Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 03, 2023 7:49 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś[']Niunia[']Chrapek[']Kokosz[']

Katia K. pisze:Ostatnio naczytałam się historii Waszych kotów na Naszych Kotach. U nas w domu na razie cichutko, za to opiekuję się od 3 tygodni Muliną mojej siostry. Ale zanosi się na zmiany...
Na razie Mulinka:
Obrazek

Jaka śliczna! :201461 :1luvu:
Czekamy na wiadomosci o zmianach! :D :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 03, 2023 9:31 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś[']Niunia[']Chrapek[']Kokosz[']

Katia K. pisze:Ostatnio naczytałam się historii Waszych kotów na Naszych Kotach. U nas w domu na razie cichutko, za to opiekuję się od 3 tygodni Muliną mojej siostry. Ale zanosi się na zmiany...
Na razie Mulinka:
Obrazek


Jaka śliczna :1luvu: :1luvu: :1luvu:
podobna do mojej Rudzi
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 04, 2023 8:34 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś[']Niunia[']Chrapek[']Kokosz[']

Piękna :1luvu:
Za zmiany :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon maja 08, 2023 10:33 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Piękna już nie potrzebuje mojego towarzystwa ;) za to teraz potrzebuje go Nemek. Zamieszkał z nami wczoraj, w wyjątkowo zimny dzień wyjątkowo zimnego maja. W Schronisku od lipca zeszłego roku, trafił tam po tym, jak przechodzień zgłosił, że kot został wyrzucony (!) z 4. piętra... Podobno obyło się jakimś cudem bez urazów wewnętrznych. A czy jego oczy są wynikiem kk, czy np. wstrząsu mózgu podczas tamtego wydarzenia? Nie wiemy. Jeszcze jest bardzo nieśmiały. Choć ta nieśmiałość kończy się, gdy próbuję/próbujemy podać krople, żele. A, wiadomo, jak kropelki, to kilka razy dziennie po kilka rodzajów w krótkich odstępach :/ Ufff, mały nieśmiałek zamienia się w wielołapego tygrysa szablozębnego :?
W Schronie przez ten czas nikt o niego nie pytał. Siedział sobie w boksie z największymi biedakami.
Proszę o kciuki. Za oczy, bo choć wszyscy wątpią, że to bielmo da się usunąć, to spróbujemy, na ile będzie można, coś zadziałać. O aklimatyzację - wiadomo.
Oto Nemek:
Obrazek Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon maja 08, 2023 11:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Miło Cię poznać Nemku! Poszczęściło Ci się, nie szalej z tymi pazurami i zębami przy zakrapianiu.
Trzymam kciuki i gratki nowego domownika.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5849
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon maja 08, 2023 11:11 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Kochany kocurek. :1luvu:
Kciuki za aklimatyzację i zdrowie. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon maja 08, 2023 11:13 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Jaki słodziak! :1luvu: :201461
Szczęśliwego wspólnego życia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34187
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon maja 08, 2023 14:51 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Wszystkiego najlepszego Nemku! Witaj na forum :D
Nawet nie wiesz, jaki fajny dom Ci się trafił :1luvu:
Kciuki! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 08, 2023 18:39 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Nemciu kochany wszystkiego najkociego i dużo zdrowia oraz szczęśliwego , wspólnego życia z Dużymi w Twoim WŁASNYM , OSOBISTYM DOMU Słodziaku :ok: :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto maja 09, 2023 13:42 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Katia K. pisze:Piękna już nie potrzebuje mojego towarzystwa ;) za to teraz potrzebuje go Nemek. Zamieszkał z nami wczoraj, w wyjątkowo zimny dzień wyjątkowo zimnego maja. W Schronisku od lipca zeszłego roku, trafił tam po tym, jak przechodzień zgłosił, że kot został wyrzucony (!) z 4. piętra... Podobno obyło się jakimś cudem bez urazów wewnętrznych. A czy jego oczy są wynikiem kk, czy np. wstrząsu mózgu podczas tamtego wydarzenia? Nie wiemy. Jeszcze jest bardzo nieśmiały. Choć ta nieśmiałość kończy się, gdy próbuję/próbujemy podać krople, żele. A, wiadomo, jak kropelki, to kilka razy dziennie po kilka rodzajów w krótkich odstępach :/ Ufff, mały nieśmiałek zamienia się w wielołapego tygrysa szablozębnego :?
W Schronie przez ten czas nikt o niego nie pytał. Siedział sobie w boksie z największymi biedakami.
Proszę o kciuki. Za oczy, bo choć wszyscy wątpią, że to bielmo da się usunąć, to spróbujemy, na ile będzie można, coś zadziałać. O aklimatyzację - wiadomo.
Oto Nemek:
Obrazek Obrazek


jaki on śliczny :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 09, 2023 21:57 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Ale cudny :1luvu:
Za leczenie :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro maja 10, 2023 20:12 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia :kotek:
To bielmo u Niemka powoduje problemy z widzeniem?
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 12, 2023 8:50 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

fili pisze:Wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia :kotek:
To bielmo u Niemka powoduje problemy z widzeniem?

Z obserwacji wynika, że widzi, ale czy w pełni? Pewnie będę chciała kiedyś pokazać go okuliście, na razie walczymy z lekami zaordynowanymi przez lekarza schroniskowego. O Corneregelu czytałam już wcześniej, kiedy zaczęliśmy w ogóle myśleć, że może on. Niby piszą, że takie bielmo da radę usunąć raczej u młodych kotów, kiedy jeszcze nie jest zaawansowane. On już z takim trafił do Schronu, ale czego było skutkiem? Wydaje się, że pewnie kataru, ale po tym, jak dowiedziałam się, co się z nim stało wtedy w lipcu, myślę sobie, że może to skutek wypadku? W każdym razie zabawki, wędki widzi doskonale, też miseczkę ;) Źrenice też reagują na światło. Nie wiem, jak długo adaptowałby się do nowego miejsca niewidomy kot, ale sądzę, że zajęłoby to więcej czasu.

Fajny jest, coraz bardziej się ośmiela, zaczyna łobuzować. Zarzuciłam próby podawania mu specyfików do oczu, kiedy nie mam pomocy. No, trzecia ręka tutaj byłaby konieczna...
Dużo gada, biadoli. Takich głupawek nie widziałam kilkanaście lat, ostatnio kiedy Chrapek był jeszcze młody (Nemek ma wg lekarzy w Schronie ok. 4 lata teraz). W ogóle stwierdzamy z Krzyśkiem, że to chyba Chrapek wrócił :) Nemek ma nawet czarne poduszki i większość paluszków.
Tu próba wyjścia na parapet. Jeszcze się nie ośmielił, choć jest ciekawy. Na pewno nie będzie mógł tego robić, kiedy nas nie będzie w pobliżu:
Obrazek
Bardzo dziękujemy za kciuki i życzenia. Powolutku się dotrzemy ;)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt maja 12, 2023 14:45 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Fajny kocurro! Chyba jednak coś widzi, skoro jest zainteresowany oknem :ok: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 13, 2023 9:01 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

Wiedzialam, ze nie wytrzymasz dlugo bez futerka, po prostu my tak mamy,nie da sie inaczej
Tak sie ciesze, ze ten cudny chlopak znalazl u Was miejsce. :1luvu: :1luvu: Przesylamy glaski wielkie i ogromne poklany pozytywnej energii :ok: :ok: :ok: :201461
Jesli moge cos od siebie...zastanowcie sie naprawde , czy pozwolic na operacje usuwania bielma.
Pooperacyjnie bardzo boli a zwykle po roku , czasem wczesnie znow narasta. Znam kilka takich przypadkow.Moze dla niego lepiej aby po prostu tak jak jest ale spokojnie, bez stresu i szvzesliwy sobie zyl...To tylko moja osobista mysl, nie chce sie wtrącać...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 103 gości