Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 17, 2018 18:25 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Hej,
Jesteś on czy ona, raz czytam -łam, innym razem -łem...

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 17, 2018 18:28 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

ani_ pisze:Hej,
Jesteś on czy ona, raz czytam -łam, innym razem -łem...

Bo raz pisze kocurek Drops, a kiedy indziej jego opiekunka ewkkrem

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 18:32 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

No to straszny roztrop ze mnie :oops:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 17, 2018 18:32 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Dropsie, cieszymy się, że wróciłeś!
Z kim byśmy imprezowali, jakby Ciebie nie było?
Trzymamy kciuki za nową koleżankę. To tymczas będzie czy DS?
Kitka I Ignaś

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie cze 17, 2018 18:34 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

ani_ pisze:No to straszny roztrop ze mnie :oops:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 19:30 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Ewkkrem pol dnia mnie nie bylo, a tu taka zadyma! ciesze sie, ze zostajesz tu ze swoimi kotami, bo bardzo was polubilam.
P.S. jak zobaczylam watek Kropki tez bilam sie z myslami czy nie zaproponowac domu dla ktoregos z kotow. Teraz mysle, ze dobrze bylo sie nie odzywac. Choc z drugiej strony Kropke rozumiem, pewnie wtakiej sytuacji tez wolalabym oddac kota komus kogo znam i ufam niz nowopoznanej osobie. Nie mozemy sobie wyobrazic co ona przezywa.
PS 2 Twoje intencje byly dla mnie jasne, ale wlasnie troche sie juz znamy, choc nie twarza w twarz :)
Tym razem Kwiryna
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie cze 17, 2018 20:27 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

kwiryna pisze:Ewkkrem pol dnia mnie nie bylo, a tu taka zadyma! ciesze sie, ze zostajesz tu ze swoimi kotami, bo bardzo was polubilam.
P.S. jak zobaczylam watek Kropki tez bilam sie z myslami czy nie zaproponowac domu dla ktoregos z kotow. Teraz mysle, ze dobrze bylo sie nie odzywac. Choc z drugiej strony Kropke rozumiem, pewnie wtakiej sytuacji tez wolalabym oddac kota komus kogo znam i ufam niz nowopoznanej osobie. Nie mozemy sobie wyobrazic co ona przezywa.
PS 2 Twoje intencje byly dla mnie jasne, ale wlasnie troche sie juz znamy, choc nie twarza w twarz :)
Tym razem Kwiryna


Nie ma co rozdrapywać i dalej ciągnąć.
Ja poczułam wielki niesmak i w akcje się już nie wciągnę.

Ja nie znam ewkreem /Dopsa w ogóle, a też było dla mnie jasne i baaaardzo zdziwiło mnie to całe oburzenie :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie cze 17, 2018 21:22 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Ja nawet zastanawiałam się, czy nie odwołać zaproponowanego w dobrej wierze spaceru charytatywnego. Nie odwołam chyba, ale jeśli ktoś przyjdzie, wolałabym zebrane pieniądze prekazać bezpośrednio do jednego z domów, które zaproponowały opiekę nad kotami Kropki

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 22:58 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

aga66 pisze:Dropsiu cieszę się, że zostajesz z nami. Smutno mi by było bez ciebie.....

Dziękuję, Agusiu. Miło wiedzieć, że są ludziowate, które (chociaż) nie piszą ale czytają. Taka mała dygresja - nie ma tego złego co na dobre nie wyszło. Przekonałem się o tym, że choć trochę to mnie lubicie.
Wdzięczny Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie cze 17, 2018 23:12 Re: Drops żegna.

Gretta pisze:Na tym forum jest mnóstwo ludzi (i wątków) - wystarczy niektórych omijać. :)

Cieszę się, że w gąszczu wątków dostrzegłaś mnie - Dropsa.
Masz rację i fakt, że ktoś mnie nie lubi, nie jest powodem do znikania z forum. Ja już to wiem. Co do omijania to sprawa niełatwa. Nigdy nie wiem jak ktoś mnie "odbierze"
To, że zachowałem się jak smarkacz i sprawiłem dodatkowy stres u KropkiXL to niewybaczalne. Jest to jednym z powodów mojego powrotu.
Jak by nie było - powróciłem - bo nie mogę bez Was żyć.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie cze 17, 2018 23:23 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

enig pisze:Tak sobie wczoraj przyjemnie gawędziłam z MaryLux a tu wpadł Drops z nastroszonym ogonem, zawył piekielnym głosem, zabuksował pazurami i poooszedł. I jeszcze zagroził, że nie wróci. Ile się musieliśmy naprosić, nakiciać żeby wrócił. No ale wrócił, jest, uff. Te kocury :roll:

Ka-te-rino. Uwielbiam Cię (Mam nadzieję, że Lusia mi nie nakopie) Enig, jak widać na załączonym, to Drops za długo nie wytrzymał bez Was. On Was, po prostu, uwielbia i ja nie mam nic do gadania.
Ka-te-ri-no (Kati) :1luvu:
Kocham Was :1luvu: Drops.
P.S. Ty Ka-te-ri-no możesz mi nawet nawstawiać! Nie obrażę się, najwyżej odgryzę!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie cze 17, 2018 23:34 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

MaryLux pisze:
ani_ pisze:Hej,
Jesteś on czy ona, raz czytam -łam, innym razem -łem...

Bo raz pisze kocurek Drops, a kiedy indziej jego opiekunka ewkkrem


Witam Ani_ . Wiem, że czasami mieszam. Mam dwa kocury (Dropsa i Maćka) Nie wybierałam im imion - uszanowałam te, które dostały od dobrych ludzi - na bezdomiu.
Ja mam na imię Ewa. Moje stado to kocury Drops (ok. 12 lat) i Maciek ( 2 lata) .
P.S. Jak pisze Drops to używa rodzaju męskiego
Jak piszę ja, to podpisuję się jak baba. :P
Zgaduj-zgadula
Pozdrawiam
Ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie cze 17, 2018 23:47 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

saaga pisze:Dropsie, cieszymy się, że wróciłeś!
Z kim byśmy imprezowali, jakby Ciebie nie było?
Trzymamy kciuki za nową koleżankę. To tymczas będzie czy DS?
Kitka I Ignaś

Jeśli pojawi się u nas to na DT. Mam nadzieję, że pojawi się (ustalenia w toku). Ten DT związany jest z moją nieciekawą sytuacją materialną. Nie mam wiedzy o fundacjach. Jak już pisałam na wątku Kropki PL albo na wiwisekcji, którą zafundowała mi Kinia, - z kaską u mnie krucho.
Ale co - imprezować - to my lubimy.
Kiteczko, Ignasiu, [Fioro*]
Do zobaczyska.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 18, 2018 0:57 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

kwiryna pisze:Ewkkrem pol dnia mnie nie bylo, a tu taka zadyma! ciesze sie, ze zostajesz tu ze swoimi kotami, bo bardzo was polubilam.
P.S. jak zobaczylam watek Kropki tez bilam sie z myslami czy nie zaproponowac domu dla ktoregos z kotow. Teraz mysle, ze dobrze bylo sie nie odzywac. Choc z drugiej strony Kropke rozumiem, pewnie wtakiej sytuacji tez wolalabym oddac kota komus kogo znam i ufam niz nowopoznanej osobie. Nie mozemy sobie wyobrazic co ona przezywa.
PS 2 Twoje intencje byly dla mnie jasne, ale wlasnie troche sie juz znamy, choc nie twarza w twarz :)
Tym razem Kwiryna

Moja, ukochana, Mała Czarna i Brodacz i Kureczka.
Bardzo się cieszę, że nas polubiłaś.
Pomińmy temat KropkiXL. Drops się zachował tak jakbym to ja go wychowała. (Jestem z niego dumna) Otworzył swoje serduszko na całe forum miau.
Jest dla mnie oczywiste, że moje skarby przekazuję do sprawdzonych domków.
Jesteśmy domkiem niesprawdzonym i tu nie mam żalu dla KropkiXL.
Najbardziej mnie zabolało TO: [d]"Choćbyś pierwsza zgłosiła się z ofertą dt, i tak bym Ci kota nie oddała".[/d]
Tak może pisać ktoś, kto może przebierać i wybierać.
Przepłakaliśmy, przeżyliśmy niejeden wątek na forum, uczymy się, że lepiej wstawić serduszko niż ofertę pomocy. (A najlepiej zamknąć japę).
Trzymamy się i jeśli nas stąd nie wywalą to będziemy przeżywali trudne życie kota Dropsa
P.S. Próbujemy zaistnieć na kocieforum.pl
Zapraszam.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 18, 2018 6:39 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Mala Czarna to kot :ryk: ja jestem Duza Czarna. Szkoda juz komentowac te cala sprawe. Wszyscy jestesmy tylko ludzmi, jakos weszly tu niepotrzebne emocje. Mnie tez zabolalo, zwlaszcza to co podkreslilas. Dlatego ciesze sie, ze siedzialam cicho. MaryLux spacer w koncu jest dla kotow, a one niewinne, nieporozumien miedzy ludzmi nawet nie ogarniaja. Masz racje, ze przeciez mozna rozliczac sie z dt.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 103 gości