Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 18, 2018 9:00 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Łapeńka :1luvu:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84821
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 18, 2018 9:01 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Jak powiększyłam, to się dowiedziałam, który "kawałek" Krzysia tu pozował, Słodkie różowe paputki :1luvu:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon lip 23, 2018 13:53 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Wylegujecie się na balkonie? :wink: Ja chowam głowe pod parasolem, ale Kreska plażuje w całej swej rozciągłości na pełnym słońcu :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lip 24, 2018 8:14 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Pogoda dziwaczna. Po ponadtygodniowych deszczach znowu zrobiło się duszno, człowiek nic specjalnego nie robi, a leje się z niego. No i cały czas burze i ulewy krążą wokół miasta. Do tego zapowiadają koszmarne upały od weekendu, ja już się boję. Martwię się też, bo podczas tego deszczowego okresu zniknęły z Parku ptaki, zostały praktycznie tylko gołębie. A gatunków było kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt. Co się dzieje?
A koty dziwnie rzadko siedzą na balkonie. Chrapek jedynie okupuje koszyczek, zamienił Chrapek kawalerkę na koszyczek, można by powiedzieć. Krzyś z Niunią kiszą się w mieszkaniu:

Obrazek

Obrazek

Zapisałam Krzysia na przyszły wtorek na krew, kurczę, chciałabym, żeby okazało się, że te wszystkie specyfiki, które bierze, działają, głównie chodzi mi o Euthyrox na tarczycę, którego przecież bierze zwiększoną dawkę od końca czerwca i tę nową pastę potasową. Zobaczymy.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 24, 2018 9:44 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Za badania :ok:
I głaski dla gromadki.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw lip 26, 2018 0:15 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Jakie przyjemne kiszenie się towarzystwa :D Im przynajmniej z futra nie leje się pot, za to nam wsio zaczyna przylegać do ciała.
Nie martw się n a zapas, za to myśl pozytywnie i chciej, chciej, by było jak najlepiej :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lip 26, 2018 11:02 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Erin pisze:Za badania :ok:
I głaski dla gromadki.


i my sie dołączamy :ok: :ok:
Ja sie nie dziwie,że nie chcą być na balkonie, nie dosyć,że duchota to jeszcze hałas, przynajmniej u mnie.Futrzaki polegują na podłodze . ale na wełniankach :ryk: nijak kota nie zrozumiem :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 26, 2018 23:59 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Taaa jest gorąco... Kota praktycznie wychodzi z futra.. A potem idzie spać na miśka :P Może to przez przegrzanie zaczyna im być zimno :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lip 27, 2018 6:33 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Bo w największe upały i wściekłe duchoty, najlepiej jest wejść w ciepłe, puchate i ciasne 'coś" :mrgreen:

Kotki kotki, kotełki, ukochane cudaczki :-)

Zdrówka !

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Wto lip 31, 2018 14:38 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Pogoda dziwaczna. Po ponadtygodniowych deszczach znowu zrobiło się duszno, człowiek nic specjalnego nie robi, a leje się z niego. No i cały czas burze i ulewy krążą wokół miasta. Do tego zapowiadają koszmarne upały od weekendu, ja już się boję. Martwię się też, bo podczas tego deszczowego okresu zniknęły z Parku ptaki, zostały praktycznie tylko gołębie. A gatunków było kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt. Co się dzieje?
A koty dziwnie rzadko siedzą na balkonie. Chrapek jedynie okupuje koszyczek, zamienił Chrapek kawalerkę na koszyczek, można by powiedzieć. Krzyś z Niunią kiszą się w mieszkaniu:

Obrazek

Obrazek

Zapisałam Krzysia na przyszły wtorek na krew, kurczę, chciałabym, żeby okazało się, że te wszystkie specyfiki, które bierze, działają, głównie chodzi mi o Euthyrox na tarczycę, którego przecież bierze zwiększoną dawkę od końca czerwca i tę nową pastę potasową. Zobaczymy.


Krzyś po badaniach? jakie wyniki?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 31, 2018 20:22 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Byliśmy, nie mam na razie wszystkich wyników, tylko morfologię dostałam od ręki, czekamy na biochemię, w tym tarczycę, jutro napiszę.
Wynik dobry albo nawet bardzo dobry - jak na Krzysia, pod normą już tylko hematokryt, a i to niewiele. Podaję mu już ponad 1,5 miesiąca tę krew, widać pomaga.
Zastanawiałam się czy dziś jechać, pogodna koszmarna. Ledwo dałam radę, szczerze, po prostu lało się ze mnie. Kiedy to piekło się skończy?
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 31, 2018 20:33 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Oby i reszta wyników była dobra .... :ok: :ok:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lip 31, 2018 21:29 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Byliśmy, nie mam na razie wszystkich wyników, tylko morfologię dostałam od ręki, czekamy na biochemię, w tym tarczycę, jutro napiszę.
Wynik dobry albo nawet bardzo dobry - jak na Krzysia, pod normą już tylko hematokryt, a i to niewiele. Podaję mu już ponad 1,5 miesiąca tę krew, widać pomaga.
Zastanawiałam się czy dziś jechać, pogodna koszmarna. Ledwo dałam radę, szczerze, po prostu lało się ze mnie. Kiedy to piekło się skończy?


podobno jeszcze tylko jutro, a później z każdym dniem ma być chłodniej, oby sie sprawdziło

za Krzysia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 31, 2018 22:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Owieczko moja , za mega dobre wyniki :ok:

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro sie 01, 2018 18:27 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

gatiko pisze:Owieczko moja , za mega dobre wyniki :ok:

:ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości