Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 16, 2018 19:30 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Rocznice, rocznice

:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 17, 2018 10:54 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Rocznice, rocznice

Ponieważ jestem czarownicą i czasem chlapnę coś, co się sprawdza (niestety, z Lotto to nie działa :? ), wolałam nie pisać. W zeszłą niedzielę moja mama, która ma podobną "przypadłość" zapytała mnie, jak Niunia. Powiedziałam, że w porządku. Wróciliśmy do domu i... oj, nie było w porządku :( Mam trochę podobnych przykładów, niestety :?
A niech tam, napiszę: 8. dzień podajemy antybiotyk, do tego różne wspomagacze i jest spokojnie.
Dziś mam wrażenie, że koty zasnęły na z#$..!%ę (nie może mi to znienawidzone słowo przez palce przejść). Wiem, że są na tym świecie miłośnicy ś#$..!%u (kolejne zakazane słowo), ja do takich stanowczo nie należę. Od rana czuję w mięśniach wczorajsze kilkukrotne odśnieżanie balkonu i stołówki dziczków. Takim krajobrazom mówię stanowcze: Precz! Szkoda, że w takim przypadku moje "czarowanie" nie działa.
Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon gru 17, 2018 12:26 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Oj, przytulam :201481
W poprzedniã niedzielę zauważyłam, że Ptyś ma na zewnątrz jeden dolny kieł, jakby mu się szczęka lekko przestawiła. Wysłałam zdjęcie wetowi, odpisał że to coś z zębami, jakiś stan zapalny. W lecznicy skończyło się na narkozie i usunięciu 2 kłów, tego dolnego i górnego po skosie. Wczoraj zauważyłam, że z drugim dolnym jest to samo :?

Zdrówka! :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie gru 23, 2018 19:34 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Krzysiaczku kochany z okazji Świąt wszystkiego najkociego,przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia dla Ciebie cudny Obłoczku :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu: ,dla Niuni :1luvu: :201461 i dla Chrapka :1luvu: :201461
Obrazek

MAU

 
Posty: 2620
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie gru 23, 2018 21:45 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Przede wszystkim zdrowych! :s4:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon gru 24, 2018 8:32 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 24, 2018 8:48 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Dziękujemy Dziewczyny!
Wszystkim naszym Przyjaciołom życzymy zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w miłej atmosferze.
Do życzeń dołączają się oczywiście bohaterowie wątku:
Krzyś (któremu udało się ugrać kolejny rok :ok: )
Obrazek
Chrapek
Obrazek
Niunia
Obrazek
oraz gościnnie rodzinne schroniskowe panny:
Zmorka
Obrazek
Mulina
Obrazek

PS Zdrowia dla Waszych kotów (i innych zwierzaków) :)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon gru 24, 2018 13:31 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Kasiu,
zdrowych i spokojnych Świąt dla Was wszystkich :s1:

Obrazek

specjalne ucałowanka dla Niuni :201481
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw gru 27, 2018 13:50 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Katia K. pisze:Dziękujemy Dziewczyny!
Wszystkim naszym Przyjaciołom życzymy zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w miłej atmosferze.
Do życzeń dołączają się oczywiście bohaterowie wątku:
Krzyś (któremu udało się ugrać kolejny rok :ok: )
Obrazek
Chrapek
Obrazek
Niunia
Obrazek
oraz gościnnie rodzinne schroniskowe panny:
Zmorka
Obrazek
Mulina
Obrazek

PS Zdrowia dla Waszych kotów (i innych zwierzaków) :)


Ale u Was pięknie :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 28, 2018 8:06 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

A nie, aż tak pięknie to nie jest ;) Trochę światełek tylko, choinki tradycyjnie nie mamy, są "po rodzinie" i to całkowicie wystarczy ;)

Koty dostały myszki, Niunia szaleje :) A ponieważ to myszki z tych znikających, to ja tylko pełzam po podłodze z kijkiem i odzyskuję je a to spod łóżka, a to spod lodówki ;)

Wiesiu, Niunia trzy tygodnie temu narobiła nam stracha, praktycznie pierwszy raz w ciągu 10 lat, kiedy jest ze mną, był z nią tak poważny problem. Na szczęście (tfu, tfu, odpukać), ustabilizowało się. Teraz tylko przeżyć bombardowanie sylwestrowe i okołosylwestrowe (a lekko nie będzie...)i kontrolne usg.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt gru 28, 2018 12:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Katia K. pisze:A nie, aż tak pięknie to nie jest ;) Trochę światełek tylko, choinki tradycyjnie nie mamy, są "po rodzinie" i to całkowicie wystarczy ;)

Koty dostały myszki, Niunia szaleje :) A ponieważ to myszki z tych znikających, to ja tylko pełzam po podłodze z kijkiem i odzyskuję je a to spod łóżka, a to spod lodówki ;)

Wiesiu, Niunia trzy tygodnie temu narobiła nam stracha, praktycznie pierwszy raz w ciągu 10 lat, kiedy jest ze mną, był z nią tak poważny problem. Na szczęście (tfu, tfu, odpukać), ustabilizowało się. Teraz tylko przeżyć bombardowanie sylwestrowe i okołosylwestrowe (a lekko nie będzie...)i kontrolne usg.


u nas jakoś spokojnie w tym roku i niech tak zostanie
czyzby nareszcie ludzie zaczęli mądrzeć? :roll:
miejski sylwester też kolejny rok bez fajerwerków tylko z pokazami laserowymi
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 28, 2018 13:36 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Pięknie jest :ok: U mnie światełka padły, w wigilię udało mi sie kupic za 6zł sznurek janiołkowych , były 6 godzin czynne i padły. I teraz nie wiem czy dlatego,że złocisz za godzine wypadał czy dlatego że janiołkowe u mnie :roll: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 28, 2018 14:12 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

alessandra pisze:Pięknie jest :ok: U mnie światełka padły, w wigilię udało mi sie kupic za 6zł sznurek janiołkowych , były 6 godzin czynne i padły. I teraz nie wiem czy dlatego,że złocisz za godzine wypadał czy dlatego że janiołkowe u mnie :roll: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 28, 2018 23:21 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Dobry poświątecznie :1luvu:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie gru 30, 2018 10:14 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Międzyświątecznie :wink: świąt jeszcze sporo, ja dopiero 7 stycznia odetchnę. A już na drugi dzień Niunia umówiona na usg i (chyba) zęby. Na zęby jeszcze się nie zdecydowałam. Zobaczymy. Zapomniałam napisać, że tydzień temu w sobotę byliśmy z Krzysiem na badaniu kontrolnym krwi. Wszystko ładnie, czerwone i to, co się z nimi łączy najlepsze od wiosny.

A nasze "ozdoby świąteczne" tak wyglądają:
Obrazek Obrazek
Najprostsze, jakie się da. Były chyba ze dwa lata temu jakieś takie bardziej wymyślne, nie janiołkowe, ale też nie jakieś drobne i też szybko odmówiły posłuszeństwa. Także coś w tym jest ;)

W Lublinie w zeszłym roku zrobili pierwszy raz miejskiego sylwestra z pokazem świateł. Strasznie ludzie psioczyli. Przecież co to za sylwester bez huku? :? Ale ja się boję i tak tych prywaciarzy i bachorów (inaczej tego nie nazwę), które od kilku dni w naszym Parku urządzają sobie pirotechniczne zabawy z petardami. Co zrobić, na szczęście niedługo będzie już po :ok:
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości