Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 20, 2018 10:20 Re: Drops.

Ziemosław pisze:
MaryLux pisze:Dropsiku, oglądasz mecz? Ja nie. Moja Duża mówi, że zacznie od ćwierćfinałów. Jeśli Polacy w nich zagrają.
Lusia

Optymistka :ryk: :ryk:


Wczoraj wieczorem słyszałam śpiewy kibiców "Moja i twoja nadziejaaa". Ech! Nie widziałam meczu , musiałam coś pozałatwiać ze znajomym jeżdziliśmy po wyludnionej Warszawie i słyszeliśmy jęki i zawodzenia z okien oraz widzieliśmy smętne miny kibiców w restauracjach i od razu wiedzieliśmy: nie jest dobrze!
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 10:36 Re: Drops.

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Dropsiu, masz wieści od swojego synka Amirka na Amirkowym wątku!

Poza tym musisz pomóc mojej @, ona 20 lat z kotami skończyła
L.


MaryLux ja dobijam do 15. Zadziwiające jest to, że w dzieciństwie zawsze chciałam mieć psa. i miałam. Dino kundelek był bardzo fajnym zwierzakiem, odszedł od nas po 14 latach. Ja wtedy już się przeprowadziłam od rodziców zaczynałam dorosłe życie i zdecydowałam się wziąć kota kompletnie nie zdając sobie sprawy że kot to zupełnie inna relacja. A że trafił mi się cudowny szary kocurek z obłędnym charakterem tak wsiąkłam w Koci Świat. Lubię pieski ale miałabym kłopoty z narzuceniem dyscypliny czy jak to się tam nazywa.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Śro cze 20, 2018 12:06 Re: Drops.

kwiryna pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Dropsiu, masz wieści od swojego synka Amirka na Amirkowym wątku!

Poza tym musisz pomóc mojej @, ona 20 lat z kotami skończyła
L.

Najlepszego, nastepnych takich lat kocich 20!!! :1luvu:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 20, 2018 12:11 Re: Drops.

enig pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Dropsiu, masz wieści od swojego synka Amirka na Amirkowym wątku!

Poza tym musisz pomóc mojej @, ona 20 lat z kotami skończyła
L.


MaryLux ja dobijam do 15. Zadziwiające jest to, że w dzieciństwie zawsze chciałam mieć psa. i miałam. Dino kundelek był bardzo fajnym zwierzakiem, odszedł od nas po 14 latach. Ja wtedy już się przeprowadziłam od rodziców zaczynałam dorosłe życie i zdecydowałam się wziąć kota kompletnie nie zdając sobie sprawy że kot to zupełnie inna relacja. A że trafił mi się cudowny szary kocurek z obłędnym charakterem tak wsiąkłam w Koci Świat. Lubię pieski ale miałabym kłopoty z narzuceniem dyscypliny czy jak to się tam nazywa.

Ja też chciałam kiedyś psa. Ale póki mieszkałam z rodzicami, nie dało się: rodzice zupełnie antyzwierzakowi. Kota - a właściwie dwa koty - wzięłam 2 lata po wyprowadzce "na swoje". Wtedy wiedziałam tyle, że psa nie mogę, bo za długo pracuję. Złożyłam, że pies będzie mnie wyprowadzać na spacery, kiedy przejdę na emeryturę. Przeszłam, a dalej nie mogę psa. Po pierwsze brak czasu, po drugie fundusze nie te, po trzecie - dyscyplina...

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 13:06 Re: Drops.

Dropsie a gdzieżeś ty !?!?! Zostawiasz dwie wspaniałe siostrunie Lusię i Łacię!? Jak można tak zostawić damy!?! A nie boisz się pazurka Lusi? Lusia to anioł łagodności, oaza spokoju ale jak się wkurzy, jak cię popieści pazurkiem za to że się nie odzywasz to dopiero będzie afera. A ja jej pomogę. Poza tym KociaMama potrzebuje wsparcia po oddaniu Pana Kopytko. A ty nic.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw cze 21, 2018 13:34 Re: Drops.

Dropsie, moja Duża przedwczoraj dzwoniła do Twojej, a wczoraj smsowała, a Ty nic! Pojaw się, bo użyję pazurów!

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 13:37 Re: Drops.

Drops pewnie siedzi w doniczce i sie chlodzi. Ja tez mialam pieska jako dziecko. Przynioslam do domu jak sama mialam z 7 czy 8 lat. Malutka kruszyna dopiero oczy otworzyla zdaniem weta. Odeszla jak juz bylam studentka wiec kawal czasu razem. Ale tez sie do psow nie nadaje, trzeba umiec byc przewodnikiem stada. Chociaz ktos madry powiedzial, ze kazdy by znac swoje miejsce w zyciu powinien miec psa, ktory bedzie go uwielbial i kota, ktory bedzie go ignorowal :wink:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw cze 21, 2018 13:47 Re: Drops.

kwiryna pisze:Drops pewnie siedzi w doniczce i sie chlodzi. Ja tez mialam pieska jako dziecko. Przynioslam do domu jak sama mialam z 7 czy 8 lat. Malutka kruszyna dopiero oczy otworzyla zdaniem weta. Odeszla jak juz bylam studentka wiec kawal czasu razem. Ale tez sie do psow nie nadaje, trzeba umiec byc przewodnikiem stada. Chociaz ktos madry powiedzial, ze kazdy by znac swoje miejsce w zyciu powinien miec psa, ktory bedzie go uwielbial i kota, ktory bedzie go ignorowal :wink:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 14:20 Re: Drops.

enig pisze:Poza tym KociaMama potrzebuje wsparcia po oddaniu Pana Kopytko. A ty nic.

:ryk: Dzięki Enig! Kochana jesteś! :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw cze 21, 2018 17:08 Re: Drops.

Kochane, dzięki, że zadbałyście o mój wątek.
Troszkę się boję, żeby nikogo nie pominąć. Jak by mi ktoś 0,5 roku temu powiedział, że mogę mieć tego kalibru problem, to bym kazała, (temu komuś), popukać się w główkę.
Na razie jestem zarobiony i moja duża też.
Odezwę się, odpowiem, napiszę na Waszych wątkach, do usłyszeniaaaaa - pa.pa,pa.
Wasz Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw cze 21, 2018 18:04 Re: Drops.

ewkkrem pisze:Kochane, dzięki, że zadbałyście o mój wątek.
Troszkę się boję, żeby nikogo nie pominąć. Jak by mi ktoś 0,5 roku temu powiedział, że mogę mieć tego kalibru problem, to bym kazała, (temu komuś), popukać się w główkę.
Na razie jestem zarobiony i moja duża też.
Odezwę się, odpowiem, napiszę na Waszych wątkach, do usłyszeniaaaaa - pa.pa,pa.
Wasz Drops.

Taki problem to nie problem :)

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 18:26 Re: Drops.

Koffana Lusia.
Koffana Mary Lux
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw cze 21, 2018 18:37 Re: Drops.

ewkkrem pisze:Koffana Lusia.
Koffana Mary Lux
Drops.

:oops: :oops: :oops:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 21:41 Re: Drops.

ewkkrem pisze:Kochane, dzięki, że zadbałyście o mój wątek.
Troszkę się boję, żeby nikogo nie pominąć. Jak by mi ktoś 0,5 roku temu powiedział, że mogę mieć tego kalibru problem, to bym kazała, (temu komuś), popukać się w główkę.
Na razie jestem zarobiony i moja duża też.
Odezwę się, odpowiem, napiszę na Waszych wątkach, do usłyszeniaaaaa - pa.pa,pa.
Wasz Drops.


No widzisz jak kalibry potrafią zaskakiwać.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw cze 21, 2018 21:44 Re: Drops.

enig pisze:
ewkkrem pisze:Kochane, dzięki, że zadbałyście o mój wątek.
Troszkę się boję, żeby nikogo nie pominąć. Jak by mi ktoś 0,5 roku temu powiedział, że mogę mieć tego kalibru problem, to bym kazała, (temu komuś), popukać się w główkę.
Na razie jestem zarobiony i moja duża też.
Odezwę się, odpowiem, napiszę na Waszych wątkach, do usłyszeniaaaaa - pa.pa,pa.
Wasz Drops.


No widzisz jak kalibry potrafią zaskakiwać.

Ten kaliber jest miary kolibra :wink:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Nul i 116 gości