Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 19, 2018 14:04 Re: Drops.

Już po 4 śniadaniach trzy przedobiady ile można jeść! brzuch pękaty kupy nie ma od wczoraj! Oszaleję!
Enig
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 14:16 Re: Drops.

enig pisze:Podobno u Ciebie Dropsie pojawią się Zakochane Koty na DT. Może warto wypuścić ogłoszenia też i u Was że szukają DS. One do domu niewychodzącego? Jak u Was we Włocławku z adopcjami?

Ja całkiem zielona jeśli chodzi o adopcje. Pewnie bym coś kombinowała z innymi kotami. Te, które mają do mnie przybyć to nie są zwykłe koty. Ja poznam je niedługo i pewnie będę miała jakąś wiedzę. Z tego co poczytałam to nie wyobrażam sobie wyadoptowania ich osobno!. One muszą być razem! Ten fakt pewnie znacznie utrudnia adopcję. Jedno jest jasne - Nie pozwolę na kolejne, niesprawdzone, niekocie zmiany w ich życiu. Najbardziej boję się tego, że pokocham je jeszcze bardziej. Wtedy znajdę się na zakręcie, z którego nie odchodzi żadna prosta.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 14:22 Re: Drops.

Nam to nic nie dogodzi! Ka-te-ri-na - żarłok, Drops i Maciek niejadki. Jak by nie było to źle!!!. Coś robimy źle, ale co?
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 15:04 Re: Drops.

Nic nie robimy źle jesteśmy zmanipulowane. e-katerina doszła do wniosku, że poruszam się po domu wyłącznie po to by dać jej jeść. Odruch Pawłowa. Miała dostawać małe porcje ale często. Właśnie rozmawiałam z koleżanką jak kotkę przyuczyć do trzech posiłków dziennie. Mam ignorować wycie. Chyba będę chodzić z zatyczkami do uszu po domu.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 16:19 Re: Drops.

Dropsiku z poczatku pewnie bedzie ciezko za to potem :1luvu: bardzo trzymam kciuki zebyscie sie z Mackiem dogadali z nowymi lokatorami no i oczywiscie za domek staly :ok: :ok:
Enig a ile lat ma Katerinka?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 16:55 Re: Drops.

To młode dziewczę tak 2 lata. Co prawda dowodu osobistego z sobą nie miała jak ją zgarnęłam z wolności ale nasza vet tak oceniła wiek Kateriny i zachowanie kocicy też na to wskazuje
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 18:26 Re: Drops.

enig pisze:Jestem głodna!

Leć do mnie, mam muchowy budyń i sosik z pająków

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 20:42 Re: Drops.

Mniam :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lip 19, 2018 20:55 Re: Drops.

ewkkrem pisze:Stomachari - ja też mało doświadczona kocia mama. Liczę na Twoją wiedzę, doświadczenie i rady :)
Ewkkrem.

Ja się najmocniej w temacie struwitów czuję, a życzę, żebyś nie musiała mieć z nimi doświadczenia ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lip 19, 2018 21:01 Re: Drops.

Katerinko to Ty jestes moja rowiesniczka i tez z tzw. wolnosci ;) tylko ja raczej niejadek. Kurka pytalam bo duzo sie nameczylam z pierwsza kotka lakomczucha ale ona to juz bardziej stateczna byla nawet w momencie zawitania w moje progi. Tych serenad spiewanych do miski/ lodowki nie zapomne nigdy
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 21:09 Re: Drops.

Dla mnie to dziwne! Wszystkie moje koty (wszystkie były bezdomniakami) na początku pożerały przysłowiowego konia z kopytami. Później zaczynały się fochy!!!
Na przykładzie Dropsa - 400 - 600 g. dziennie a teraz jak 100 g zje na dobę to jestem szczęśliwa.
Ewkkrem.
PS. Wirtualny budyń muchowy w sosie z pająków to nawet ja lubię! Ja Drops!
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 21:44 Re: Drops.

Lusia do tej pory zmiata, ile jej dam - i woła o więcej. U mnie jest już 38 tygodni

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 20, 2018 8:30 Re: Drops.

MaryLux pisze:
enig pisze:Jestem głodna!

Leć do mnie, mam muchowy budyń i sosik z pająków


Moja ty Lusieńko naprawdę jesteś aniołem w kociej skórze! Nic dziwnego że Dropsio tak za Tobą szaleje. My jesteśmy jak dwie siostry z bajki Dobra Siostra i Zła Siostra.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pt lip 20, 2018 8:38 Re: Drops.

Sprawdziłam ile pochłania dziennie Katerina to 200 gram i garstkę suchego. I to jest optymalna ilość w stosunku do jej wagi. Nie chcę przeciążać tych jelitek bo teraz jesteśmy w newralgicznym punkcie schodzimy powoli z leków a biegunki nie ma. Katerina skonsumuje każdą ilość wcześniej dawałam jej do oporu to robiła się pękata jak bąk i stękała. 100 gram to malutko jak na takiego Dropsika a jaki on jest? Ma otoczkę tłuszczową? Przekąsza surowym mięskiem?
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pt lip 20, 2018 8:45 Re: Drops.

enig pisze:Sprawdziłam ile pochłania dziennie Katerina to 200 gram i garstkę suchego. I to jest optymalna ilość w stosunku do jej wagi. Nie chcę przeciążać tych jelitek bo teraz jesteśmy w newralgicznym punkcie schodzimy powoli z leków a biegunki nie ma. Katerina skonsumuje każdą ilość wcześniej dawałam jej do oporu to robiła się pękata jak bąk i stękała. 100 gram to malutko jak na takiego Dropsika a jaki on jest? Ma otoczkę tłuszczową? Przekąsza surowym mięskiem?

Ma "fałdkę dobrobytu" na brzuszku. Poza tym to chudy nie jest gruby też nie. Waży 4 kg. Surowe mięsko jest be każde mięsko jest be. Jeszcze najlepsze są kocie kabanoski. W ich składzie 70% mięsa. Żadnych kłopotów z wypróżnianiem na szczęście.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 105 gości