Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 16, 2018 16:02 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Brawo Dropsie!
Mięsko jest najlepsze!
Ignaś i Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Sob cze 16, 2018 16:08 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

saaga pisze:Brawo Dropsie!
Mięsko jest najlepsze!
Ignaś i Kitka

Ja to wiem - stara stale mi suszy głowę (mięso, mięso, mięso). ja wolę - (no właśnie, co, - sam nie wiem). Dzisiaj chciałem jej zrobić przyjemność i zjadłem kawałek woła. Jak będzie grzeczna to jutro też zjem.
Kiteczko i Ignasiu - dużych trzeba sobie wychować!!!

Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8044
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 16, 2018 16:17 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

ewkkrem pisze:
saaga pisze:Brawo Dropsie!
Mięsko jest najlepsze!
Ignaś i Kitka

Ja to wiem - stara stale mi suszy głowę (mięso, mięso, mięso). ja wolę - (no właśnie, co, - sam nie wiem). Dzisiaj chciałem jej zrobić przyjemność i zjadłem kawałek woła. Jak będzie grzeczna to jutro też zjem.
Kiteczko i Ignasiu - dużych trzeba sobie wychować!!!

Drops.


Dropsie, nasi duzi są dobrze wychowani.
Dziś Duży MUSIAŁ nam dać schabu, specjalnie kupił więcej, żeby i dla nas było.
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Sob cze 16, 2018 18:06 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

A czy schab jest dobry? Moja Duża mówi, że to świństwo (bo ze świni)
Lusia

MaryLux

 
Posty: 160209
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 16, 2018 21:00 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Tak, czipsiki mowie na czipsy, nawet nie pomyslalm, ze to nieoczywiste. Zeby byla jasnosc ja nie jadam od lat 3. Swinstwa (ze swini) jem ale bez kota, chociaz wiem, ze sporo osob daje i podobno kuz jest to bezpieczne :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob cze 16, 2018 21:16 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Ja się nie znam. Chodziłam przez 15 lat (1995 - 2010) do różnych wetów, zawsze słyszałam "a wieprzowiny pani nie daje?). Tak mi utkwiło, że wieprzowina jest dla kotów beeeeeeeeeeeee. Jak w 1995 roku moja ok. 3-4 tygodniowa Ruzia dostała mega-biegunki, to pani wet zaordynowała: surowa wołowina + gotowany cycek kurzy. Na tym pierwszym przeżyła 15 lat.
Jakby nie było - może źle miałczę - wieprzowiny niet!!!.
Drops - z opowieści dużej.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8044
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 16, 2018 21:20 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

kwiryna pisze:Tak, czipsiki mowie na czipsy, nawet nie pomyslalm, ze to nieoczywiste. Zeby byla jasnosc ja nie jadam od lat 3. Swinstwa (ze swini) jem ale bez kota, chociaz wiem, ze sporo osob daje i podobno kuz jest to bezpieczne :)


Kureczko, jesteś po prostu niesamowita. Nic nie rozumiem. Z tego co piszesz wynikło mi, że jesz kotki!!!
:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8044
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 16, 2018 21:43 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

ewkkrem pisze:
kwiryna pisze:Tak, czipsiki mowie na czipsy, nawet nie pomyslalm, ze to nieoczywiste. Zeby byla jasnosc ja nie jadam od lat 3. Swinstwa (ze swini) jem ale bez kota, chociaz wiem, ze sporo osob daje i podobno kuz jest to bezpieczne :)


Kureczko, jesteś po prostu niesamowita. Nic nie rozumiem. Z tego co piszesz wynikło mi, że jesz kotki!!!
:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 160209
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 16, 2018 22:08 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Drops płacze.
Potraktowano Dropsa jak pomiot. Kazano mu czytać ze zrozumieniem. Może Drops za głupi? (a jak za głupi, to do schroniska?)
Drops za krótko na forum. "Stare Miau" było mądrzejsze. (?) "Nowe" miau (kto, co) nie zasługuje na uwagę "NOWYCH".
Trudno.
Przykro mi, ale, muszę się z Wami pożegnać.
Nie jest to miejsce dla dla mnie.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8044
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 16, 2018 22:11 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Dropsie, no bez przesady, ja Cię proszę!
Lusia
PS Moja Duża mówi, żeby wziąć pod uwagę, że czasem to nie ludzie gadają głupoty, tylko to wina tych tabletek, które muszą łykać. I te tabletki czasem mówią głosem tych ludzi, którzy je łykają.

MaryLux

 
Posty: 160209
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 16, 2018 22:21 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Lusiu, przykro mi niezmiernie. Ja mam cienką skórkę. Nie życzę sobie niezrozumiałych inwektyw na wątku, który był dla mnie święty. Mam wrażenie, że potraktowano mnie tak ze względu na mój staż forumowy. Obym się mylił (dla dobra forum miał).
Twój, na zawsze :1luvu: Drops.
Żegnaj Lusiu.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8044
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 16, 2018 22:25 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

ewkkrem pisze:Lusiu, przykro mi niezmiernie. Ja mam cienką skórkę. Nie życzę sobie niezrozumiałych inwektyw na wątku, który był dla mnie święty. Mam wrażenie, że potraktowano mnie tak ze względu na mój staż forumowy. Obym się mylił (dla dobra forum miał).
Twój, na zawsze :1luvu: Drops.
Żegnaj Lusiu.

Dropsie, nie rób mi tego!!!
Bo ja też odejdę z forum!!!!!!! A moja Duża powiedziała, że jak tak Cię potraktują, to nie zrobi spaceru i gucio dostaną.

MaryLux

 
Posty: 160209
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 16, 2018 22:29 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Ale absolutnie zabraniam
Łacia
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Sob cze 16, 2018 22:30 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

enig pisze:Ale absolutnie zabraniam
Łacia

Popieram
Lusia

MaryLux

 
Posty: 160209
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 16, 2018 23:05 Re: Trudne początki kota Dropsa... - brawo Drops!!!

Ależ, dziewczyny.
Jak słyszę, że ktoś, kto jest na forum niecały rok i w związku z tym mniej kocha koty od kogoś kto jest na forum 10 lat, to wybaczcie. Są w necie fora kocie normalniejsze. Nie piszę tu o sobie. Ja byłem tylko małym trybikiem w tej niezrozumiałej dla mnie machinie. ( sprawa Casicy). Całym serduszkiem zaangażowałem się w ratowanie kotków KropkiXL. Nagroda mnie spotkała całkiem nieoczekiwana.
kropkaXL pisze:Ewakkrem czasem zanim się nspisze o jedno słowo za dużo, to istnieje opcja " zmień".
A najlepiej zanim się coś napisze, urażając kogoś, warto pomyśleć.
Nikt tu nie jest miauowiczem pierwszej, drugiej, czy trzeciej kategorii, pisałam Ci, na zaufanie trzeba sobie zasłużyć, taką postawą raczej zaufania nie zdobędziesz, bo odwracasz kota ogonem, że za późno przyszłaś- nie! nie o to chodzi, skoro tego do tej pory nie zrozumiałaś, to już nie mój problem.
I nie rób z siebie ofiary starych użytkowników, bo jak pisaliśmy, na miano zaufanej osoby trzeba dobie zasłużyć, już Ci to pisałam.
Choćbyś pierwsza zgłosiła się z ofertą dt, i tak bym Ci kota nie oddała, bo Cię kompletnie nie znam.
:lol:


Konia z rzędem o jakie słowo chodzi?
Mimo wszystko nie wycofuję się ze swojej oferty, (co by było jasne)
Ponieważ opuszczam forum miau - w razie potrzeby podaję nr tel.:606-403-363 :mrgreen:\
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8044
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości