Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 08, 2018 8:21 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Wygląda ma to,że Chrapek już chyba taki jest z natury :( ale, że i Niunia tak na Krzysiu się odgrywa :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 08, 2018 8:50 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Iwona, akurat trafiłaś z tym "dzielnicowym gałganem", nazywamy Chrapka, bardzo pieszczotliwie: menel ze S..iej (nazwy ulicy wolę nie pisać, kto z Lublina, powinien się domyślić), bo stamtąd przyszedł jeszcze podczas budowy naszych bloków. A to jedno z miejsc w mieście, które ma taką sobie opinię - dla mnie niezrozumiałą, ale tak to już jest, w każdym razie tzw. meneli można tu spotkać ;)
Krzyś czuje się dobrze, tak, jak pisałam, nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, co się z nim, w nim dzieje. Ostatnio tych "zapaści" nie zaobserwowałam, ale pilnuję, kiedy śpi u mnie na kolanach. Je sporo, tzn. normalnie, kombinuje, jak tu nie zjeść i tak zmiażdżonej na pył tabletki czy wspomagacza na wątrobę, pije dużo wody (więcej ostatnio). Powolutku.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lut 08, 2018 9:09 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Iwona, akurat trafiłaś z tym "dzielnicowym gałganem", nazywamy Chrapka, bardzo pieszczotliwie: menel ze S..iej (nazwy ulicy wolę nie pisać, kto z Lublina, powinien się domyślić), bo stamtąd przyszedł jeszcze podczas budowy naszych bloków. A to jedno z miejsc w mieście, które ma taką sobie opinię - dla mnie niezrozumiałą, ale tak to już jest, w każdym razie tzw. meneli można tu spotkać ;)
Krzyś czuje się dobrze, tak, jak pisałam, nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, co się z nim, w nim dzieje. Ostatnio tych "zapaści" nie zaobserwowałam, ale pilnuję, kiedy śpi u mnie na kolanach. Je sporo, tzn. normalnie, kombinuje, jak tu nie zjeść i tak zmiażdżonej na pył tabletki czy wspomagacza na wątrobę, pije dużo wody (więcej ostatnio). Powolutku.



i niech tak Wam upłynie jak najwięcej dni razem :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 08, 2018 14:48 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

zdrówka dla owieczki, niech mu się te lepsze wyniki utrzymują jak najdłużej!
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lut 08, 2018 15:51 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

kwiryna pisze:zdrówka dla owieczki, niech mu się te lepsze wyniki utrzymują jak najdłużej!

:ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 08, 2018 18:55 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Chrapek pewnie ma po prostu tak,i a nie inny charakter.
Słodziak Krzyś. Zyczę Wam wszystkim dużo zdróweczka i miłości :-)

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw lut 08, 2018 19:38 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Ola, tabletek zostało nam do Dnia Kota. Muszę powiedzieć, że Chrapek nie marudzi i pochłania całą mieszankę musiku Miamora z pyłem tabletkowym. Mam wrażenie, że jest podobnie, jak 2,5 roku temu z Zylkene. Chrapek jest jakby bardziej ospały, jeszcze częściej zapada w te swoje filozoficzne odrętwienia, kiedy leży i wpatruje się w jeden punkt na ścianie. A ataki i zaczepki nie ustały. Trudno, już widocznie taki jest.
Atta, a czego tu Pluszakowi zazdrościć? Chociaż w sumie chyba miłości mamuni. Im Krzyś bardziej pokrzywdzony, tym bardziej muszę go kochać. Chociaż naprawdę staram się nie faworyzować, no ale się nie da.
Są takie sytuacje, że Chrapek pogoni Krzysia, a on, uciekając w popłochu, natknie się na Niunię, która przywali mu łapą i jeszcze ugryzie w tyłek. Wcześniej Niunia zaczepiała go, żeby się z nią bawił chyba. Teraz wygląda to inaczej, niestety. Niunia też chyba odbija sobie na Krzysiu to, że ucierpi od Chrapka, bo on traktuje oba słabsze koty sprawiedliwie :?

Miały być opady marznącej mżawki, a nasypało grubą warstwę białego ... :? To nie miejsce, żebym tu pogodę opłakiwała.
Niunia nie mogła odpuścić. Chłopaki nie wystawili nawet paluszka, Chrapek niby podszedł do drzwi i zerknął, co Niunia wyprawia, a Krzyś nie przestał chrapać na fotelu.
Obrazek

Jak to czego? Dopieszczaniaaaaa :P Musisz dzielić swą uwagę na trzy łepki, a one tak patrząc z boku widzą,że jednak drugim wiecej przypada niż im i jest się o co :201418

Z Niuni to gorąca babka,jej zimno nie straszne. Za to nasza teraz nawet pazura za drzwi nie wystawi :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lut 14, 2018 7:37 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Chyba tego jeszcze nie było, meczącego Krzysia. Jakość nędzna, również programik, w którym można obrócić filmik, nie chciał zadziałać, ale to, co ma być - brzmi wyraźnie:
Jeden
Dwa
Trzy
Cztery
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 14, 2018 8:40 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Cudny Krzysiaczku, aż chce się wtulić w Twoje piękne futerko.No i tak fajnie coś opowiadasz :D
Dużo zdrowia kochany Słodziaku :ok: :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2626
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro lut 14, 2018 14:36 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Cudne gadanie :1luvu: .... a o co konkretnie chodzi "temu kotku" ... :wink:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 14, 2018 18:59 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

o mamo, cudnie meczy! :1luvu:

Calico

 
Posty: 8
Od: Pon lis 27, 2017 18:14
Lokalizacja: Grudziądz

Post » Czw lut 15, 2018 8:02 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Krzyś meczy cały czas. Chodzi sobie po domu i pomekuje ;) Ostatnio też grucha. Nie wiem czy uda mi się kiedyś nagrać "Mama, am!", co można usłyszeć przed posiłkami. Mogłoby się udać, bo oprócz mnie i Krzyśka nikt tego nie słyszał, więc nikt nie wierzy ;)

Lublin zasypany, wraz ze wzrastającą wysokością "śniegowej kołderki" (a fuj :? ), zmniejsza się mój poziom optymizmu. Zamiast ku wiośnie, ma się ku zimie. Dość już mam, naprawdę.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lut 15, 2018 13:03 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Krzyś meczy cały czas. Chodzi sobie po domu i pomekuje ;) Ostatnio też grucha. Nie wiem czy uda mi się kiedyś nagrać "Mama, am!", co można usłyszeć przed posiłkami. Mogłoby się udać, bo oprócz mnie i Krzyśka nikt tego nie słyszał, więc nikt nie wierzy ;)
.


Ja wierzę :ok: Uwierzy ten, kto ma lub miał kota gadającego takiego naprawdę gadającego,nie po kociemu :wink: mój Amberek [*] gadulił : gol, jak wbił piłkę w drzwi przy zabawie,Olu, gdy mnie budził ,a jak mu coś nie pasowało, to "ech" albo "aj" , gdy mu coś nie wyszło; słyszy się to jakby kogoś nagranego na magnetofon .U mojego kuzyna kot mówi do jego żony "mama" jak czegoś chce , podobno nauczył się od dziecka.Zwykle takie koty nie potrafią miauczeć i wyrażać się po kociemu. Moja Percia[*] nigdy nie gadała po kociemu, w ogóle nie móiwła w żaden sposób , tylko pokazywała, co chce, ale wszystko rozumiała , co o niej czy do niej się mówi i to wyrażała zachowaniem.
Wyczytałam ostatnio,że koty rozumieją od 300 do tysiąca naszych słów , podobnie jak małe dzieci , zatem uważajcie, o czym pzry nich rozmawiacie :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 15, 2018 13:09 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Chyba tego jeszcze nie było, meczącego Krzysia. Jakość nędzna, również programik, w którym można obrócić filmik, nie chciał zadziałać, ale to, co ma być - brzmi wyraźnie:
Jeden
Dwa
Trzy
Cztery

Barnaba usłyszał i uciekł mi z kolan, a potem szukał tego kota w drugim pokoju :lol:
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 16, 2018 7:52 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Krzyś też się rozglądał zdezorientowany, kiedy puszczałam te filmiki :wink:
Ola, to niesamowite, co piszesz. Historie na potwierdzenie nie docenianej inteligencji kotów. Naprawdę: gol?? :)
A z tymi słowami - kilkaset słów to bardzo dużo. Rozumieć - rozumieją. Ale czy przyjmują do wiadomości? :wink: "Złaź ze stołu!!", "Nie bij go!!", "Zostaw ją!!", "Nie drap łóżka!!" - Chrapek niby patrzy ze zrozumieniem w oczach, ale za nic nie chce się zastosować :wink:
A jeżeli chodzi o nieme koty, to u nas Niunia taka niegadatliwa. Bardzo bardzo rzadko coś skrzeknie, jeśli już, to tylko wtedy, kiedy się do niej zagaduje.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mofexi i 74 gości