Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 10, 2018 19:58 Re: Trudne początki kota Dropsa..

Hej Dropsiu
Tu Tusiaczek, pamiętasz ? Często widziałeś mnie w oknie , jak przychodziłeś na jedzonko do naszej Dużej.
To już dwa lata szczęściarzu :D :dance: :catmilk: :torte: :201430 :201437 :201439 :201467 .Bądź zdrowy, grzeczny i żyj dłuuugo ze swoją Dużą :201461
PS Chanel ściska łapki a Timi mruczy 100lat.

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Sob mar 10, 2018 19:59 Re: Trudne początki kota Dropsa..

Witaj Ingnasiu. Wygląda na to, że mamy cały tort dla siebie. Ale przecież i tak nie była by to wesoła rocznica. Myślami jesteśmy przy Fiorze.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob mar 10, 2018 20:11 Re: Trudne początki kota Dropsa..

noel 1 pisze:Hej Dropsiu
Tu Tusiaczek, pamiętasz ? Często widziałeś mnie w oknie , jak przychodziłeś na jedzonko do naszej Dużej.
To już dwa lata szczęściarzu :D :dance: :catmilk: :torte: :201430 :201437 :201439 :201467 .Bądź zdrowy, grzeczny i żyj dłuuugo ze swoją Dużą :201461
PS Chanel ściska łapki a Timi mruczy 100lat.


Witaj Tusiu. Pewnie, że Cię pamiętam. Pamiętam też Chanel i Napoleona[*] i Kubusia[*] a Timi'ego poznałem osobiście. Dziękuję serdecznie za życzenia choć chyba nie wszystkie dla mnie. Obiecuję być zdrowym i żyć 100 lat ale grzecznym! O nie. Tego możesz pożyczyć mojej dużej. Jakoś tak na jesieni ma urodziny.
Tusiątko, dziękuję za odwiedziny i przesyłam Wam kawałek myszotorta.
Drops - wdzięczny.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob mar 10, 2018 20:11 Re: Trudne początki kota Dropsa..

ewkkrem pisze:
Minu pisze:
ewkkrem pisze:Wyższość mojej dużej nad połową słoniątka to jeszcze ok połowa tej połowy. :twisted:
Drops lubi matematykę - takie zboczenie :twisted:
Drops


Juz mialam powiedziec ze mam wiecej niz polowa polowy i ta pierwsza polowa tego calego sloniatka, ale obliczylam i mi wyszlo ze to wychodzi o 2 kg wiecej niz moja najczestsza waga ! Nie wiedziec czemu jest to pocieszajace :lol:


Minu - witaj w klubie :P
ewkkrem

MaryLux pisze:
Ziemosław pisze:Słoniątka na pół dzielić 8O 8O 8O z kim ja się zadaję :ryk:

Z matematycznymi hobbistami


Ziemosław, nie wiem czemu się na nas oburzasz. Słonie to bardzo mądre, rodzinne, i piękne zwierzęta czego nie można powiedzieć o ludziach. :twisted:

MaryLux - matematyka to wspaniała nauka, w której zawsze 2+2=4. Królowa nauk wymaga oprócz logicznego myślenia, ogromnej fantazji bo ... nie zawsze 2+2=4. :ryk:

Zawsze żyłam w zgodzie z matematyką. A teraz pokazuję dzieciarni, że ona też może, a nawet powinna

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 10, 2018 21:17 Re: Trudne początki kota Dropsa..

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
Minu pisze:
ewkkrem pisze:Wyższość mojej dużej nad połową słoniątka to jeszcze ok połowa tej połowy. :twisted:
Drops lubi matematykę - takie zboczenie :twisted:
Drops


Juz mialam powiedziec ze mam wiecej niz polowa polowy i ta pierwsza polowa tego calego sloniatka, ale obliczylam i mi wyszlo ze to wychodzi o 2 kg wiecej niz moja najczestsza waga ! Nie wiedziec czemu jest to pocieszajace :lol:


Minu - witaj w klubie :P
ewkkrem

MaryLux pisze:
Ziemosław pisze:Słoniątka na pół dzielić 8O 8O 8O z kim ja się zadaję :ryk:

Z matematycznymi hobbistami


Ziemosław, nie wiem czemu się na nas oburzasz. Słonie to bardzo mądre, rodzinne, i piękne zwierzęta czego nie można powiedzieć o ludziach. :twisted:

MaryLux - matematyka to wspaniała nauka, w której zawsze 2+2=4. Królowa nauk wymaga oprócz logicznego myślenia, ogromnej fantazji bo ... nie zawsze 2+2=4. :ryk:

Zawsze żyłam w zgodzie z matematyką. A teraz pokazuję dzieciarni, że ona też może, a nawet powinna


Matematyka nie zawsze jest dobra. Mnie mówi, że jestem w niewoli (do godz. 19,00)
- 2 lata
- 8 kwartałów
- 24 miesiące
- 104,28514 tygodni
- 730 dni
- 17 520 godzin
- 1 051 200 minut
- 63 073 000 sekund.
MAKABRA
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob mar 10, 2018 22:32 Re: Trudne początki kota Dropsa..

Dropsiku przysiadamy sobie na Twoim bardzo ciekawym wątku (nasza Duża nam łaskawie pozwoliła usiąść do laptopa) i składamy Ci serdeczne życzenia urodzinowe.
Obrazek
Przybyliśmy na imprezkę Pusia, Migotka,Hugo oraz nasz kotopies Emi
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 10, 2018 22:37 Re: Trudne początki kota Dropsa..

Moje futerka już się przywitały więc teraz na mnie kolej.
Z zapartym tchem i z wielką uwagą czytam Twój wątek i mam jeszcze parę stron do przeczytania ale wpadłam się przywitać i zdążyć z urodzinowymi życzeniami.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 10, 2018 22:57 Re: Trudne początki kota Dropsa..

Ale draka! Nowi goście. Ale fajnie. jak zabraknie myszotorta to duża dostanie w kość. Ale, ale, hej Ty w zielonej bandanie - nie jesteś Emi!!!. Coś mi nie pasuje. Trzy koty, jeden kotopies - niby ilość się zgadza ale rasa niekoniecznie.

Poza tym to nie są moje urodziny!!! To dwulecie mojej niewoli!!!.
Wybaczę Wam Pusiu, Migotko, Hugonie i Emi jak się porządnie i pojedynczo przedstawicie!!!
Drops - dyktator.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob mar 10, 2018 23:27 Re: Trudne początki kota Dropsa..

ewkkrem pisze:Ale draka! Nowi goście. Ale fajnie. jak zabraknie myszotorta to duża dostanie w kość. Ale, ale, hej Ty w zielonej bandanie - nie jesteś Emi!!!. Coś mi nie pasuje. Trzy koty, jeden kotopies - niby ilość się zgadza ale rasa niekoniecznie.

Poza tym to nie są moje urodziny!!! To dwulecie mojej niewoli!!!.
Wybaczę Wam Pusiu, Migotko, Hugonie i Emi jak się porządnie i pojedynczo przedstawicie!!!
Drops - dyktator.

Hej Dropsiu faktycznie na imprezkę zabraliśmy naszego kumpla bo Emi nie umie się po naszemu bawić.
Twoje życzenia jest dla nas rozkazem :mrgreen:
Już się przedstawiamy:
Jestem najstarszy i jestem ich królem więc to ja je będę w kolejności przyjścia do naszego domku przedstawiał.
To ja Hugo mówią że jestem puszysty ( nie myśl tylko że gruby)
Obrazek
Pusia wiecznie przestraszona :mrgreen: lubi siedzieć na piedestale drapaka.
Obrazek
Migotka szalona wariatka i lepiej z nią nie zadzierać :evil:
Obrazek
Kotopies Emi małe to z krzywym zgryzem i wyłupiastymi oczami.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 11, 2018 14:23 Re: Trudne początki kota Dropsa..

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
Minu pisze:
ewkkrem pisze:Wyższość mojej dużej nad połową słoniątka to jeszcze ok połowa tej połowy. :twisted:
Drops lubi matematykę - takie zboczenie :twisted:
Drops


Juz mialam powiedziec ze mam wiecej niz polowa polowy i ta pierwsza polowa tego calego sloniatka, ale obliczylam i mi wyszlo ze to wychodzi o 2 kg wiecej niz moja najczestsza waga ! Nie wiedziec czemu jest to pocieszajace :lol:


Minu - witaj w klubie :P
ewkkrem

MaryLux pisze:
Ziemosław pisze:Słoniątka na pół dzielić 8O 8O 8O z kim ja się zadaję :ryk:

Z matematycznymi hobbistami


Ziemosław, nie wiem czemu się na nas oburzasz. Słonie to bardzo mądre, rodzinne, i piękne zwierzęta czego nie można powiedzieć o ludziach. :twisted:

MaryLux - matematyka to wspaniała nauka, w której zawsze 2+2=4. Królowa nauk wymaga oprócz logicznego myślenia, ogromnej fantazji bo ... nie zawsze 2+2=4. :ryk:

Zawsze żyłam w zgodzie z matematyką. A teraz pokazuję dzieciarni, że ona też może, a nawet powinna


Matematyka nie zawsze jest dobra. Mnie mówi, że jestem w niewoli (do godz. 19,00)
- 2 lata
- 8 kwartałów
- 24 miesiące
- 104,28514 tygodni
- 730 dni
- 17 520 godzin
- 1 051 200 minut
- 63 073 000 sekund.
MAKABRA
Drops
Dropsiu, ależ to nie Ty jesteś w niewoli. Tyle czasu jesteś królem i masz niewolnicę
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 11, 2018 18:11 Re: Trudne początki kota Dropsa..

Witaj Królu Hugonie. Ale jesteś podobny do naszej Pusi[*] No oczywiście jesteś bardziej dostojny i wiadomo, że nie gruby tylko puszysty (moja duża też tak mówi o sobie, że jest puszysta - nie wiem czemu bo futerko to u niej szczątkowe i tylko miejscami. - najwięcej na łepku i tam faktycznie dłuuuugie). Pusia nie wygląda na przestraszoną. Nasza Pusia to był dopiero strachulec, choć bała się chyba tylko nas. Nie miała takiego długiego włoska tylko zwyczajne ale była kochana. A z tego co piszesz to Migotka ma imię dopasowane do charakteru. Kolorystycznie podobna do mnie (więc wiadomo, że piękna) ale ogonka to jej zazdroszczę. I tych dłuuugich włosków. Ja mam zakręcony do góry (ogonek) być może jak Emi? Emi kolorystycznie też do mnie podobna ale minkę ma groźną i chyba bym się jej troszeczkę bał. Czy wy kociaste dogadujecie się z Emi?
Jeszcze raz dziękuję za życzenia, pozdrawiam i podziwiam.
Drops.
P.S. Hugo - nie może tak być, że to (nasza Duża nam łaskawie pozwoliła usiąść do laptopa). Laptop jest WASZ, tak samo jak wszystko w Waszym domu.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie mar 11, 2018 19:05 Re: Trudne początki kota Dropsa..

MaryLux pisze:
Matematyka nie zawsze jest dobra. Mnie mówi, że jestem w niewoli (do godz. 19,00)
- 2 lata
- 8 kwartałów
- 24 miesiące
- 104,28514 tygodni
- 730 dni
- 17 520 godzin
- 1 051 200 minut
- 63 073 000 sekund.
MAKABRA
Drops
Dropsiu, ależ to nie Ty jesteś w niewoli. Tyle czasu jesteś królem i masz niewolnicę
Lusia
[/quote]

Lusieńko, ja to wiem, Ty to wiesz, a duża niech ma złudzenia.
Twój Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie mar 11, 2018 20:28 Re: Trudne początki kota Dropsa..

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
Matematyka nie zawsze jest dobra. Mnie mówi, że jestem w niewoli (do godz. 19,00)
- 2 lata
- 8 kwartałów
- 24 miesiące
- 104,28514 tygodni
- 730 dni
- 17 520 godzin
- 1 051 200 minut
- 63 073 000 sekund.
MAKABRA
Drops
Dropsiu, ależ to nie Ty jesteś w niewoli. Tyle czasu jesteś królem i masz niewolnicę
Lusia


Lusieńko, ja to wiem, Ty to wiesz, a duża niech ma złudzenia.
Twój Drops

No, jak jest gupia, to nic na to nie poradzisz...

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 12, 2018 9:38 Re: Trudne początki kota Dropsa..

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
Matematyka nie zawsze jest dobra. Mnie mówi, że jestem w niewoli (do godz. 19,00)
- 2 lata
- 8 kwartałów
- 24 miesiące
- 104,28514 tygodni
- 730 dni
- 17 520 godzin
- 1 051 200 minut
- 63 073 000 sekund.
MAKABRA
Drops
Dropsiu, ależ to nie Ty jesteś w niewoli. Tyle czasu jesteś królem i masz niewolnicę
Lusia


Lusieńko, ja to wiem, Ty to wiesz, a duża niech ma złudzenia.
Twój Drops

No, jak jest gupia, to nic na to nie poradzisz...


Lusieńko, no pewno, że jest gupia, jak większość dużych. Nie mam zamiaru nic na to radzić. Jak ta gupota daje jej radość to już niech tak zostanie.
Drops - psycholog.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon mar 12, 2018 19:02 Re: Trudne początki kota Dropsa..

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
Matematyka nie zawsze jest dobra. Mnie mówi, że jestem w niewoli (do godz. 19,00)
- 2 lata
- 8 kwartałów
- 24 miesiące
- 104,28514 tygodni
- 730 dni
- 17 520 godzin
- 1 051 200 minut
- 63 073 000 sekund.
MAKABRA
Drops
Dropsiu, ależ to nie Ty jesteś w niewoli. Tyle czasu jesteś królem i masz niewolnicę
Lusia


Lusieńko, ja to wiem, Ty to wiesz, a duża niech ma złudzenia.
Twój Drops

No, jak jest gupia, to nic na to nie poradzisz...


Lusieńko, no pewno, że jest gupia, jak większość dużych. Nie mam zamiaru nic na to radzić. Jak ta gupota daje jej radość to już niech tak zostanie.
Drops - psycholog.

A jak z tą radością będzie nam lepiej służyć, to tym lepiej dla nas, prawda?
Lusia praktyczna

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 104 gości