tom 9. Filemon

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 18, 2018 12:16 Re: tom 9. Filemon.

Zuza, z Filkiem postępujesz właściwie, tak właśnie trzeba. Ma być szczęśliwy, kochany, rozpieszczany i zadowolony z życia. Nerkowy był Mić najcudowniejszy i Obiś przekochany. Biegałam po lekarzach, klinikach, szpitalikach, codziennie kroplówki, co chwilę badanie krwi, a wyniki swoje... :roll: Potworny stres dla kota, w wypadku i Micia i Obisia leczonych do ostatnich dni. Niepotrzebnie.
Dzisiaj, z perspektywy czasu i doświadczenia, robiłabym dokładnie jak Ty. Niech Filuś będzie spokojny i uśmiechnięty i niech to trwa jeszcze długo, prawdopodobnie dłużej niż przy intensywnym leczeniu.
Ściskam Was mocno <3
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 12:25 Re: tom 9. Filemon.

czitka pisze:Zuza, z Filkiem postępujesz właściwie, tak właśnie trzeba. Ma być szczęśliwy, kochany, rozpieszczany i zadowolony z życia. Nerkowy był Mić najcudowniejszy i Obiś przekochany. Biegałam po lekarzach, klinikach, szpitalikach, codziennie kroplówki, co chwilę badanie krwi, a wyniki swoje... :roll: Potworny stres dla kota, w wypadku i Micia i Obisia leczonych do ostatnich dni. Niepotrzebnie.
Dzisiaj, z perspektywy czasu i doświadczenia, robiłabym dokładnie jak Ty. Niech Filuś będzie spokojny i uśmiechnięty i niech to trwa jeszcze długo, prawdopodobnie dłużej niż przy intensywnym leczeniu.
Ściskam Was mocno <3

Święte słowa :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 18, 2018 12:26 Re: tom 9. Filemon.

No wlasnie nie moge sobie darowac tego meczenia lekarzami Leonka 2 :( W ogole tak strasznie mi smutno, ze pn byl u mnie tylko 5 miesiecy, to takie niesprawiedliwe.

A Filkowi i mnie niedlugo stuknie rok :1luvu:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 18, 2018 12:36 Re: tom 9. Filemon.

zuza pisze:No wlasnie nie moge sobie darowac tego meczenia lekarzami Leonka 2 :(

Robiłaś co w Twojej mocy, żeby był z Tobą jak najdłużej. Refleksja czy było warto przychodzi z czasem, ale absolutnie nie wolno się obwiniać.
Ja po Sznycusiu i Frycku obiecałam sobie, że w przypadku kolejnych kotów ograniczę stres związany z leczeniem do minimum.
To kot będzie dyktował warunki. I dostosuję się, choćby nie wiem jak pękało mi serce...
zuza pisze:W ogole tak strasznie mi smutno, ze pn byl u mnie tylko 5 miesiecy, to takie niesprawiedliwe.
A Filkowi i mnie niedlugo stuknie rok :1luvu:

:D :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 18, 2018 19:41 Re: tom 9. Filemon.

Myślisz, ze przyśle Ci kwiaty albo zrobi śniadanie do łóżka na tę rocznicę? ;)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Śro lip 18, 2018 21:16 Re: tom 9. Filemon.

zuza pisze:No wlasnie nie moge sobie darowac tego meczenia lekarzami Leonka 2 :( W ogole tak strasznie mi smutno, ze pn byl u mnie tylko 5 miesiecy, to takie niesprawiedliwe.

A Filkowi i mnie niedlugo stuknie rok :1luvu:

Życzę kolejnych lat :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lip 18, 2018 21:30 Re: tom 9. Filemon.

Agneska pisze:Myślisz, ze przyśle Ci kwiaty albo zrobi śniadanie do łóżka na tę rocznicę? ;)

Może mi wsadzić wąsy w nos :)

To ja mu torcik jakiś zapodam raczej :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 19, 2018 8:41 Re: tom 9. Filemon.

zuza pisze:
Agneska pisze:Myślisz, ze przyśle Ci kwiaty albo zrobi śniadanie do łóżka na tę rocznicę? ;)

Może mi wsadzić wąsy w nos :)

To ja mu torcik jakiś zapodam raczej :)

Torcik to należy razem spożywać. Ze świeczkami zapalonymi :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 9:18 Re: tom 9. Filemon.

morelowa pisze:
zuza pisze:
Agneska pisze:Myślisz, ze przyśle Ci kwiaty albo zrobi śniadanie do łóżka na tę rocznicę? ;)

Może mi wsadzić wąsy w nos :)

To ja mu torcik jakiś zapodam raczej :)

Torcik to należy razem spożywać. Ze świeczkami zapalonymi :mrgreen:

Kwiaty i torcik to ja powinnam Agnieszce poslac ;)Zapalone swieczki przy wibrysach? :strach:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 19, 2018 9:20 Re: tom 9. Filemon.

No, tak... Jestem przyzwyczajona do mojego, który się nie zbliża do rzeczy niebezpiecznych - w tym kwiatków. Choć oczywiście świeczek, gazu nie zostawiam 'samopas' .
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 20:55 Re: tom 9. Filemon.

Mam 4,94 Filemona. To calkiem niezle :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lip 23, 2018 12:00 Re: tom 9. Filemon.

Mieliśmy ciekawy weekend. Przyjechała moja przyjaciolka od lat prawie trzydziestu, Filek drugiego dnia łaził po niej jak po swojej :) Pierwszego sie jej przyglądał. Ale w niedziele postanowił chyba, że za wiele uwagi poświęcam jej i zaczał wymiotować. Pierwszy paw był z kudłami, więc sie za bardzo nie przejęłam. Ale już kolejne odbywały się tak: jedzenie i pól godziny pozniej wymiot... I tak trzy razy. Juz mialam jecha do weta, kiedy kot stwierdzil, ze satrczy. Zarzadal zarcia, dostal troszeczke, zjadl i poszedl spac na mnie. Do nocy zjadl prawie 2 zaszetki i obie zostaly w kocie... Dzis po pracy pedze do domu zobaczyc jak on. I ewentualnie do weta, ale byloby fajnie, gdyby wszystko bylo w porzadku i to wszystko efekt podraznienia tym pierwszym pawiem z kudlem...

tak odpoczywal
Obrazek
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lip 23, 2018 20:02 Re: tom 9. Filemon.

I jak tam Filek?

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Pon lip 23, 2018 21:51 Re: tom 9. Filemon.

Dziś gites :) to chyba było podrażnienie kudelkami.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 25, 2018 10:01 Re: tom 9. Filemon.

zuza pisze:Mieliśmy ciekawy weekend. Przyjechała moja przyjaciolka od lat prawie trzydziestu, Filek drugiego dnia łaził po niej jak po swojej :) Pierwszego sie jej przyglądał. Ale w niedziele postanowił chyba, że za wiele uwagi poświęcam jej i zaczał wymiotować. Pierwszy paw był z kudłami, więc sie za bardzo nie przejęłam. Ale już kolejne odbywały się tak: jedzenie i pól godziny pozniej wymiot... I tak trzy razy. Juz mialam jecha do weta, kiedy kot stwierdzil, ze satrczy. Zarzadal zarcia, dostal troszeczke, zjadl i poszedl spac na mnie. Do nocy zjadl prawie 2 zaszetki i obie zostaly w kocie... Dzis po pracy pedze do domu zobaczyc jak on. I ewentualnie do weta, ale byloby fajnie, gdyby wszystko bylo w porzadku i to wszystko efekt podraznienia tym pierwszym pawiem z kudlem...

tak odpoczywal
Obrazek

:love: :love: :love: :love:
Oby nie było pawików jak najdłużej :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Jak zjadł dwie saszetki to zjadł nie mało i super, że wszystko zostało w kocie. Może to był kłaczek :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], nfd, Nul i 232 gości