Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 13, 2018 12:09 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Mnie jak na razie ominęły atrakcje związane z opieką nad kocimi szkrabami, najmłodszy mój kociak miał ok. 3 miesięcy. Podziwiam mamuśki karmiące butelką, przecież to nieraz większe obciążenie niż przy ludzkim niemowlaku.

Krzyś odpoczywa po wyprawie do przychodni, niedawno wróciliśmy. Zobaczymy, jakie będą wyniki krwi.
Obrazek

marivel pisze:Pięknie dobrałaś te 3 fotki w podpisie - Czy Kotuszki grożą czy może się śmieją?

Ziewają ;) Niunia wycięta z takiego zdjęcia (z lata 2016):
Obrazek
Chrapek wycięty z mojego "selfie", nie do opublikowania w całości, bo zrobionego pod koniec 2009, a wiadomo, że kobieta im starsza, tym piękniejsza :)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto mar 13, 2018 12:47 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Krzysiaczku kochany :1luvu: :201461 :201461 :1luvu: najmocniejsze :ok: :ok: za Twoje dobre samopoczucie i za wyniki dzisiejszych badań Słodziaku.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto mar 13, 2018 13:36 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Niezmiennie nieustające kciuki za wyniki i dobre samopoczucie :ok: :ok: :ok: Krzyś śpi w kapitalnej pozycji , jeszcze bardziej przypomina małego misia polarnego :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto mar 13, 2018 15:36 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

[quote="Katia K."]Mnie jak na razie ominęły atrakcje związane z opieką nad kocimi szkrabami, najmłodszy mój kociak miał ok. 3 miesięcy. Podziwiam mamuśki karmiące butelką, przecież to nieraz większe obciążenie niż przy ludzkim niemowlaku.

Krzyś odpoczywa po wyprawie do przychodni, niedawno wróciliśmy. Zobaczymy, jakie będą wyniki krwi.
Obrazek

za dobre wyniki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: ślicznego Krzysia :201461

ja 3 miesięczne kociaki to już do stałych domków zawoziłam, mój najmniejszy miał niecały tydzień, był wielkosci dłoni, a teraz ma prawie 3 lata i waży 6 kg :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 13, 2018 20:46 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Mnie jak na razie ominęły atrakcje związane z opieką nad kocimi szkrabami, najmłodszy mój kociak miał ok. 3 miesięcy. Podziwiam mamuśki karmiące butelką, przecież to nieraz większe obciążenie niż przy ludzkim niemowlaku.

Krzyś odpoczywa po wyprawie do przychodni, niedawno wróciliśmy. Zobaczymy, jakie będą wyniki krwi.
Obrazek

marivel pisze:Pięknie dobrałaś te 3 fotki w podpisie - Czy Kotuszki grożą czy może się śmieją?

Ziewają ;) Niunia wycięta z takiego zdjęcia (z lata 2016):
Obrazek
Chrapek wycięty z mojego "selfie", nie do opublikowania w całości, bo zrobionego pod koniec 2009, a wiadomo, że kobieta im starsza, tym piękniejsza :)


To zdjęcie z którego wycięłaś Niunię, jest obłędne w całości. Takie synchroniczne ziewanie i jeszcze Krzyś ma magiczną obróżkę z światełkiem :1luvu: .

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Śro mar 14, 2018 8:06 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Miś (prawie) polarny:
Obrazek

No i bardzo kiepskie są wyniki :(
Chyba neoplasmoxan podziałał tylko na chwilę, po kilkunastu dniach brania wyniki bardzo się polepszyły, dziś bierzemy już 2 miesiące i jest, co jest :(
Leuko- i limfocyty znów sporo ponad normą, czerwone i hemoglobina spadają systematycznie od lata - to się nie zmieniło, czerwone już sporo pod normą. Płytki znów bardzo spadły. Kreatynina w normie, ale mocznik za wysoki, nie drastycznie, ale jednak. Glukoza niziutka, jak na te warunki (84), fruktozamina, o dziwo, w normie, pierwszy raz od dawna. Ale najgorsze dla mnie są te białe i limfocyty :(
Aż mnie zmroziło, kiedy zobaczyłam te wyniki, jakoś nie spodziewałam się, że przecież w końcu znowu się pogorszą :( W ogóle dzień był wczoraj niespecjalny :(
Jutro wieczorem usg.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro mar 14, 2018 9:32 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Kciuki mocne i zdrówka :ok: :love:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43


Post » Sob mar 17, 2018 2:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Krzyś odpoczywa po wyprawie do przychodni, niedawno wróciliśmy. Zobaczymy, jakie będą wyniki krwi.
Obrazek


Oj :( Pomedytuj Krzysiu na zdrowie.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob mar 17, 2018 7:50 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Miś (prawie) polarny:
Obrazek

No i bardzo kiepskie są wyniki :(
Chyba neoplasmoxan podziałał tylko na chwilę, po kilkunastu dniach brania wyniki bardzo się polepszyły, dziś bierzemy już 2 miesiące i jest, co jest :(
Leuko- i limfocyty znów sporo ponad normą, czerwone i hemoglobina spadają systematycznie od lata - to się nie zmieniło, czerwone już sporo pod normą. Płytki znów bardzo spadły. Kreatynina w normie, ale mocznik za wysoki, nie drastycznie, ale jednak. Glukoza niziutka, jak na te warunki (84), fruktozamina, o dziwo, w normie, pierwszy raz od dawna. Ale najgorsze dla mnie są te białe i limfocyty :(
Aż mnie zmroziło, kiedy zobaczyłam te wyniki, jakoś nie spodziewałam się, że przecież w końcu znowu się pogorszą :( W ogóle dzień był wczoraj niespecjalny :(
Jutro wieczorem usg.


co po usg?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 17, 2018 7:58 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Niedobrze.
Węzły nie powiększają się bardziej, chyba jednak ten neoplasmoxan działa. Krezkowe w ogóle nie powiększone, tylko te w śródpiersiu, ale te bez zmian w stosunku do usg sprzed 2 miesięcy. Najgorsze są nerki. Na razie oswajam się z myślą, że jednak stało się to, czego zawsze najbardziej się bałam, pnn. Krzyś nie wygląda dobrze, choć radiolog pochwalił podczas golenia, że ma takie ładne futro. Na razie cały czas mam mętlik w głowie.

W Lublinie tragedia. Może do maja się stopi, choć niekoniecznie. Żal przyrody.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob mar 17, 2018 8:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Niedobrze.
Węzły nie powiększają się bardziej, chyba jednak ten neoplasmoxan działa. Krezkowe w ogóle nie powiększone, tylko te w śródpiersiu, ale te bez zmian w stosunku do usg sprzed 2 miesięcy. Najgorsze są nerki. Na razie oswajam się z myślą, że jednak stało się to, czego zawsze najbardziej się bałam, pnn. Krzyś nie wygląda dobrze, choć radiolog pochwalił podczas golenia, że ma takie ładne futro. Na razie cały czas mam mętlik w głowie.

W Lublinie tragedia. Może do maja się stopi, choć niekoniecznie. Żal przyrody.


niech to nie będzie pnn :ok:

a co wet powiedział na to? czy jeszcze wizyta u niego po tym badaniu?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 17, 2018 9:00 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Chyba nie unikniemy. Tym bardziej, że i poprzednie 3 usg pokazywało, że z nerkami źle się dzieje. Z wątrobą zresztą też. Z tym że chorej wątroby w wynikach krwi nie widać, a nerki już powoli tak. Powoli, bo nie jest jeszcze bardzo źle. Ale usg nie daje złudzeń.
Z naszą wetką od razu po badaniu rozmawiałam, porobiłam jej pewne zestawienia, analizy, po weekendzie będziemy się kontaktować, co ona na to wszystko.
Sporo tego wszystkiego, jak na jednego kota.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob mar 17, 2018 9:07 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Trzymajcie się! U nas też jakaś kumulacja.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob mar 17, 2018 12:29 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Wiem, mówiłaś, jaka u Ciebie apteka. U nas pewnie też się tak skończy. Choć i tak najbardziej boję się ewentualnych kroplówek...
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 91 gości