Drops.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 18, 2018 11:45 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

kwiryna pisze:Mala Czarna to kot :ryk: ja jestem Duza Czarna.

OOOOO...uuuuups :oops:
Dropsik przeprasza Dużą Czarną. Pokićkało mu się w łepku.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7986
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 18, 2018 11:51 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

ewkkrem pisze:
kwiryna pisze:Mala Czarna to kot :ryk: ja jestem Duza Czarna.

OOOOO...uuuuups :oops:
Dropsik przeprasza Dużą Czarną. Pokićkało mu się w łepku.

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 11:52 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

ewkkrem pisze:
enig pisze:Tak sobie wczoraj przyjemnie gawędziłam z MaryLux a tu wpadł Drops z nastroszonym ogonem, zawył piekielnym głosem, zabuksował pazurami i poooszedł. I jeszcze zagroził, że nie wróci. Ile się musieliśmy naprosić, nakiciać żeby wrócił. No ale wrócił, jest, uff. Te kocury :roll:

Ka-te-rino. Uwielbiam Cię (Mam nadzieję, że Lusia mi nie nakopie) Enig, jak widać na załączonym, to Drops za długo nie wytrzymał bez Was. On Was, po prostu, uwielbia i ja nie mam nic do gadania.
Ka-te-ri-no (Kati) :1luvu:
Kocham Was :1luvu: Drops.
P.S. Ty Ka-te-ri-no możesz mi nawet nawstawiać! Nie obrażę się, najwyżej odgryzę!!!
Drops.

Nie nakopię. Co najwyżej pazurkiem popieszczę. Tak z dobrego serca
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 17:48 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

ewkkrem pisze:P.S. Próbujemy zaistnieć na kocieforum.pl
Zapraszam.
Drops.


Zaistnieć ? A tutaj nie istniejesz ? Masz publikę, zauważ ile osób stanęło po Twojej stronie !
Myślę, że takich cichych podczytaczy jak ja jest więcej tylko, że ciężko się wciąć jak nie wiadomo o czym rozmowa i trafia się kiedy jest już dziesiąt stron :D

Osobiście nie uważam aby staż, ilość postów, ilość komentarzy świadczyło o jakimś specjalnym prestiżu i nie wiadomo jakiej wiedzy i doświadczenia.
Doświadczenie mam, wiedzę jakąś też mam, ale tysięcy liczby postów już nie więc taki szary żuczek jestem, który coś tam wtrąci, ale mało się liczy.
Podoba mi się to :mrgreen:

Biznes mam- Dropsie pokaż się, bo nie chce mi się cofać w postach 8)

Chikita

 
Posty: 6404
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon cze 18, 2018 18:02 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

MaryLux pisze:Ja nawet zastanawiałam się, czy nie odwołać zaproponowanego w dobrej wierze spaceru charytatywnego. Nie odwołam chyba, ale jeśli ktoś przyjdzie, wolałabym zebrane pieniądze przekazać bezpośrednio do jednego z domów, które zaproponowały opiekę nad kotami Kropki

Nie odwołuj, bo to tak trochę by było nie tego.. chyba..W końcu na koty i dla spokoju Kropki. Kropke trochę rozumiem - nerwy napięte jak postronki i każde słowo może wywołać awarię. Nie rozumiem osób podjudzających. Zamiast pomóc sie uspokoić to dolewały oliwy do ognia.
Never mind.
A słowo było normalne i w ogóle nie rozumiem potrzeby tłumaczenia się z niego. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak ktoś odczyta to co piszemy i kontrolować każdego wyrazu. Dobrej woli potrzeba po prostu.

Ewkkrem - pomysł z odchodzeniem z forum był głupi :mrgreen:

Edit:
Właśnie przeczytałam , że Kropka nie zyczy sobie pomocy ze spaceru.. 8O Zrób , Mery, spacer dla innego kota.
W ogóle bez sensu takie zacietrzewianie się.
Ostatnio edytowano Pon cze 18, 2018 18:09 przez morelowa, łącznie edytowano 1 raz
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22995
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 18:04 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
enig pisze:Tak sobie wczoraj przyjemnie gawędziłam z MaryLux a tu wpadł Drops z nastroszonym ogonem, zawył piekielnym głosem, zabuksował pazurami i poooszedł. I jeszcze zagroził, że nie wróci. Ile się musieliśmy naprosić, nakiciać żeby wrócił. No ale wrócił, jest, uff. Te kocury :roll:

Ka-te-rino. Uwielbiam Cię (Mam nadzieję, że Lusia mi nie nakopie) Enig, jak widać na załączonym, to Drops za długo nie wytrzymał bez Was. On Was, po prostu, uwielbia i ja nie mam nic do gadania.
Ka-te-ri-no (Kati) :1luvu:
Kocham Was :1luvu: Drops.
P.S. Ty Ka-te-ri-no możesz mi nawet nawstawiać! Nie obrażę się, najwyżej odgryzę!!!
Drops.

Nie nakopię. Co najwyżej pazurkiem popieszczę. Tak z dobrego serca
Lusia


No i moja koffana :1luvu: Lusieńka. Ca ja bym bez Ciebie począł.
Twój Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7986
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 18, 2018 18:14 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

cieszę się, że Drops wrócił :-)

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon cze 18, 2018 18:19 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Chikita pisze:
ewkkrem pisze:P.S. Próbujemy zaistnieć na kocieforum.pl
Zapraszam.
Drops.


Zaistnieć ? A tutaj nie istniejesz ? Masz publikę, zauważ ile osób stanęło po Twojej stronie !
Myślę, że takich cichych podczytaczy jak ja jest więcej tylko, że ciężko się wciąć jak nie wiadomo o czym rozmowa i trafia się kiedy jest już dziesiąt stron :D

Osobiście nie uważam aby staż, ilość postów, ilość komentarzy świadczyło o jakimś specjalnym prestiżu i nie wiadomo jakiej wiedzy i doświadczenia.
Doświadczenie mam, wiedzę jakąś też mam, ale tysięcy liczby postów już nie więc taki szary żuczek jestem, który coś tam wtrąci, ale mało się liczy.
Podoba mi się to :mrgreen:

Biznes mam- Dropsie pokaż się, bo nie chce mi się cofać w postach 8)


Dzięki za miłe słowa. Pewnie masz rację.
Ja mam za mało wiedzy i doświadczenia (z kotami). Miałam jedną koteczkę 15 lat - wychowaną na smoczku. To co mówił wet - było dla mnie święte.
Później trzy koty wzięte w przeciągu 6 miesięcy. Pusia była 1,5 roku i odeszła na chłoniaka. Gdybym wtedy była na miau może bym o nią lepiej zawalczyła.
Zazdroszczę tej wiedzy i doświadczenia.

Na koniec sprawy "biznesowa"
Oto Drops:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chciałaś to masz :mrgreen: Pewnie w nadmiarze.
Pozdrawiam.
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7986
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 18, 2018 18:21 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

marivel pisze:cieszę się, że Drops wrócił :-)



Fajnie, Marivel, że Drops i Maciek jeszcze Cię nie znudzili :mrgreen: .
Ja też się cieszę :P .
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7986
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 18, 2018 18:27 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Ja nie wiem o co chodzi. Przeglądam Wasze zdjęcia na, których koty leżą rozwalone w doniczkach albo w innych dziwnych pozach i stwierdzam, że moja nie jest normalna. Ona do doniczki nie wejdzie tylko balansuje na krawędzi.

Zazdroszczę takiego kota.

A moment ! Dropsie kiedy wpadasz sprzątać ze swoją ? Obiecała mi, a teraz przeprowadzka to Twoja Duża się przyda jak nic :mrgreen:
Ostatnio edytowano Pon cze 18, 2018 18:28 przez Chikita, łącznie edytowano 1 raz

Chikita

 
Posty: 6404
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon cze 18, 2018 18:27 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

morelowa pisze:Ewkkrem - pomysł z odchodzeniem z forum był głupi :mrgreen:


Wiem, wiem. Głupia jestem i już raczej nie zmądrzeję (za późno na mnie).
Chciałam sprawę wyciszyć, załagodzić a jeszcze dolałam oliwy do ognia. Na dodatek MaryLux też dostała po głowie.

Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7986
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 18, 2018 18:33 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

morelowa pisze:
MaryLux pisze:Ja nawet zastanawiałam się, czy nie odwołać zaproponowanego w dobrej wierze spaceru charytatywnego. Nie odwołam chyba, ale jeśli ktoś przyjdzie, wolałabym zebrane pieniądze przekazać bezpośrednio do jednego z domów, które zaproponowały opiekę nad kotami Kropki

Nie odwołuj, bo to tak trochę by było nie tego.. chyba..W końcu na koty i dla spokoju Kropki. Kropke trochę rozumiem - nerwy napięte jak postronki i każde słowo może wywołać awarię. Nie rozumiem osób podjudzających. Zamiast pomóc sie uspokoić to dolewały oliwy do ognia.
Never mind.
A słowo było normalne i w ogóle nie rozumiem potrzeby tłumaczenia się z niego. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak ktoś odczyta to co piszemy i kontrolować każdego wyrazu. Dobrej woli potrzeba po prostu.

Ewkkrem - pomysł z odchodzeniem z forum był głupi :mrgreen:

Edit:
Właśnie przeczytałam , że Kropka nie zyczy sobie pomocy ze spaceru.. 8O Zrób , Mery, spacer dla innego kota.
W ogóle bez sensu takie zacietrzewianie się.

Dziwne, że sobie nie życzy. Wczoraj to zaakceptowała, pytałam na pw, czy mogę przekazać pieniądze konkretnemu dt.

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 18:36 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

I Ty i Mery nie powinnyście się przejmować - założyć, że nie zawsze wszyscy muszą nas lubić i nie zawsze wszyscy wszystkich rozumieją.
Za ileś lat będziesz miał duży staż forumowy.

Dziwne, że sobie nie życzy. Wczoraj to zaakceptowała, pytałam na pw, czy mogę przekazać pieniądze konkretnemu dt.

No, tak zrozumiałam ostatni post Kropki z ...
Spoko, koty nie zginą , są zaopiekowane i dofinansowane, z rzeczywiście może się kasa nawet najmniejsza przydać komuś innemu.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22995
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 18:40 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Dziwne, dziwne. W koncu to kasa na to by komus ulzyc w opiece nad kotami. Mniejsza z tym. Dropsiku- dobrze, ze jestes :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon cze 18, 2018 18:41 Re: Drops - syn marnotrawny - wraca.

Przykre, MaryLux. Ja już boję się cokolwiek na ten temat pisać.
Ja już boję się cokolwiek pisać na jakikolwiek temat na jakimkolwiek wątku, żeby nie prowokować.
Staram się milczeć, odpowiadam tylko.
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7986
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 52 gości