Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 12, 2018 19:06 Re: Drops.

Kapcia nie znalazła, ale chyba pogodziła się ze stratą, ale możecie przyjechać, bo ona ostatnio to nakręcona chodzi jak niegdyś Bąbel w rui.
Może rozładujecie jej negatywne emocje :wink:

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lip 12, 2018 19:07 Re: Drops.

Przecież Drops w rodzinie Luśka daj spokój
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 12, 2018 19:12 Re: Drops.

enig pisze:Przecież Drops w rodzinie Luśka daj spokój

miaudobrze

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 12, 2018 19:17 Re: Drops.

No tak, już widzę jak Dropsowi ego urośnie jak zobaczy, że siostrunie się o niego kłócą. Mary czytam Pamiętnik, surrealistyczne teksty w nim zawarłaś. Jestem pod wrażeniem autobusu, który zrobił sobie w boku trzy dziury.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 12, 2018 19:22 Re: Drops.

No oczywiście, Lusieńko ty moja koffana :1luvu: że jestem tylko Twój. Z pazurkami, psim ogonkiem, ząbkami i całą resztą Dropsa. Ale przyznasz, że Katerina jest fajną babką. Czyż nie? Nie wierzysz w damsko-męską przyjaźń?
Ka-te-ri-no, Drops po prostu się poddał. Wygrałaś, mała diablico!!! Przyjdzie czas na rewanż :201445
Chico, już łapię kotolota i lecę szukać kapcia. Spróbuję porwać Lusię, żeby nam pomogła. Może Katerina też da się skusić na polowanie? Jakby nie było spodziewaj się nalotu.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 12, 2018 19:28 Re: Drops.

ewkkrem pisze:No oczywiście, Lusieńko ty moja koffana :1luvu: że jestem tylko Twój. Z pazurkami, psim ogonkiem, ząbkami i całą resztą Dropsa. Ale przyznasz, że Katerina jest fajną babką. Czyż nie? Nie wierzysz w damsko-męską przyjaźń?
Ka-te-ri-no, Drops po prostu się poddał. Wygrałaś, mała diablico!!! Przyjdzie czas na rewanż :201445
Chico, już łapię kotolota i lecę szukać kapcia. Spróbuję porwać Lusię, żeby nam pomogła. Może Katerina też da się skusić na polowanie? Jakby nie było spodziewaj się nalotu.
Drops.

Kotolotem zawsze i wszędzie

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 12, 2018 19:29 Re: Drops.

enig pisze:No tak, już widzę jak Dropsowi ego urośnie jak zobaczy, że siostrunie się o niego kłócą. Mary czytam Pamiętnik, surrealistyczne teksty w nim zawarłaś. Jestem pod wrażeniem autobusu, który zrobił sobie w boku trzy dziury.

To nie autobus, tylko żółty potwór

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 12, 2018 19:31 Re: Drops.

Fajnie, Lusiu, Lecę po Ciebie i lecimy do Chico. Nie wiem czy Katerina dołączy i czy Chikita nas wpuści. Jak nie to lecimy na balkon i robimy RE-WI-ZJĘ - !!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 12, 2018 19:32 Re: Drops.

ewkkrem pisze:Fajnie, Lusiu, Lecę po Ciebie i lecimy do Chico. Nie wiem czy Katerina dołączy i czy Chikita nas wpuści. Jak nie to lecimy na balkon i robimy RE-WI-ZJĘ - !!!
Drops.

Jak nie wpuści, wleziemy przez dziurkę od klucza.

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 12, 2018 19:37 Re: Drops.

enig pisze:No tak, już widzę jak Dropsowi ego urośnie jak zobaczy, że siostrunie się o niego kłócą. Mary czytam Pamiętnik, surrealistyczne teksty w nim zawarłaś. Jestem pod wrażeniem autobusu, który zrobił sobie w boku trzy dziury.


Motyw autobusu też mnie saniemowicie rozbawił. :ryk: :ryk: :ryk:
Siostrunie się nie kłócą a Drops nie jest snobem ani lowelasem!!! - NO!!!
Drops.
P.S. Śmiejcie się, śmiejcie. Ja naprawdę widziałem trzy dziury w żółtym potworze!!! To prawda!!! Jak bum cyk cyk!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 12, 2018 19:42 Re: Drops.

ewkkrem pisze:
enig pisze:No tak, już widzę jak Dropsowi ego urośnie jak zobaczy, że siostrunie się o niego kłócą. Mary czytam Pamiętnik, surrealistyczne teksty w nim zawarłaś. Jestem pod wrażeniem autobusu, który zrobił sobie w boku trzy dziury.


Motyw autobusu też mnie saniemowicie rozbawił. :ryk: :ryk: :ryk:
Siostrunie się nie kłócą a Drops nie jest snobem ani lowelasem!!! - NO!!!
Drops.
P.S. Śmiejcie się, śmiejcie. Ja naprawdę widziałem trzy dziury w żółtym potworze!!! To prawda!!! Jak bum cyk cyk!!!
Drops.

A ja nie widziałam żółtego potwora :placz: Czuję się strasznie niedoświadczona

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 12, 2018 19:49 Re: Drops.

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
enig pisze:No tak, już widzę jak Dropsowi ego urośnie jak zobaczy, że siostrunie się o niego kłócą. Mary czytam Pamiętnik, surrealistyczne teksty w nim zawarłaś. Jestem pod wrażeniem autobusu, który zrobił sobie w boku trzy dziury.


Motyw autobusu też mnie saniemowicie rozbawił. :ryk: :ryk: :ryk:
Siostrunie się nie kłócą a Drops nie jest snobem ani lowelasem!!! - NO!!!
Drops.
P.S. Śmiejcie się, śmiejcie. Ja naprawdę widziałem trzy dziury w żółtym potworze!!! To prawda!!! Jak bum cyk cyk!!!
Drops.

A ja nie widziałam żółtego potwora :placz: Czuję się strasznie niedoświadczona

Lusieńko, nie becz. Ty nie widziałaś żółtego potwora z trzema dziurami w brzuchu a ja nie widziałem glutów portowych, którymi karmili Cię ludziowate. Nasze doświadczenia są różne.
Ale żółty potwór z dziurami jest mega fajny!!! (jak się na niego patrzy z daleka :P ).
Luśka - trzym się!!! Już lecę.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 12, 2018 19:51 Re: Drops.

Wpadajcie, wpadajcie ! Ja otworzę i nawet kod do wejścia podam, bo głupia Duża wciąż zapomina, że to coś piszczące (chyba damofon ?) to w szafie schowane. Na pamięć nie znam, ale pamiętam jak Duża dłonią wciskała- dół, na dół, znowu na górę, znowu na dół, pod skos i w lewo i potem pipnięcie i brama się otwiera 8O . Jak krzykniecie pod balkonem to ja przekażę i pokażę.

Co to jest żółty potwór ?

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lip 12, 2018 19:54 Re: Drops.

Kup Psotusiowy pamiętnik :twisted:
Kod nam niepotrzebny. Przylecimy na balkon. A Ty lepiej szykuj posiłek!!! Najlepiej ćmowy.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 12, 2018 20:02 Re: Drops.

Ale balkon osiatkowała... nie ma wejścia ani wyjścia... Chyba, że przez okno !!! Przez okno się uda ! Teraz jest otwarte więc szybko !
Ćmowy ? Tutaj nie ma ćmów... Duża Gourmeta dzisiaj kupiła więc mogę się podzielić, ale tylko troszkę żeby dla mnie starczyło. Sknera jedną saszetkę kupiła tylko.

Psotusiowy pamiętnik... chciałam, może się uda, ale w sierpniu zaraz po wypłacie idę na rwanie ósemki :placz:
Może któraś chętna pójść za mnie ?
(Duża)

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 298 gości