Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 20, 2018 8:52 Re: Drops.

Może ta ilość mu wystarcza. Łacia żre kompulsywnie. Przed chwilą przesunęłam jej miskę bo była za blisko drzwi kuchennych to zaczęła jeść szybko połykając jedzenie. Ech! Na szczęście mam nawyk rozdrabniania jej paszy widelcem, dostaje taką pacię.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pt lip 20, 2018 9:17 Re: Drops.

kwiryna pisze:Katerinko to Ty jestes moja rowiesniczka i tez z tzw. wolnosci ;) tylko ja raczej niejadek. Kurka pytalam bo duzo sie nameczylam z pierwsza kotka lakomczucha ale ona to juz bardziej stateczna byla nawet w momencie zawitania w moje progi. Tych serenad spiewanych do miski/ lodowki nie zapomne nigdy


Kureczko może ty menta.. meta.. metmanbolizm masz wolniejszy. albo szybszy? Ja bym mogła jeść na okrągło jeszcze się nie zdarzyło żebym coś zostawiła w misce na później. Ale też i szybko tyję nie w bioderkach ale w ramionkach i karczychu.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pt lip 20, 2018 13:24 Re: Drops.

enig pisze:
MaryLux pisze:
enig pisze:Jestem głodna!

Leć do mnie, mam muchowy budyń i sosik z pająków


Moja ty Lusieńko naprawdę jesteś aniołem w kociej skórze! Nic dziwnego że Dropsio tak za Tobą szaleje. My jesteśmy jak dwie siostry z bajki Dobra Siostra i Zła Siostra.

To ja jestem ta zła siostra, która udaje dobrą :)

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 20, 2018 18:49 Re: Drops.

Dropsie, czy ja dobrze czytam, że rodzeństwo będziesz miał ? Moja Duża się ucieszy, bo już kombinuje, że więcej łapek do sprzątania będzie, a w łazience to taki burdel ! No mówię Ci Dropsie. Wczoraj jakiś słup montowała na ścianie i nawet nie sprzątnęła tego kurzu, pyłu, kartony nie rozpakowane i wrzeszczy na mnie, że ja brud roznoszę !
Chiko

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt lip 20, 2018 19:19 Re: Drops.

Chikita pisze:Dropsie, czy ja dobrze czytam, że rodzeństwo będziesz miał ? Moja Duża się ucieszy, bo już kombinuje, że więcej łapek do sprzątania będzie, a w łazience to taki burdel ! No mówię Ci Dropsie. Wczoraj jakiś słup montowała na ścianie i nawet nie sprzątnęła tego kurzu, pyłu, kartony nie rozpakowane i wrzeszczy na mnie, że ja brud roznoszę !
Chiko

Biedna Chiko :placz:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 20, 2018 20:19 Re: Drops.

MaryLux pisze:
Chikita pisze:Dropsie, czy ja dobrze czytam, że rodzeństwo będziesz miał ? Moja Duża się ucieszy, bo już kombinuje, że więcej łapek do sprzątania będzie, a w łazience to taki burdel ! No mówię Ci Dropsie. Wczoraj jakiś słup montowała na ścianie i nawet nie sprzątnęła tego kurzu, pyłu, kartony nie rozpakowane i wrzeszczy na mnie, że ja brud roznoszę !
Chiko

Biedna Chiko :placz:


Potarmosz mnie i daj mi trochę Gurmeta, bo Duża mi nie kupuje. Od czasu do czasu tylko da, a i to malutko :placz:

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt lip 20, 2018 20:35 Re: Drops.

:201461
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lip 20, 2018 21:15 Re: Drops.

Chikita pisze:
MaryLux pisze:
Chikita pisze:Dropsie, czy ja dobrze czytam, że rodzeństwo będziesz miał ? Moja Duża się ucieszy, bo już kombinuje, że więcej łapek do sprzątania będzie, a w łazience to taki burdel ! No mówię Ci Dropsie. Wczoraj jakiś słup montowała na ścianie i nawet nie sprzątnęła tego kurzu, pyłu, kartony nie rozpakowane i wrzeszczy na mnie, że ja brud roznoszę !
Chiko

Biedna Chiko :placz:


Potarmosz mnie i daj mi trochę Gurmeta, bo Duża mi nie kupuje. Od czasu do czasu tylko da, a i to malutko :placz:

Potarmoszać mogę ile chcesz. Ale co to jest Gourmet?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 20, 2018 21:22 Re: Drops.

Gurmet ? No taka saszetka, nie znam się na kolorach, ale taka nawet błyszcząca, z takim brzydkim kotem i z jakże dobrym sosikiem ! Lusiu, niebo w pycholku !
Duża mówi, że to śmiecie i nie można często, bo się pochoruję :(

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt lip 20, 2018 21:32 Re: Drops.

Chikita pisze:Gurmet ? No taka saszetka, nie znam się na kolorach, ale taka nawet błyszcząca, z takim brzydkim kotem i z jakże dobrym sosikiem ! Lusiu, niebo w pycholku !
Duża mówi, że to śmiecie i nie można często, bo się pochoruję :(

Ja dostaję tylko puszeczki Catz Finefood i Animondę. Paszteciki. Tyle, ile chcę

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 20, 2018 21:37 Re: Drops.

MaryLux pisze:
Chikita pisze:Gurmet ? No taka saszetka, nie znam się na kolorach, ale taka nawet błyszcząca, z takim brzydkim kotem i z jakże dobrym sosikiem ! Lusiu, niebo w pycholku !
Duża mówi, że to śmiecie i nie można często, bo się pochoruję :(

Ja dostaję tylko puszeczki Catz Finefood i Animondę. Paszteciki. Tyle, ile chcę


Takie niedobre ? Lusiu, głodem przymierasz, że to jesz ?

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt lip 20, 2018 22:10 Re: Drops.

Chikita pisze:
MaryLux pisze:
Chikita pisze:Gurmet ? No taka saszetka, nie znam się na kolorach, ale taka nawet błyszcząca, z takim brzydkim kotem i z jakże dobrym sosikiem ! Lusiu, niebo w pycholku !
Duża mówi, że to śmiecie i nie można często, bo się pochoruję :(

Ja dostaję tylko puszeczki Catz Finefood i Animondę. Paszteciki. Tyle, ile chcę


Takie niedobre ? Lusiu, głodem przymierasz, że to jesz ?

Ano, jem to. A co mam zrobić? Jakbyś całe lata musiała jeść makaron, to potem na długo by Ci starczało coś, co jest tylko trochę lepsze

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 21, 2018 13:53 Re: Drops.

Akcja ratunkowa odwołana ! KAPEĆ SIĘ ZNALAZŁ !!!

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob lip 21, 2018 13:55 Re: Drops.

Chikita pisze:Akcja ratunkowa odwołana ! KAPEĆ SIĘ ZNALAZŁ !!!

Bo ja go podrzuciłam
Niewidzialna Łapa

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 21, 2018 15:55 Re: Drops.

Hej Drops
Czytałem,że jakieś koty mają do Ciebie jutro przyjechać. :strach: Powiedz ile mają lat. O której u Ciebie będą , czym przyjadą ?
Mają imiona czy muszę coś wymyślić? Długo zostaną czy tylko przejazdem będą? A jak Twoja Duża , bardzo się denerwuje? Pewnie nie może się już doczekać. Kurczątko ona to dobre serducho ma... Coś mi się wydaje, że to nie tylko zakochane koty ale i Twoja Duża w nich zakochana. :201454
Czekam na odpowiedzi. Timi :201479

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości