MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 06, 2018 14:50 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ja chyba nie bedę próbować. Bo jak sie okaże że Bagi kocha koty to wtedy nic mnie nie powstrzyma przed przyniesieniem maluszka. Rozsadek sie wyłączy mi już wtedy :roll:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 06, 2018 14:58 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Próbować sprawdzać reakcję na innego kota, czy rezygnujesz z 2 kota w ogóle?

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt lip 06, 2018 15:13 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

U mnie dokocenie było trudne. Thomas nie akceptował Hugonka nawet się rozchorował, potem go ignorował, udawał ze go nie ma. Nigdy nie było walk ani agresji ale miłości też nie. Leżały jedno obok drugiego bez wtulania i lizania. Jak przyszła Pusia to było syczenie. A z Migotka to był dramat.
Teraz jest spokój ale każdy żyje swoim zyciem tylko posiłki wspólne.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 06, 2018 19:10 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

U kotów sprawdzenie "w gościach", jak w przypadku psów, stosunku do innego zwierzęcia nic nie da, bo reakcje będą niemiarodajne. Tak jak napisała Marzenia, rzadko się zdarzają skrajne (miłość/agresja) zachowania. A i nie każdy dorosły kot lubi kocięta, co wychodzi po czasie. Tu trzeba by ryzyk-fizyk, przynosisz kociaka i czekasz (po kwarantannie) miesiąc-dwa-trzy, jak się Bagira będzie z tym czuć, czy ich relacje się poukładają, czy będą do siebie pasować charakterem.
Najbezpieczniejsze rozwiązanie, to po prostu zaoferować DT z opcją DS, mając na uwadze, by w razie niepowodzenia odseparować koty tak, aby malec mógł zostać u Ciebie do czasu znalezienia domu stałego, brońborze, nie przerzucać go w te i nazad.

W czteropokojowym mieszkaniu to dało, by się zrobić :mrgreen:

PS masz chyba bardzo fajną teściowa, Jej słowa są takie miłe!

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt lip 06, 2018 20:42 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ziemosław pisze:Próbować sprawdzać reakcję na innego kota, czy rezygnujesz z 2 kota w ogóle?

I to o to Madzik. Bo jak by Bagi pozytywńie zareagowała na kota to pewno bym już potem bez zastanowienia wzięła jakaś bidę.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob lip 07, 2018 8:24 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Pospalam sobie do 8:30 ale czy czuje się wyspana, hmmm... nie powiedziałabym.
Wczoraj posprzątałam mieszkanie, zakupy tez zrobiłam wiec dzisiaj tylko obiadek ugotuje i mogę zająć się sobą. Muszę pazury u nóg i rak pomalować.
Bagi nawet do mnie nie wstała. Wstała z moim mężem o 5 bo on szedł na 7 do pracy a teraz śpi leniwiec pospolity.

Wczoraj jak umylam podłogi to Bagi robiła takie wślizgi ze sikalam ze śmiechu z niej. Jaki to jest pocieszny zwierzak ta nasza Bagirka. :1luvu:

Dostała wczoraj ugotowanego świeżego łososia bo my mieliśmy na kolacje. Wyczyściła miseczkę do czysta, bardzo lubi.

Życzę wszystkim miłej soboty i odpoczynku :ok: z kotkami :201461 i bliskimi :piwa:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob lip 07, 2018 8:32 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

A co gotujesz na obiad? 8)
Szukam inspiracji, bo zaś niedziela niehandlowa, a ja bez pomysłu i z pustą lodówką :|

Nikt jak zwierzęta nie potrafi poprawić tak humoru :1luvu:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob lip 07, 2018 9:00 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Aia pisze:A co gotujesz na obiad? 8)
Szukam inspiracji, bo zaś niedziela niehandlowa, a ja bez pomysłu i z pustą lodówką :|

Nikt jak zwierzęta nie potrafi poprawić tak humoru :1luvu:

Ja zwyczajna pomidorowa. Mam jeszcze resztkę schabu w sosie. A wieczorek mielone ulepie. Wczoraj łososia wycinaliśmy (uwielbiam).
Mój mąż na szczęście lubi proste jedzenie, mięcho musi być.

Ale jak chcesz coś fajnego to polecam ciasto francuskie, brokuł, filet z kurczaka, pieczarki, żółty ser.
Brokuł gotujesz lekko, mięsko smażymy lub patrzysz. Pieczareczkimtez troszkę można obrobić. Kładziesz to wszystko na ciasto, zawijasz w taka roladę jakby i pieczesz. Do tego sos czosnkowo majonezowy i jest pychotka :twisted:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob lip 07, 2018 9:15 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ooo pierwszy raz czytam taki przepis :D Brzmi smacznie! Ale wiesz, że ja o tych mielonych ostatnio myślę. Może trzeba, to wprawić w czyn :mrgreen:
Nie lubię wymyślać menu, mam to po Babci. Mogę gotować, ale jeśli nie mam ochoty na coś szczególnego, to dramat.. na nic nie mogę się zdecydować.
Ostatnio mi tez chodzi po głowie zupa wiosenno-koperkowa. Taka co się na stołówkach na wakacjach dostawało :D

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob lip 07, 2018 9:40 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Fujjj, nie znoszę koperku. :strach:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob lip 07, 2018 9:47 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Wczoraj się zastanawiałam czy jest taka potrawa której nie znoszę i chyba nie ma Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob lip 07, 2018 11:34 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

U mnie też dzisiaj pomidorowa - do dojedzenia. I leniwe z bułeczką tartą z patelni. Nie mam pomysłu na obiad na jutro i pojutrze, musi być coś prostego bo mam szwy na palcu od prawej ręki :roll:
Koperek mniam. Bardzo mniam. Za to śledzia ikużucha na mleku nie tknę
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 07, 2018 20:54 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Feringa z ryba chyba Bagirke uczula. Ma takie wyłysiałe koło wąsów. Zobaczyłam to w tamtym tygodniu.
Najlepiej ten kot czuł się na Applaws ale tu niektóre dziewczyny bardziej obeznanie z tematem odradzają ta karmę bo ma zły stosunek wapnia do fosforu i nerki mogą wysiąść. A szkoda bo cenowo fajna ta karma.
Mam jeszcze Wild freedom z drobiem to odczekam troszkę i spróbuje zmieszać Bagi z RC weterynaryjna która jeszcze zjada.

Wstała, połaziła, zjadła i połaziła spać. Albo pogoda albo złe się nasz kot czuje :roll:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie lip 08, 2018 10:14 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Obrazek
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie lip 08, 2018 10:19 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Dzień dobry ślicznoty :love:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości