Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 14, 2018 7:28 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Ech ... nie żyje Pumek, Pucuś, Pixelek, Psotka, najstrasza Pysia (we czwartek miną 2 miesiące :cry: ) i jeszcze kilka innych. Koty mam od 12-lat, w tym czasie straciłam 9. Wszystkie, oprócz Pysi, nie miały 9 lat :(

A wątku od dawna nie prowadzę. Z pewnych względów totalnie mi się odechciało.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw sie 16, 2018 22:13 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Obrazek

To sobie leży Puchatek w tunelu i do tego pod parasolem, a Czarne zerka niebezpiecznie z koszyka.. Bo jak to tak?! jedno ma i tunel i parasol, a drugie poci się na słońcu? :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sie 17, 2018 18:30 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

:D
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt sie 17, 2018 19:39 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Erin pisze:Ech ... nie żyje Pumek, Pucuś, Pixelek, Psotka, najstrasza Pysia (we czwartek miną 2 miesiące :cry: ) i jeszcze kilka innych. Koty mam od 12-lat, w tym czasie straciłam 9. Wszystkie, oprócz Pysi, nie miały 9 lat :(

A wątku od dawna nie prowadzę. Z pewnych względów totalnie mi się odechciało.


Pamiętam Popiołka i Psotusia, czytałam o wszystkich MPikach, ale tylko tych trzech pamiętam jak wyglądali. Bardzo smutno czytać, że tylu Ich już nie ma.

Kasiu, przepraszam za OT, bardzo lubiłam czytać o Mpikach.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Sob sie 18, 2018 6:00 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Nie ma sprawy, Dziewczyny, można w tym wątku pisać.

U nas nic się nie dzieje, drobiazgi: gorsze oko Synunia, dziwne zachowania Chrapka.

A tunel już stracił na atrakcyjności, normalka, przewala się po balkonie już prawie dwa tygodnie, więc przestał wzbudzać emocje. Koty rzadziej na balkon zaglądają, czemu, dziwna pogoda? No nie, Chrapek niezmiennie okupuje koszyczek. Naprawdę ma tu zastosowanie: zamienił stryjek... w kawalerce było mu niewygodnie, ale w koszyczku raczej jeszcze bardziej. Jak zrozumieć KOTA? :wink:
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sie 18, 2018 6:29 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Nie ma sprawy, Dziewczyny, można w tym wątku pisać.

U nas nic się nie dzieje, drobiazgi: gorsze oko Synunia, dziwne zachowania Chrapka.

A tunel już stracił na atrakcyjności, normalka, przewala się po balkonie już prawie dwa tygodnie, więc przestał wzbudzać emocje. Koty rzadziej na balkon zaglądają, czemu, dziwna pogoda? No nie, Chrapek niezmiennie okupuje koszyczek. Naprawdę ma tu zastosowanie: zamienił stryjek... w kawalerce było mu niewygodnie, ale w koszyczku raczej jeszcze bardziej. Jak zrozumieć KOTA? :wink:



a co z oczkiem się dzieje?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 6:38 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Raz jest lepsze, raz gorsze, teraz gorsze akurat. Czarne kleiste paprochy pojawiają się cały czas, usuwam, pojawiają się znowu - normalka. Ale kilka dni temu zadrapał sobie miejsce tuż pod okiem, dobrze to nie wygląda, a pewnie się szybko i ładnie nie wygoi, jak to u Krzysia. Za dwa tygodnie mija rocznica operacji, wizja przerzutów do oka nie dawała mi na początku spokoju, później okazało się, że nie, może obejdzie się bez, ale teraz to oko znów zaczęło mnie niepokoić. Nie będę go na razie ciągać do przychodni, niedawno byliśmy, przy następnym pobraniu krwi poproszę o dokładne obejrzenie. Tym bardziej, że zachowanie Krzysia się nie zmieniło, apetyt jest, znów siadł w tym tygodniu grzecznie na wadze i tym razem pokazała znowu 3,9. Także poczekamy z wizytą.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sie 18, 2018 6:41 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Raz jest lepsze, raz gorsze, teraz gorsze akurat. Czarne kleiste paprochy pojawiają się cały czas, usuwam, pojawiają się znowu - normalka. Ale kilka dni temu zadrapał sobie miejsce tuż pod okiem, dobrze to nie wygląda, a pewnie się szybko i ładnie nie wygoi, jak to u Krzysia. Za dwa tygodnie mija rocznica operacji, wizja przerzutów do oka nie dawała mi na początku spokoju, później okazało się, że nie, może obejdzie się bez, ale teraz to oko znów zaczęło mnie niepokoić. Nie będę go na razie ciągać do przychodni, niedawno byliśmy, przy następnym pobraniu krwi poproszę o dokładne obejrzenie. Tym bardziej, że zachowanie Krzysia się nie zmieniło, apetyt jest, znów siadł w tym tygodniu grzecznie na wadze i tym razem pokazała znowu 3,9. Także poczekamy z wizytą.



koty są delikatne i lepiej ich za bardzo nie stresować wizytami u weta, jak ma apetyt i nie chudnie to jest dobrze i niech tak będzie jak najdłuzej :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 9:37 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

mir.ka pisze:
Katia K. pisze:Raz jest lepsze, raz gorsze, teraz gorsze akurat. Czarne kleiste paprochy pojawiają się cały czas, usuwam, pojawiają się znowu - normalka. Ale kilka dni temu zadrapał sobie miejsce tuż pod okiem, dobrze to nie wygląda, a pewnie się szybko i ładnie nie wygoi, jak to u Krzysia. Za dwa tygodnie mija rocznica operacji, wizja przerzutów do oka nie dawała mi na początku spokoju, później okazało się, że nie, może obejdzie się bez, ale teraz to oko znów zaczęło mnie niepokoić. Nie będę go na razie ciągać do przychodni, niedawno byliśmy, przy następnym pobraniu krwi poproszę o dokładne obejrzenie. Tym bardziej, że zachowanie Krzysia się nie zmieniło, apetyt jest, znów siadł w tym tygodniu grzecznie na wadze i tym razem pokazała znowu 3,9. Także poczekamy z wizytą.



koty są delikatne i lepiej ich za bardzo nie stresować wizytami u weta, jak ma apetyt i nie chudnie to jest dobrze i niech tak będzie jak najdłuzej :ok: :ok: :ok: :ok:


ano niestety, zgodzić sie muszę :( Jesli nic sie nie dzieje,często lepiej jest nie odwiedzac za często weta.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sie 18, 2018 10:25 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Za zdrówko wszystkich kociastych :ok:

Marivel, dziękuję.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob sie 18, 2018 11:03 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Obrazek

Mirka, ciągle mi z głowy wylatuje, przeczytałaś książkę?
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sie 18, 2018 14:25 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Obrazek

:lol: :lol: Mój kochany cudaczek :-)

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Sob sie 18, 2018 14:35 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Obrazek

Mirka, ciągle mi z głowy wylatuje, przeczytałaś książkę?



mnie też wyleciało ,ze miałam Ci napisać jak przeczytam :oops:

przeczytałam juz jakis czas temu, dobrze sie czyta bo opowiadania któtkie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 14:36 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Obrazek

i tak trzymaj Krzysiu :1luvu: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Ostatnio edytowano Sob sie 18, 2018 14:56 przez mir.ka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 18, 2018 14:44 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Na zdjęciu chyba wstąpił w Krzysia Lew :1luvu:
A Chrapek pewnie ceni sobie wizerunek. Jak małolata, nie ważne czy wygodnie ale musi być markowo/odjazdowo/modnie - niepotrzebne skreślić.

Za spokój w oczku :ok:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Nul, Silverblue, zuza i 82 gości