Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 08, 2018 11:23 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Siem Ciocia czepiasz starości, a geriatria najfajniejsza, tak mówi Duża, no ja czekam,aż siem zestarzejem tak,że mnje bardziej zauważy , bo teras to Tuliś do roboty tyko , a takei staruszki to se mogom wybrzydzać i nawet jak im co poleci, to Duża siem rozczula, a ja jak siem nie umyłem, to zaras siem czepiała :roll: I tak se przymyślałem ,że z tej perspektywy to wolałbym być stary , o! Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 09, 2018 14:13 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

A jeszcze nad starym kaleką, to dopiero taka mamunia się rozczula :wink:

Moja trójca:
Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12386
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin


Post » Pt mar 09, 2018 18:37 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Prasują ludzia :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 09, 2018 20:40 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

:kotek: slodko :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt mar 09, 2018 22:14 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:
zuzia96 pisze:Kasiu, cieszę się że Krzyś w dobrej formie, oby taka forma już została :ok: :ok:

U nas z nowotworem Maksia też jako tako, tylko teraz znowu ma kłopoty z pęcherzem. A to wszystko przez trudnego tymczasa, który nie może znaleźć domu, a daje popalić kotom. Dlatego doskonale Cię rozumiem co do postępowania Chrapka, bo nie ma nic gorszego jak chory kot nie ma spokoju :cry: Trudne to wszystko...

A i Niunia go goni, co jest dla nas ogromnym zaskoczeniem. Wiesiu, jakby się dom w Lublinie znalazł, to wiesz, że na pa pójdę :) Trzymam kciuki za Maksia, też nie może ten kot odzipnąć :(

Tak, wiem Kasiu <3 ogłaszam Maurycego też na Lublin, bo wiem że zawsze mi sprawdzisz dom, dziękuję <3

Ślę dobre fluidy i trzymam kciuki za Krzysia :ok: :ok: i za resztę starszaków też :ok: :ok:

a Niunia to moja pupilka :1luvu:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob mar 10, 2018 12:08 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:A jeszcze nad starym kaleką, to dopiero taka mamunia się rozczula :wink:

Moja trójca:
Obrazek

:201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 10, 2018 13:00 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Takie momenty wyjątkowej zgodności nie zdarzają się zbyt często, dlatego warto je uwieczniać. Rzadko mogę siąść spokojnie, żeby poczytać książkę czy coś popisać, zwykle jest jeden albo dwa koty. Tu przyszedł najpierw Krzyś, dołączyła Niunia, dla Chrapka "na kolankach" zabrakło miejsca - wybrał nowe piękne posłanko, ale i tak do nóg się przytulił.

Wiesiu, dziś specjalnie dla Ciebie:
Obrazek
Zdjęcie dokładnie sprzed miesiąca. Niunia da się lubić, kochać. Jest bardzo grzeczna, w przeciwieństwie do chłopaków czeka spokojnie na jedzenie (nawet 20 minut i dłużej, kiedy przygotowuję jedzenie moim i bezdomnym), przychodzi na ręce i wtula się w szyję, bawi się (sama!) często i długo, nie nudzi się szybko, mogę jej podać tabletkę, u weterynarza jest grzeczna (na szczęście rzadko bywamy). Tylko teraz z tym Krzysiem, chyba "odbija" sobie na nim to, co musi ucierpieć od Chrapka, niestety.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12386
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob mar 10, 2018 19:52 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Jaka sztama :D
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob mar 10, 2018 20:10 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Pięknie dobrałaś te 3 fotki w podpisie - Czy Kotuszki grożą czy może się śmieją?

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie mar 11, 2018 21:47 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Takie momenty wyjątkowej zgodności nie zdarzają się zbyt często, dlatego warto je uwieczniać. Rzadko mogę siąść spokojnie, żeby poczytać książkę czy coś popisać, zwykle jest jeden albo dwa koty. Tu przyszedł najpierw Krzyś, dołączyła Niunia, dla Chrapka "na kolankach" zabrakło miejsca - wybrał nowe piękne posłanko, ale i tak do nóg się przytulił.

Wiesiu, dziś specjalnie dla Ciebie:
Obrazek
Zdjęcie dokładnie sprzed miesiąca. Niunia da się lubić, kochać. Jest bardzo grzeczna, w przeciwieństwie do chłopaków czeka spokojnie na jedzenie (nawet 20 minut i dłużej, kiedy przygotowuję jedzenie moim i bezdomnym), przychodzi na ręce i wtula się w szyję, bawi się (sama!) często i długo, nie nudzi się szybko, mogę jej podać tabletkę, u weterynarza jest grzeczna (na szczęście rzadko bywamy). Tylko teraz z tym Krzysiem, chyba "odbija" sobie na nim to, co musi ucierpieć od Chrapka, niestety.


Moja śliczna Niunieczka :1luvu: Jak ja kocham starsze koty, mają taką mądrość w oczach :201461 I spokój. Nie to co rozganiane małolaty wieszające się na firankach.
A Niunia, pewnie tak jak piszesz, pewnie odbija sobie to co oberwie od Chrapka, ech...

Trzymajcie się :ok:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon mar 12, 2018 12:58 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

zuzia96 pisze:
Moja śliczna Niunieczka :1luvu: Jak ja kocham starsze koty, mają taką mądrość w oczach :201461 I spokój. Nie to co rozganiane małolaty wieszające się na firankach.


wykopujące ziemię z doniczek i odbywające dzikie harce po nocach :strach: -nie ma to jak geriatria, ja także uwielbiam staruszki i jakoś mniej mi przeszkadza podcieranie im kuperków niż sprzątanie po demolce małolatów :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 12, 2018 13:00 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

alessandra pisze:
zuzia96 pisze:
Moja śliczna Niunieczka :1luvu: Jak ja kocham starsze koty, mają taką mądrość w oczach :201461 I spokój. Nie to co rozganiane małolaty wieszające się na firankach.


wykopujące ziemię z doniczek i odbywające dzikie harce po nocach :strach: -nie ma to jak geriatria, ja także uwielbiam staruszki i jakoś mniej mi przeszkadza podcieranie im kuperków niż sprzątanie po demolce małolatów :wink:



maluchom też trzeba podcierać kuperki :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 12, 2018 13:50 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
zuzia96 pisze:
Moja śliczna Niunieczka :1luvu: Jak ja kocham starsze koty, mają taką mądrość w oczach :201461 I spokój. Nie to co rozganiane małolaty wieszające się na firankach.


wykopujące ziemię z doniczek i odbywające dzikie harce po nocach :strach: -nie ma to jak geriatria, ja także uwielbiam staruszki i jakoś mniej mi przeszkadza podcieranie im kuperków niż sprzątanie po demolce małolatów :wink:



maluchom też trzeba podcierać kuperki :mrgreen:


ale jak trudno trafić, jak się takie ciągle kreci :lol:
Ostatnio edytowano Pon mar 12, 2018 14:12 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 12, 2018 13:55 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Albo podcieranie kuperków, albo zbieranie haftów ozdobnych.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Meteorolog1, Silverblue i 295 gości