Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 19, 2018 12:41 Re: Drops.

ewkkrem pisze:
ani_ pisze:Nie wiem co u Lukrecji, pomęczę kocią mamę jak wróci. Na pewno do tego czasu wyrośnie na piękną kocicę.
Ciesze się,; że zakochane koty będą z człowiekiem zamiast siedzieć same cały Boży dzień. Pisz co u nich, na pewno się zadomowią. :wink:

Ja też pomaltretuję KociąMamę44 . Nie tylko o Lukrecję! O mojego synka, Amirka też!.
Ani_, nie wszystkie kocio mamy są na miau. Ja jestem i w związku z tym Amorka i Mumin też będą. To naprawdę wielka frajda dla mnie jak będę mogła o nich pisać, wstawiać ich zdjęcia i filmiki(tego nie umiem). Wielki żal, że rodziny mojego Amirka i Twojej Lukrecji nie chcą się odzywać.
Od czasu do czasu możemy podokuczać KociejMamie44! Tak za jednym zamachem - Lukrecja i Amir.
Pozdrawiam.
Ewkkrem, Dops i Maciek... (na razie).

Też bym chciała usłyszeć, co u Amirka

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 12:52 Re: Drops.

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
ani_ pisze:Nie wiem co u Lukrecji, pomęczę kocią mamę jak wróci. Na pewno do tego czasu wyrośnie na piękną kocicę.
Ciesze się,; że zakochane koty będą z człowiekiem zamiast siedzieć same cały Boży dzień. Pisz co u nich, na pewno się zadomowią. :wink:

Ja też pomaltretuję KociąMamę44 . Nie tylko o Lukrecję! O mojego synka, Amirka też!.
Ani_, nie wszystkie kocio mamy są na miau. Ja jestem i w związku z tym Amorka i Mumin też będą. To naprawdę wielka frajda dla mnie jak będę mogła o nich pisać, wstawiać ich zdjęcia i filmiki(tego nie umiem). Wielki żal, że rodziny mojego Amirka i Twojej Lukrecji nie chcą się odzywać.
Od czasu do czasu możemy podokuczać KociejMamie44! Tak za jednym zamachem - Lukrecja i Amir.
Pozdrawiam.
Ewkkrem, Dops i Maciek... (na razie).

Też bym chciała usłyszeć, co u Amirka

Szkoda, że KociaMama44 to nie jakiś robot- bot. Niestety, to tylko ludziowate stworzenie i ma swoje ograniczenia. Na szczęście my możemy ją gnębić - KOCIAMAMO44 co u naszych dzieci????
Naszych, tzn. Lukrecji i Amirka!!!.
Podokuczamy KocijMamie44?
Lusiu - fajnie będzie!
Ani_ - fajnie będzie!
Tym razem - Drops.
P.S. Wiemy, że ty na saksach ale internety to Ty masz!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 12:55 Re: Drops.

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
ani_ pisze:Nie wiem co u Lukrecji, pomęczę kocią mamę jak wróci. Na pewno do tego czasu wyrośnie na piękną kocicę.
Ciesze się,; że zakochane koty będą z człowiekiem zamiast siedzieć same cały Boży dzień. Pisz co u nich, na pewno się zadomowią. :wink:

Ja też pomaltretuję KociąMamę44 . Nie tylko o Lukrecję! O mojego synka, Amirka też!.
Ani_, nie wszystkie kocio mamy są na miau. Ja jestem i w związku z tym Amorka i Mumin też będą. To naprawdę wielka frajda dla mnie jak będę mogła o nich pisać, wstawiać ich zdjęcia i filmiki(tego nie umiem). Wielki żal, że rodziny mojego Amirka i Twojej Lukrecji nie chcą się odzywać.
Od czasu do czasu możemy podokuczać KociejMamie44! Tak za jednym zamachem - Lukrecja i Amir.
Pozdrawiam.
Ewkkrem, Dops i Maciek... (na razie).

Też bym chciała usłyszeć, co u Amirka

Szkoda, że KociaMama44 to nie jakiś robot- bot. Niestety, to tylko ludziowate stworzenie i ma swoje ograniczenia. Na szczęście my możemy ją gnębić - KOCIAMAMO44 co u naszych dzieci????
Naszych, tzn. Lukrecji i Amirka!!!.
Podokuczamy KocijMamie44?
Lusiu - fajnie będzie!
Ani_ - fajnie będzie!
Tym razem - Drops.
P.S. Wiemy, że ty na saksach ale internety to Ty masz!!!
Drops.

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 13:01 Re: Drops.

Mając w Twojej osobie sprzymierzeńca, Kasia nie będzie miała wyjścia. 8)

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 13:02 Re: Drops.

ani_ pisze:Mając w Twojej osobie sprzymierzeńca, Kasia nie będzie miała wyjścia. 8)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 13:22 Re: Drops.

Nie dręczcie KociejMamy ona przecież w płynie do naczyń siedzi! A poza tym musi trochę upłynąć czasu, żeby więż emocjonalna się wytworzyła między kotkiem a jego nowym domem, jak KociaMama będzie tak dzwonić i dzwonić to jeszcze wrócą kotki z adopcji bo np. Lukrecja użarła w nogę swoją Panią a Amirek zrobił kupę na blacie kuchennym. Po wytworzeniu więzi domek będzie z zachwytem opowiadał o takich wyczynach ale przed wytworzeniem więzi na tel KociejMamy może być taka reakcja "proszę natychmiast zabrać tego potwora!!!"
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 13:23 Re: Drops.

ani_ pisze:Mając w Twojej osobie sprzymierzeńca, Kasia nie będzie miała wyjścia. 8)

No pewnie! W kupie siła! W wolnym tłumaczeniu dawne mądre powiedzenie " I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa" (nec Herkules kontra plures). Nam też nie jest obojętny los i domek Lukrecji.
PAMIĘTAMY - KOCIAMAMO44 NIE WYMIGASZ SIĘ :lol:
Tylko wróć!!!
Drops, Maciek, ..., ..., Ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 13:29 Re: Drops.

Drops a namoczyłeś naczynia?
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 13:39 Re: Drops.

enig pisze:Nie dręczcie KociejMamy ona przecież w płynie do naczyń siedzi! A poza tym musi trochę upłynąć czasu, żeby więż emocjonalna się wytworzyła między kotkiem a jego nowym domem, jak KociaMama będzie tak dzwonić i dzwonić to jeszcze wrócą kotki z adopcji bo np. Lukrecja użarła w nogę swoją Panią a Amirek zrobił kupę na blacie kuchennym. Po wytworzeniu więzi domek będzie z zachwytem opowiadał o takich wyczynach ale przed wytworzeniem więzi na tel KociejMamy może być taka reakcja "proszę natychmiast zabrać tego potwora!!!"

Enig i Ka-te-ri-no. Kocham Was saniemowicie i wyjątkowo się z Wami nie zgodzę. My wiemy, że kociaki mają swoje prawa. Mogą siusiać i kupciać gdzie chcą. Jak nowy domek ma z tym problem to ,być może domek nieświadomy zachowań kotków. Miałam podobny problem z siusianiem gdzie popadło.
Kochana Ka-te-ri-no i kochana Enig. My nie chcemy dręczyć KociejMamy44 . My ją kochamy i prosimy - w miarę możliwości o wieści.
CIEBIE TEŻ PROSIMY O WIEŚCI - Ka-te-ri-no, żyjesz???, masz jedzonko, masz przestrzeń i tlen do życia, Enig Cię nie maltretuje?
Drops!!!!!
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 13:42 Re: Drops.

enig pisze:Drops a namoczyłeś naczynia?

No Ka-te-ri-no, to JA mam moczyć? Od czego duża?
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 13:44 Re: Drops.

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 13:50 Re: Drops.

e-katerina to mnie maltretuje swoim wyciem o jedzenie jak tylko zbliżam się do kuchni. O mnie to Dropsie się nie martwisz? Jak ja to wycie znoszę?
Enig
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 13:56 Re: Drops.

Podobno u Ciebie Dropsie pojawią się Zakochane Koty na DT. Może warto wypuścić ogłoszenia też i u Was że szukają DS. One do domu niewychodzącego? Jak u Was we Włocławku z adopcjami?
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 14:01 Re: Drops.

enig pisze:e-katerina to mnie maltretuje swoim wyciem o jedzenie jak tylko zbliżam się do kuchni. O mnie to Dropsie się nie martwisz? Ja k ja to wycie znoszę?
Enig


No pewno, że nie. Ja to się baaaaaaaaaaaaaaaardzo martwię o Ka-te-ri-nę!!! Jak Ka-te-ri-na "wyje" to oczywiście Twoja wina!!!!.
Co Ci jest, moja śliczna, mała Ka-te-ri-no. ?
Drops.
Ostatnio edytowano Sob sie 04, 2018 7:00 przez ewkkrem, łącznie edytowano 1 raz
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 14:02 Re: Drops.

Jestem głodna!
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Nul, puszatek i 110 gości