Kostek Białaczkowiec

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 06, 2017 2:09 Kostek Białaczkowiec

Dzień dobry piękni ludzie.
Sprawa dotyczy naszego 5-cio miesięcznego malca, Kostka. Tak gwoli przedstawienia :) Oprócz wyniku pozytywnego żadnych objawów, morfologia wręcz przepiękna, apetyt mogący doprowadzić do bankructwa, ruchliwość na poziomie zbyt wysokim by nadążyć.

Wczoraj wykonaliśmy ponowny test Elisa (po miesiącu) i niestety znów jest "pozytywnie". Wysłaliśmy też na PCR a za dwa miesiące znów rzucamy się na Elisa. W domu mam drugiego kota, dwulatka. Staramy się szukać chłopaczynie nowego domu, teraz tymczasowego (do 3 razu z Elisem) z persprktywą stałego jednak łatwo nie jest.

Chciałabym wykorzystać ten czas najlepiej jak się da i troche o te gnide zawalczyć. W podstawach już się orientuje, dużo pytałam (mamy bardzo zaangażowanego weta) i czytałam, wiele postów mam przewertowanych jednak pare pytań zostało które wole zadać tak jakbym chciała by były zadane. Od A do Z.
1. Czy docelowo koci interferon jest najlepszym rozwiązaniem a jedynym konkretnym "przeciw" jest jego cena? Czy czasem jednak lepiej ludzki? Jak zdecydować?
2. Czy są jakieś przeciwwskazania co do ogólnego stosowania interferonu?
3. Gdzie w poznaniu najlepiej szukać pomocy? Czy jeśli mam bardzo dobry kontakt z wetem to pytać jej czy to raczej kuracja oferowana tylko w konkretnych placówkach?

Na początek chyba tyle, z góry dziękuje za pomoc. Jeśli źle umiejscowiłam wątek to prosze mnie zbesztać i poinstruować gdzie go podczepić.

Pazina

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Śro sie 12, 2015 17:10

Post » Śro gru 06, 2017 9:10 Re: Kostek Białaczkowiec

Poproś moderatora o przeniesienie wątku do działu: Koty. Tam są przedstawiane najróżniejsze problemy i większa szansa, że zajrzy ktoś, kto będzie umiał Ci pomóc.
Wprawdzie miałam kotkę z białaczką, ale nie znam odpowiedzi na Twoje pytania.
Powodzenia :)

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 06, 2017 9:13 Re: Kostek Białaczkowiec

Skoro tak to byłabym wdzięczna za przeniesienie :)

Pazina

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Śro sie 12, 2015 17:10




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, Nul i 80 gości