MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 26, 2018 11:25 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Zabije tego cholernego kota dzisiaj !!!! :evil:
(...) Cholery zaraz dostanę (...)



Nie wiem czemu tak mam, ale złość ludzi mnie zazwyczaj rozśmiesza :-D. Zwłaszcza jak za tą złością, po obu stronach, jest miłość ;-) .
aleksandra&maj
 

Post » Sob maja 26, 2018 12:51 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

aleksandra&maj pisze:
Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:
Kotina pisze::ok: :ok: :ok: :ok: za udaną i sprawną przeprowadzkę :ok: :ok: :ok:

Dziekuje :1luvu: te zyczenia bardzo potrzebne bo juz padam na twarz i znow od wysiłku mnie boli rana po drenie. Jeszcze resztki do spakowania zostały. Kuchnie i łazienkę juz ogarnelam. Chlopaki o 15 pozabieraja graty to jeszcze pokoj mi zostanie do sprzątnięcie. A tam u tesciowej juz pomalutku sie zrobi. Worki z ubraniami podpisane wiec mysle ze to co trzeba szybko odnajdę.
Ale szczerze mówiąc jestem juz zmeczona :|

Wcale ci się nie dziwię.



Ja też się nie dziwię, a podziwiam wytrzymałość po operacji i, że pomimo bólu! Moniko :-).
Kiedy wyprowadzenie się?

Za godzine :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob maja 26, 2018 15:08 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

już po przeprowadzce?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 26, 2018 15:57 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

mir.ka pisze:już po przeprowadzce?


Właśnie :D .
Jak tam Moniko :) ?


U teściów jest już jaki zwierzostan czy tylko Bagirka jedyną królową będzie?
aleksandra&maj
 

Post » Sob maja 26, 2018 21:10 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

aleksandra&maj pisze:
mir.ka pisze:już po przeprowadzce?


Właśnie :D .
Jak tam Moniko :) ?


U teściów jest już jaki zwierzostan czy tylko Bagirka jedyną królową będzie?

U Moniki jest tylko teściowa i innych zwierzaków brak. Bagira będzie jedyna. U mamy Moniki w Kutnie są dwie kotki Mili i Amy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 26, 2018 22:02 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Ewa L. pisze:
aleksandra&maj pisze:
mir.ka pisze:już po przeprowadzce?


Właśnie :D .
Jak tam Moniko :) ?


U teściów jest już jaki zwierzostan czy tylko Bagirka jedyną królową będzie?

U Moniki jest tylko teściowa i innych zwierzaków brak. Bagira będzie jedyna. U mamy Moniki w Kutnie są dwie kotki Mili i Amy.



Ewa,to teściową liczyć czy nie :ryk: :ryk: ?



I jaaaak Moniko w nowym miejscu ;)?
aleksandra&maj
 

Post » Nie maja 27, 2018 4:16 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Wczoraj nie mialam juz sil zeby podniesc palce do pisania. Jestesmy wykończeni. Czesc roboty za nami. Na szczescie Bagi przyjęła zmiane rewelacyjnie wiec przynajmniej kłopot i stres z nia mi odszedł. Chyba pamieta to mieszkanie. Troche warczała na poczatku i prychala na nas jak ja wypuściłam na pokoje. Ale potem chetnie chodzila do lazienki i kuchni zobaczyc co sie dzieje :D
Dzisiaj dalsza czesc porządków. :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie maja 27, 2018 4:18 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

A i co najwazniejsze Bagi zaliczyła szczyt z drapaka na szafe wskoczyła i sobie lezala. Miala dosyc tego bajzlu tak jak i my. Jesli bedzie sobie tam wskakiwać to jej tam pościele jakoes legowisko :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro maja 30, 2018 14:41 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Obrazek

Tak sie Bagi czuje po przeprowadzce :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro maja 30, 2018 14:43 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Obrazek

Tak sie Bagi czuje po przeprowadzce :1luvu:



Nic tylko całować jej ten brzuchal :love: !
Jakie czujne spojrzenie !


A jak ty się czujesz po przeprowadzce Moniko :)?
Jak Twoje pozabiegowe rany,zgaduję,że wszystko już wróciło do normy,prawda :)?
aleksandra&maj
 

Post » Śro maja 30, 2018 17:36 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Witaj sąsiadeczko. :1luvu: :piwa:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 31, 2018 10:01 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Obrazek

Tak sie Bagi czuje po przeprowadzce :1luvu:

Pełen relaks.
A teściowa jak z relacjami z Bagira?
Moja anty kocia mama, tak pokochala koty, że jak dzwoni to nie pyta o nas, a pyta co kocury robią :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 31, 2018 11:53 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Moli25 pisze:
MonikaMroz pisze:Obrazek

Tak sie Bagi czuje po przeprowadzce :1luvu:

Pełen relaks.
A teściowa jak z relacjami z Bagira?
Moja anty kocia mama, tak pokochala koty, że jak dzwoni to nie pyta o nas, a pyta co kocury robią :ryk:



To u mnie tak samo było z sąsiadem złotą rączka i innymi osobami, które deklarowały brak entuzjazmu dla kotów, a widząc małego, jedyne o czym myślały, to, żeby go miziać :-).




Moniko :-), przyłączam się do pytania Moli25 i dorzucam od siebie: jak się masz :-) ?
aleksandra&maj
 

Post » Czw maja 31, 2018 12:06 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

Brawo Bagirka, brawo WY :ok: :ok: :ok:
A niektórzy nieuświadomieni powiadają, że koty przyzwyczajaja sie do miejsca, a nie do ludzi .... ach, ile to jeszcze bajek krąży na kocie tematy :201461
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 31, 2018 12:07 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka z IBD

MonikaMroz pisze:Obrazek

Tak sie Bagi czuje po przeprowadzce :1luvu:

Brzusio :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości