MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 16, 2018 18:43 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Może zawsze musisz termosik mieć pod ręką? :D
ser_Kociątko
 

Post » Śro maja 16, 2018 18:45 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

ser_Kociątko pisze:Może zawsze musisz termosik mieć pod ręką? :D

No chyba trzeba. Ale Bagi zawsze wlezie jak np siku mi się chce albo coś innego miałam w planach wstać robić. A jej się nagle zachce wskoczyć i śpi.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro maja 16, 2018 22:35 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Wiem tylko przez większość dńia tu na forum ńikogo ńie ma bo wszyscy zalatani
Chyba mam dola już dzisiaj

Chce mi się herbaty a Bagi wlazła pod koc i leży w zgięciu kolan. I jak ja mam wstać :roll:


To jest ten moment kiedy przydaje się umiejętność przywoływania przedmiotów samymi myślami :). Ty myślisz o aromatycznej herbacie w pięknej filiżance czy kubku, a ona puu! i materializuje się przed Tobą. A po wypiciu sama znika;). Zawsze możesz też posłać kota,żeby Ci zrobił i przyniósł :D.
Propo kubków i akcesoriów do picia to widziałam piękne w Rossmanie, nic tylko taki sobie kupić. Ostrzę zęby po remoncie chcę sobie nakupować różnych pięknych rzeczy jak kubki i czarki do picia :).

Nie jestem jeszcze w pełni w temacie, Ty Monika się przeprowadzasz czy tylko tymczasowo zmiana miejsca?
aleksandra&maj
 

Post » Śro maja 16, 2018 22:38 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:Obrazek



kot zdziwiony ,ze nie poszłaś? :lol: :lol: :lol:


Świetne zdjęcie, nie, przepraszam, świetna modelka,a zdjęcie to tylko formalność :D i świetny komentarz Mirki :). Mirko :).
Czy mi się wydaje,czy Bagi z pyszczka (kształt) do mojego urwipołcia podobna?
Czy Twoja Bagira też ma prążki pod światło widoczne czy może cała gładko- czarna :)?
aleksandra&maj
 

Post » Czw maja 17, 2018 9:15 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Bagi nie ma prążków. Cala jest czarna :D
Na razie do tesciowej sie przeprowadzamy. Niby chwilowo ale nie wiem ile ta chwila potrwa :D
Docelowo chcemy do mojego rodzinnego miasta sie przeprowadzic- do Kutna. Tam cisza i spokoj i nikt nigdzie nie pędzi. Moj maz ostatnio tez juz mi powiedzial ze ma dosyc tego biegu i tego wszystkiego. On chce spokoju :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 9:40 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Wstalam o 7. Ugotowałam Pannie miecho a sobie zrobilam kawki.
Wypilam i zebrałam sie do delikatesow niedaleko. Musialam wziac plecak na zakuoy bo nie wolno mi dzwigac a ziemniakow potrzebowałam butelkę wody.
Wrocilam zjadlam lekkie sniadanie Choc i tak nawet po lekkim śniadaniu mi ciezk na żołądku. Kiedy ten moj organizm wroci do normy po tej laparoskopi. Zauwazylam ze najlepiej mi sluzy kasza jęczmienna bo jic mnie po niej nie boli. Wiec chyba na razie to bede jesc.
Potem troszke Pogarnelam, i siedze . Krupnik bede dzisiaj gotowac bo koj maz lubi. Na Ukrainie nie znają takiej zupy. Tam tylko barszcz za ktorym ja nie przepadam :ryk:
Potem jedziemy do mieszkania tesciowej naprawic sobie troche szafe i juz spakowalam dwie walizki z pościelą i talerzami to juz cos zawieziemy. Tzn moj maz bedzie wiózł :ryk:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 10:09 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Wstalam o 7. Ugotowałam Pannie miecho a sobie zrobilam kawki.
Wypilam i zebrałam sie do delikatesow niedaleko. Musialam wziac plecak na zakuoy bo nie wolno mi dzwigac a ziemniakow potrzebowałam butelkę wody.
Wrocilam zjadlam lekkie sniadanie Choc i tak nawet po lekkim śniadaniu mi ciezk na żołądku. Kiedy ten moj organizm wroci do normy po tej laparoskopi. Zauwazylam ze najlepiej mi sluzy kasza jęczmienna bo jic mnie po niej nie boli. Wiec chyba na razie to bede jesc.
Potem troszke Pogarnelam, i siedze . Krupnik bede dzisiaj gotowac bo koj maz lubi. Na Ukrainie nie znają takiej zupy. Tam tylko barszcz za ktorym ja nie przepadam :ryk:
Potem jedziemy do mieszkania tesciowej naprawic sobie troche szafe i juz spakowalam dwie walizki z pościelą i talerzami to juz cos zawieziemy. Tzn moj maz bedzie wiózł :ryk:



masz na myśli nasz barszcz ukraiński? podobno tego naszego to nie znają, bo on tylko tak się nazywa
a jaki jest ten ich barszcz?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72833
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 17, 2018 10:19 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Bagi nie ma prążków. Cala jest czarna :D
Na razie do tesciowej sie przeprowadzamy. Niby chwilowo ale nie wiem ile ta chwila potrwa :D
Docelowo chcemy do mojego rodzinnego miasta sie przeprowadzic- do Kutna. Tam cisza i spokoj i nikt nigdzie nie pędzi. Moj maz ostatnio tez juz mi powiedzial ze ma dosyc tego biegu i tego wszystkiego. On chce spokoju :D


życzę szybkiego powrotu do zdrowia :ok:
Doskonale Cię rozumiem, tez mam dość tego ganiania, wiecznego pośpiechu, tłumów głośno zachowujących się ludzi ...
Kiedyś, kiedyś - np. lata 70-te, to stolica pustoszała w godz. 8-14.00 - teraz wygląda tak, jakby ludzie nie pracowali, tłumy są wszędzie i od rana do później nocy .... kiedy ci ludzie pracują ?!
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9469
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 17, 2018 10:25 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

mir.ka pisze:
masz na myśli nasz barszcz ukraiński? podobno tego naszego to nie znają, bo on tylko tak się nazywa
a jaki jest ten ich barszcz?

A to my mamy jaki nasz barszcz ukraiński??? 8O

Ich się gotuje bardzo długo. Buraki się gotuje jakieś warzywa. Nie wiem dokładnie bo jakiś nigdy mnie to nie interesowało. Jedynie wiem ze jak teściowa robi barszcz to cała kuchńia jest zapaprana :roll:
Czasem zjem ale to nie jest mój faworyt. Generalnie z ukraińskich dań czy napoi tylko piwo mi smakuje i maja pyszne lody śmietankowe w kostce. I chałwa z orzechami arachidowymi ale tylko świeża na wagę. Bo paczkowana juz nie jest taka dobra i tlusta
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 10:28 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
masz na myśli nasz barszcz ukraiński? podobno tego naszego to nie znają, bo on tylko tak się nazywa
a jaki jest ten ich barszcz?

A to my mamy jaki nasz barszcz ukraiński??? 8O

Ich się gotuje bardzo długo. Buraki się gotuje jakieś warzywa. Nie wiem dokładnie bo jakiś nigdy mnie to nie interesowało. Jedynie wiem ze jak teściowa robi barszcz to cała kuchńia jest zapaprana :roll:
Czasem zjem ale to nie jest mój faworyt. Generalnie z ukraińskich dań czy napoi tylko piwo mi smakuje i maja pyszne lody śmietankowe w kostce. I chałwa z orzechami arachidowymi ale tylko świeża na wagę. Bo paczkowana juz nie jest taka dobra i tlusta


a jest, do kupienia gotowy w torebce
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... 3uK7kgTKdM
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72833
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 17, 2018 10:32 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Aha :ryk:
Moja teściowa robi wszystko sama od podstaw. Na Ukrainie chyba rzadko się robi coś z torebki. Tam ludzie sami wszystko robią. I jest postaw się a zastaw się. Zawsze pełne stoły żarcia.
Ja lubię tamtejsza słoninę z czosnkiem albo papryka. Tam jest gruba słonina na ok 6 cm. I właśnie robią ja z różnymi przyprawami albo z czosnkiem. Ale niestety nie można przewozić jej przez granice :(
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 10:33 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ostatnio jadłam słoninę ukraińska jeszcze przed ślubem. To się teściowej udało przewieźć. Celnik ja puścił bo powiedziała ze na ślub syna. I ja puścili z ta słonina . A teraz już nie ma tak dobrze. Każą wyrzucać do takich worków foliowych czy słoninę czy mięso. Takich rzeczy nie przewozi się. Można słodycze i alkohol czy leki. Ale mięs nie.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 10:34 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Aha :ryk:
Moja teściowa robi wszystko sama od podstaw. Na Ukrainie chyba rzadko się robi coś z torebki. Tam ludzie sami wszystko robią. I jest postaw się a zastaw się. Zawsze pełne stoły żarcia.
Ja lubię tamtejsza słoninę z czosnkiem albo papryka. Tam jest gruba słonina na ok 6 cm. I właśnie robią ja z różnymi przyprawami albo z czosnkiem. Ale niestety nie można przewozić jej przez granice :(


to przecież u nas też by można było taka zrobić, słonina jest do kupienia i pozostałe przyprawy chyba też
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72833
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 17, 2018 10:37 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:Aha :ryk:
Moja teściowa robi wszystko sama od podstaw. Na Ukrainie chyba rzadko się robi coś z torebki. Tam ludzie sami wszystko robią. I jest postaw się a zastaw się. Zawsze pełne stoły żarcia.
Ja lubię tamtejsza słoninę z czosnkiem albo papryka. Tam jest gruba słonina na ok 6 cm. I właśnie robią ja z różnymi przyprawami albo z czosnkiem. Ale niestety nie można przewozić jej przez granice :(


to przecież u nas też by można było taka zrobić, słonina jest do kupienia i pozostałe przyprawy chyba też

Tak ale grubość słoniny i smak nie do porownania
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 17, 2018 10:41 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Obrazek


Taka jest słonina w Ukrainie.
Nie taka jak te nasze kapcie co sprzedają w sklepie :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, zuza i 313 gości