było najbardziej widać,jeszcze dodatkowo wykadrowałam je tak,że słabo widzący by je dojrzał,to zrobili nam rabat coś kole 80 zeta,niby nie dużo,ale zmywarka nie dość,ze ogólnie najtaniej się trafiła jaka była,made in Niemcy ,nie China,to wyszła jeszcze taniej
Róbcie zdjęcia ,gdzie to wgniecenie najbardziej widać i wysyłajcie.Raz że powinien beknąć ten co ją ustawiał jak i ci co papier zaznaczali,ze niby bez uszkodzeń
Nasza też była niby bez uszkodzeń,ale napisałam,ze ten co ja przywiózł postawił ją jak stała a ja nie miałam siły jej przewalać,zeby dokładnie obejrzeć,no bo tak było w sumie,przeszło

Słuchajcie już dostaliśmy odpowiedź w sprawie lodówki i mamy rabat. Szef zapłaci za nią mniej o 79 zł :D
Wiec jest ok :D
Ale chłodzi i jest ok. Możemy sobie zapasy wkładać i codziennie jedzenia z domu nie nosić.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 19, 2018 11:39 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:A my w pt wieczorem do Kutna :dance: :dance: :dance:
Ale Bagi do niedzieli popołudnia bedzie sama :( :placz:
Już z teściową jak będziemy będzie mi lżej ją zostawić bo i wodę jej teściowa zmieni i suchego nasypie.
Teraz już ostatni raz sama zostanie malutka moja :1luvu:


a kiedy planujecie powrót na stałe?

Na stale do Kutna? Nie wiem Mireczko.
Moze za rok może dwa. Chcemy troszkę zaoszczędzić. Ponieważ mama nadal jest na NIE na 3 kota to będziemy sprzedawać nasze duże mieszkanie i kupować dwa mniejsze. Ale trzeba uzbierać gotówki bo na dwa kasy za to jedno duże nam nie starczy.
No chyba że mama podupadnie na zdrowiu już tak do końca to wtedy myślę ze sprawa 3 kota nie będzie miała znaczenia i przeprowadzimy sie z marszu jak zajdzie konieczność.


czasami jest możliwość zamiany, jednego duzego na dwa mniejsze, ale to i tak byłaby potrzebna kasa na dopłatę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 19, 2018 17:39 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

A co mowi teściowa na pomysł z przeprowadzka di Kutna ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 19, 2018 19:01 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Gosiagosia pisze:A co mowi teściowa na pomysł z przeprowadzka di Kutna ?

Moja tesciowa zawsze nam mowi: dzieci robcie tak zeby Wam bylo dobrze :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt kwi 20, 2018 7:30 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
Gosiagosia pisze:A co mowi teściowa na pomysł z przeprowadzka di Kutna ?

Moja tesciowa zawsze nam mowi: dzieci robcie tak zeby Wam bylo dobrze :D

Mądra kobieta :201494
Musicie wszystko dokładnie przemyśleć. A jak w Kutnie z praca dla Was? Nie będzie problemu ? W Warszawie są większe możliwości.
Pozdrawiam piątkowo.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 20, 2018 9:10 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Walizka do Kutna spakowana. Ja po pracy jadę prosto na dworzec. Mój mąż po pracy jedzie jeszcze ogarnąć Bagirke, porozstawiać dodatkowe miseczki z suchym i wodą, sprzątnąć kuwetke. Już tęsknie do mojej czarnej pantery. Nie lubię jej tak zostawiać. Ale do Kutna też nie będę kota ciągnąc. Wygłaskałam ją, wycałowałam w łepek przed wyjściem. W niedziele na pewno bedzie dużo gadania że ją zostawiliśmy. Ona tak fajnie do nas gada, uwielbiam to :1luvu:
Ale z drugiej strony cieszę sie że zobaczę moja Milunie i Amy. Te koty też bardzo kocham. Nadal uważam je za swoje choć juz tak nie jest niestety.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt kwi 20, 2018 17:37 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Miłego weekendu!!! :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 21, 2018 11:25 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

:ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie kwi 22, 2018 13:38 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Obrazek


Obrazek
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie kwi 22, 2018 13:39 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Obrazek


Obrazek


:1luvu: :1luvu: :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 22, 2018 13:39 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Obrazek
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie kwi 22, 2018 13:41 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Obrazek
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie kwi 22, 2018 13:41 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Obrazek

:1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 22, 2018 13:48 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

W pociagu kiepski net
Milunie wstawie juz w Warszawie jak bede
Choc Mili ciezko fotke zrobic bo ten kot ciagle w ruchu.


Postanowilismy w czerwcu zabrac Amy do siebie. Bedzie wolny pokoj bo tesciowa na Ukraine wyjezdza wiec bede miala miejsce do izolacji. Chce Amy przebadac i odchudzic
Jak sie Dogada z Bagira to mozliwe ze zostanie. Moze Mili sie wtedy wyciszy bo oba zabiega o uwage czlowieka bo jest zazdrosna. Cale 6 lat juz zazdrosna o Amt choc nogdy nikt nie dal jej ku temu powodow.
No ale zrozum tu czlowieku kota.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul, zuza i 75 gości