Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 14:12 Re: Drops.

Hannah12 pisze:Mary, szkoda, że nie ma już Psotka i mojego Hakera. Oni by z Dropsem dobrze rozrabiali. I się ujawniła "podczytwajka".


Drops się cieszy jak cho-ra :P
O Psocie i Hakerze to Drops tylko poczytać mógł :placz: . Nie było mnie tu.
Z Hakerem to świeża historia?. Tak przykro jak odchodzą :(

Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 19, 2018 14:14 Re: Drops.

MaryLux pisze:
Hannah12 pisze:Mary, szkoda, że nie ma już Psotka i mojego Hakera. Oni by z Dropsem dobrze rozrabiali. I się ujawniła "podczytwajka".

I pewnie znów walczyliby - tym razem we trzech - o względy Mysi


Drops NIE!!!. Drops ma Lusię!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 19, 2018 15:24 Re: Drops.

Nie bardzo rozumiem przyczyn konfliktu Kropka - Ewkkrem. Ze strony Kasi nie padly zadne negatywne opinie.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto cze 19, 2018 15:49 Re: Drops.

ewkkrem pisze:
Hannah12 pisze:Mary, szkoda, że nie ma już Psotka i mojego Hakera. Oni by z Dropsem dobrze rozrabiali. I się ujawniła "podczytwajka".


Drops się cieszy jak cho-ra :P
O Psocie i Hakerze to Drops tylko poczytać mógł :placz: . Nie było mnie tu.
Z Hakerem to świeża historia?. Tak przykro jak odchodzą :(

Drops.


Haker umarł rok temu, a dokładnie rok i 3 tygodnie. Ale to był taki przez nas od 3 dnia życia odchowany kotek. W naszym pierwszym wątku jest o nim, tam pisała moja córka ( Gosia), a ja często pod nickem Aga86, potem go zmieniłam. Czasami pisał Haker1 ( to był nick Hakera). Pysia, nie można powiedzieć, że ma się dobrze, ale mieszka od dłuższego czasu z moją córką Agą. Pysia ma 13 lat i od 3 lat cukrzycę. Jest też kotem niepełnosprawnym, ma problemy z tylnymi łapkami. Jest z nami od około 6- 8 tygodnia życia. Teraz, przez okres około 3 tygodni) była u mnie, ale dzisiaj wieczorem przyjeżdżają po nią jej duzi.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Wto cze 19, 2018 16:29 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

MaryLux pisze:Ja nawet zastanawiałam się, czy nie odwołać zaproponowanego w dobrej wierze spaceru charytatywnego. Nie odwołam chyba, ale jeśli ktoś przyjdzie, wolałabym zebrane pieniądze prekazać bezpośrednio do jednego z domów, które zaproponowały opiekę nad kotami Kropki



Ło matko, jak to przeczytałam, to aż mi się zrobiło za Ciebie wstyd, MaryLux. Koszmarnie żanujące ...

A Tobie Ewkkrem zabrakło elementarnej empatii. W pewnych sytuacjach trzeba się dziesięć razy zastanowić, zanim się coś głupiego palnie.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Wto cze 19, 2018 16:42 Re: Drops.

Oesu ile razy trzeba przepraszać za niezrecznosc. No naprawdę. Idźcie szukać belek w swoich oczach może.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto cze 19, 2018 16:43 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

ewkkrem pisze:
kwiryna pisze:Chikita a ja zazdroszcze kota, ktory nie lezy w doniczkach!!

A to znaczy, że Kureczka też lubi gnieść trawkę?
Brawo Kurka. Moja krew :P .

P.S. Chikita - pochwal się koteczką!
Drops chce zobaczyć :lol:
Drops.


Dropsie, moja Duża to mało zdjęć mi robi, bo mówi, że wredne koty brzydko wychodzą na zdjęciach i, że niby niefotogeniczna jakaś jestem.

Obrazek

Ogólnie to czasem myślę, że woli starą, bo tak słodzi dla niej przez jakiś telewizor (ja tam się cieszę, że już z nami nie mieszka, bo moja Duża bardzo często płakała przez nią), Bąbeluś, Bąbelku aż na mdłości mnie zbiera.
A ona nie dość, że brzydka, stara to jeszcze kulawa !

Obrazek

No i mały PS: ja to bym chciała aby moja sobie leżała w doniczce... A ona nic. Po krawędzi jak wielka królewna depcze, a żeby tylko nie pobrudzić, ale w ziemi ryje jak kret.

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto cze 19, 2018 16:49 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

MM93 pisze:
MaryLux pisze:Ja nawet zastanawiałam się, czy nie odwołać zaproponowanego w dobrej wierze spaceru charytatywnego. Nie odwołam chyba, ale jeśli ktoś przyjdzie, wolałabym zebrane pieniądze prekazać bezpośrednio do jednego z domów, które zaproponowały opiekę nad kotami Kropki



Ło matko, jak to przeczytałam, to aż mi się zrobiło za Ciebie wstyd, MaryLux. Koszmarnie żanujące ...

A Tobie Ewkkrem zabrakło elementarnej empatii. W pewnych sytuacjach trzeba się dziesięć razy zastanowić, zanim się coś głupiego palnie.

8O
Mnie jest za Was wstyd. Prawdziwy kociarz ma w nosie waśnie i nawet z wrogiem stanie w szeregu jeśli o dobro kota chodzi. A teraz jest taka sytuacja. Dziś jest KropkaXL jutro możesz być Ty i Ty.
ewkkrem, to jest pierwszy i ostatni wpis tutaj. Wiem ,że rozpaczać nie będziesz :mrgreen:
Z egzaltacji, teatralnych pożegnań i powrotów, rozdrapywania ran na swoim i nie swoim wątku ... Myślałam żeś młoda siksa co dopiero życie zaczyna. Bywa. Rozum jeszcze przed Tobą .Wiem, że nie myślałaś źle ale późniejsze postępowanie mnie zaskoczyło. I Twój wiek mnie zaskoczył. Większego zrozumienia i starowności oczekiwać można. Widać chyba niczego złego w życiu nie przeżyłaś więc nie wiesz jak inaczej świat się widzi gdy zło puka do drzwi. Życzę by tak zostało.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2018 16:53 Re: Drops.

Mam prośbę do Mery i Ewkkrem - Nie dajcie się sprowokować. !!
Najlepiej nie odpowiadać na zaczepki - trolli się nie karmi, a trolle żywią sie postępującymi postami.

MM93 - wklejasz coś bez kontekstu kompletnie.
Hutek - nie rozumiesz konfliktu? Ja też nie - jest rozdmuchany. Przede wszystkim ewkkrem nie powiedział nic, bo usprawiedliwiałoby taką nagonkę.
Czytałam od początku każdy post - mam pojęcie co , kto..
Nikt nie odmówił pomocy ot tak sobie i w ogóle nie odmówił. Nikt nie powiedział nic złego, co również dziewczyny na tamtym wątku przyznają. Ewkrem przeprosiła 10 razy. [bez potrzeby moim zdaniem, ale skoro ktoś odczytuje błednie czyjeś intencje to niech ma].
Rozdmuchiwanie i kręcenie się wokół tego jakby stało się nie wiadomo co , wygląda dość beznadziejnie. Wklejanie kolejnych linków do tego wątku pod hasłem 'zobaczcie jakie wredne' jest ... no, nieładne.
Bawi to kogoś? Potrzebne do czegoś? Skoro tamten wątek zaczął się kręcić praktycznie wokół tego..?

Nie będę tam nic pisała ze względu na Kropkę, choć nie przyznaję jej racji. Przestaję śledzić też wątek.



Tu też postaram się :mrgreen: nie komentować tematu.
Mery, ewkkrem - proszę..

Nie zdążyłam wkleić, czego zresztą się obawiałam..
ASK.. 8O - zakładam , że czytałaś od początku? Tylko Tobie odpowiadam, ze względu na szacunek.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 19, 2018 16:56 Re: Drops.

Masz rację. Morelowa, nie warto. Napisałaś o wiele składanie niż ja.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto cze 19, 2018 16:58 Re: Drops.

Co do dobrych intencji, to - jak powszechnie wiadomo - dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane.

Jeśli mamy zamiar kogoś pocieszyć, to zastanówmy się, czy w danej sytuacji pocieszenie jest w ogóle możliwe.
A jeśli już decydujemy się pocieszać, to uważajmy na każde słowo, aby pocieszenie nie zabrzmiało, jak umniejszenie i lekceważenie czyjegoś cierpienia, bo wtedy przeprosiny niczego nie naprawią.

Nikt, kto nie znajduje się teraz w identycznej sytuacji, jak KropkaXL, nie ma absolutnie żadnego prawa, aby oceniać jej odczucia i postępowanie - nawet, jeśli sam ma sobą ciężkie przeżycia.
A robienie czegoś takiego publicznie, za plecami, w celu wybielenia własnych błędów - jest niegodne.
Podobnie jak dbałość o własne urażone ego, w obliczu tego z czym zmaga się Kropka XL.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 19, 2018 16:59 Re: Drops.

Co u Dropsa?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto cze 19, 2018 17:01 Re: Drops.

zuza pisze:Co u Dropsa?

Właśnie. . :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 19, 2018 17:03 Re: Drops.

Najlepiej ignorować te posty na temat konfliktu. Tamten wątek skupił się już tylko na tym. Kropka całą energię wytraca na podczytywanie i dziękowanie kolejnym atakującym. Skupcie się na sobie. Bez sensu jest licytacja kto ile w życiu miał przeżyć :(
My chcemy Dropsa :1luvu:

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Wto cze 19, 2018 17:14 Re: Drops.

morelowa pisze:Mam prośbę do Mery i Ewkkrem - Nie dajcie się sprowokować. !!
Najlepiej nie odpowiadać na zaczepki - trolli się nie karmi, a trolle żywią sie postępującymi postami.

MM93 - wklejasz coś bez kontekstu kompletnie.
Hutek - nie rozumiesz konfliktu? Ja też nie - jest rozdmuchany. Przede wszystkim ewkkrem nie powiedział nic, bo usprawiedliwiałoby taką nagonkę.
Czytałam od początku każdy post - mam pojęcie co , kto..
Nikt nie odmówił pomocy ot tak sobie i w ogóle nie odmówił. Nikt nie powiedział nic złego, co również dziewczyny na tamtym wątku przyznają. Ewkrem przeprosiła 10 razy. [bez potrzeby moim zdaniem, ale skoro ktoś odczytuje błednie czyjeś intencje to niech ma].
Rozdmuchiwanie i kręcenie się wokół tego jakby stało się nie wiadomo co , wygląda dość beznadziejnie. Wklejanie kolejnych linków do tego wątku pod hasłem 'zobaczcie jakie wredne' jest ... no, nieładne.
Bawi to kogoś? Potrzebne do czegoś? Skoro tamten wątek zaczął się kręcić praktycznie wokół tego..?

Nie będę tam nic pisała ze względu na Kropkę, choć nie przyznaję jej racji. Przestaję śledzić też wątek.



Tu też postaram się :mrgreen: nie komentować tematu.
Mery, ewkkrem - proszę..

Nie zdążyłam wkleić, czego zresztą się obawiałam..
ASK.. 8O - zakładam , że czytałaś od początku? Tylko Tobie odpowiadam, ze względu na szacunek.

morelowa
W punkt :ok:
Ewa, Mary :ok:

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 162 gości