Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 30, 2018 11:30 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Katia K. pisze:Międzyświątecznie :wink: świąt jeszcze sporo, ja dopiero 7 stycznia odetchnę. A już na drugi dzień Niunia umówiona na usg i (chyba) zęby. Na zęby jeszcze się nie zdecydowałam. Zobaczymy. Zapomniałam napisać, że tydzień temu w sobotę byliśmy z Krzysiem na badaniu kontrolnym krwi. Wszystko ładnie, czerwone i to, co się z nimi łączy najlepsze od wiosny.

A nasze "ozdoby świąteczne" tak wyglądają:
Obrazek Obrazek
Najprostsze, jakie się da. Były chyba ze dwa lata temu jakieś takie bardziej wymyślne, nie janiołkowe, ale też nie jakieś drobne i też szybko odmówiły posłuszeństwa. Także coś w tym jest ;)

W Lublinie w zeszłym roku zrobili pierwszy raz miejskiego sylwestra z pokazem świateł. Strasznie ludzie psioczyli. Przecież co to za sylwester bez huku? :? Ale ja się boję i tak tych prywaciarzy i bachorów (inaczej tego nie nazwę), które od kilku dni w naszym Parku urządzają sobie pirotechniczne zabawy z petardami. Co zrobić, na szczęście niedługo będzie już po :ok:


u mnie gwiazdki, kulki i węże świetlne....ale przed domem, w środku nie mam nic
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 30, 2018 14:39 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

u Kasi w środku, u Mirki na zewnątrz , wszystko jedno gdzie ale sa , nie to co te moje zdechłe aniołki :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie gru 30, 2018 14:58 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

alessandra pisze:u Kasi w środku, u Mirki na zewnątrz , wszystko jedno gdzie ale sa , nie to co te moje zdechłe aniołki :roll:


zdechłe ale też są :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 30, 2018 18:25 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

mir.ka pisze:
alessandra pisze:u Kasi w środku, u Mirki na zewnątrz , wszystko jedno gdzie ale sa , nie to co te moje zdechłe aniołki :roll:


zdechłe ale też są :mrgreen:


:ryk: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon gru 31, 2018 1:07 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Nie cierpię tego okresu przez takkie niekontrolowane wystrzały :? U nas kilkanaście lat temu dzieciaki zrobiły pokaz próbny. Tak pierdyknęło, że załatwiło 4 albo 5 samochodów, w tym jeden na maxa. Można sobie wyobrazić jak to podziałała na właścicieli owych wozów ;) Długo był spokój. W końcu jest organizowana zabawa na mieście i tylko tam pojawiają się wybuchowe niespodzianki odpalane przez fachowca. Ale 4 lata temu siedzieliśmy w domu i na placu przed naszym blokiem indywidualny festyn sobie urządzono. Kilka grupek rodzinnych i masa wystrzałów. Jak miło,że jeden z ekipy trafił sobie rakietą we własne okno :twisted: Może jestem wredna i pewnie nie umiem się bawić, ale jeśli nie idę na zorganizowaną imprezę,gdzie jest pokaz fajerwerków, to nie chce miec fundowanych takich przyjemności! :placz:
Natomiast jeśli chodzi o Kreskę, no cóż.. ona jest inna :P W święta sąsiedzi z prywatnych domów zabawiali się na swoim placu, a ta wgapiała się jak zaczarowana w te iskierki :mrgreen: Wszystkim innym życzę wytrzymałości :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon gru 31, 2018 15:40 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 31, 2018 18:42 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

alessandra pisze:u Kasi w środku, u Mirki na zewnątrz , wszystko jedno gdzie ale sa , nie to co te moje zdechłe aniołki :roll:

Jak ześ im jeść nie dała, to teraz nie czas na marudzenie :strach: :mrgreen:

Krzysiu i ferajno, niech Nowy 2019 , będzie zdrowym i szczęśliwym rokiem. Żyjcie przez dłuuugie lata :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pon gru 31, 2018 21:28 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Najlepszego w Roku Nowym!
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon gru 31, 2018 23:53 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Oby nadchodzący był lepszy! :ok: :balony: :partygirl:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sty 01, 2019 9:44 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Do siego roku kochane Dziewczyny! Jak mawiają Niemcy: dobrego przejścia. Żeby było choć ciut lepiej jednak, a, jak napisałam w tytule - byle nie było gorzej.

Mirka, tak Twoje rude świętują? ;)
Erin, dziękuję za życzenia, wszystkiego najlepszego!
Atta, ja też jestem wredna i nie umiem się bawić ;) Z Niunią było kiepsko, zostaliśmy w domu m.in. z jej powodu. Przywiałam Nowy Rok tuląc Niunię w łazience. I dobrze. Krzysiunio o 12 mył sobie stopy, Chrapek biegał przy miskach w kuchni.

Wszystkiego najlepszego!
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sty 01, 2019 10:26 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Ja od kilku lat spędzam ten wieczór w domu z kociastymi. Na szczęście, wczoraj było w miarę OK, Zylkene czyni cuda.
Wysłałam Ci SMS-a, doszedł?

Obrazek
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sty 01, 2019 11:25 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Dobrego roku- pełnego spokoju i radości :1luvu:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto sty 01, 2019 12:19 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :roll: Zwizualizowałam sobie Dużego Krzysia myjącego stopy o północy i zaczęłam się zastanawiać, czy znam taki sylwetrowy zwyczaj :wink:
U mnie było wyjątkowo dobrze w tym roku, walili o wiele mniej niż w poprzednich latach. Poza Serduszkiem, który siedział za kanapą (ale też bez większej paniki), reszta miała to w podogoniu :twisted: Bączki spały do góry kołami, Kropuś oglądał tv, Bubuś standardowo próbował zgwałcić swojego ulubionego kocurka, a Busterek skrzeczał żeby go głaskać. Głucha Mela i Kleszczyk siedziały na parapecie i oglądały fajerwerki 8O
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5565
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sty 01, 2019 21:58 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

Erin, odczytałam dziś, bardzo dziękuję!
U nas Zylkene nie sprawdziło się w przypadku Chrapka, podawałam mu kilka lat temu przez 20 dni. Miało pomóc uporać mu się z jego atakami agresji :(

Krzysiunio myjący stopy i myślący o jedzeniu Chrapek - tak właśnie chłopaki reagowali na bombardowanie za oknem (u nas strzelali sporo, naprawdę, trudno mi powiedzieć czy mniej, czy więcej niż w poprzednich latach). A Niunia kiedyś, "za młodu", też miała wystrzały w nosie, czasem nawet siedziała na parapecie i przyglądała się. Dopiero od ok. 3-4 lat jest taka tragedia. Wystarczą petardy w zwykły dzień. Dziś strzelali jakimiś resztkami nie wykorzystanymi wczoraj, zachowywała się podobnie. Starość?

Dziewczyny, dobrego roku!
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, grubysnake, Lifter, Meteorolog1 i 24 gości