Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 16, 2018 12:48 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Krzyś też się rozglądał zdezorientowany, kiedy puszczałam te filmiki :wink:
Ola, to niesamowite, co piszesz. Historie na potwierdzenie nie docenianej inteligencji kotów. Naprawdę: gol?? :)
A z tymi słowami - kilkaset słów to bardzo dużo. Rozumieć - rozumieją. Ale czy przyjmują do wiadomości? :wink: "Złaź ze stołu!!", "Nie bij go!!", "Zostaw ją!!", "Nie drap łóżka!!" - Chrapek niby patrzy ze zrozumieniem w oczach, ale za nic nie chce się zastosować :wink:
A jeżeli chodzi o nieme koty, to u nas Niunia taka niegadatliwa. Bardzo bardzo rzadko coś skrzeknie, jeśli już, to tylko wtedy, kiedy się do niej zagaduje.


Naprawdę i mam na to 3 świadków :ok:
Chrapek jasne,że wszystko rozumie i jak każdy czarny nigdy sie nie stosuje albo robi na przekór -te czarne tak mają :mrgreen: Niki pyskuje i kłóci sie ze mną , jego "słowo" musi być ostatnie, , jeszcze burczy sobie pod nosem , jak mówię,żeby sie zamknął i nie pyskował -po prostu czarny :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 16, 2018 17:39 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

No to teraz nadrobię poznawanie Krzysia. :P
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 16, 2018 20:42 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

alessandra pisze:
Katia K. pisze:Krzyś też się rozglądał zdezorientowany, kiedy puszczałam te filmiki :wink:
Ola, to niesamowite, co piszesz. Historie na potwierdzenie nie docenianej inteligencji kotów. Naprawdę: gol?? :)
A z tymi słowami - kilkaset słów to bardzo dużo. Rozumieć - rozumieją. Ale czy przyjmują do wiadomości? :wink: "Złaź ze stołu!!", "Nie bij go!!", "Zostaw ją!!", "Nie drap łóżka!!" - Chrapek niby patrzy ze zrozumieniem w oczach, ale za nic nie chce się zastosować :wink:
A jeżeli chodzi o nieme koty, to u nas Niunia taka niegadatliwa. Bardzo bardzo rzadko coś skrzeknie, jeśli już, to tylko wtedy, kiedy się do niej zagaduje.


Naprawdę i mam na to 3 świadków :ok:
Chrapek jasne,że wszystko rozumie i jak każdy czarny nigdy sie nie stosuje albo robi na przekór -te czarne tak mają :mrgreen: Niki pyskuje i kłóci sie ze mną , jego "słowo" musi być ostatnie, , jeszcze burczy sobie pod nosem , jak mówię,żeby sie zamknął i nie pyskował -po prostu czarny :lol:

to mój czarny był inny - słuchał, rozumiał i stosował się (przynajmniej na chwilę) :D ogólnie był bardzo grzecznym kotkiem. teraz mam burasię i to istna bestia :wink: ale mam nadzieję, że z wiekiem jej się choć trochę odmieni :)

Calico

 
Posty: 8
Od: Pon lis 27, 2017 18:14
Lokalizacja: Grudziądz

Post » Sob lut 17, 2018 7:56 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Krzysiaczku kochany wszystkiego najkociego z okazji Święta Kota - przede wszystkim zdrowia,bardzo,bardzo wielu słonecznych i radosnych dni, no i żeby Niunia i Chrapek Ci odpuścili to nękanie cudowny Kocurku :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Wszystkiego najkociego Niuniu i Chrapku żyjcie długo,szczęśliwie,zdrowo i wyluzujcie do
Krzysiaczka :1luvu: :201461 :201461 : :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie lut 18, 2018 20:01 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Chyba tego jeszcze nie było, meczącego Krzysia. Jakość nędzna, również programik, w którym można obrócić filmik, nie chciał zadziałać, ale to, co ma być - brzmi wyraźnie:
Jeden

:1luvu: :201461 Moje ukochane owieczki piękne :-D

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Nie lut 18, 2018 20:07 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Najpiękniej Krzyś meczy na pierwszym filmie :-)
Słodki owieczek :1luvu:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon lut 19, 2018 9:09 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

No i był sobie Dzień Kota... Mieliśmy gości, moja przyjaciółka z mężem i dziećmi - dwóch chłopaków, prawie 8 i 4,5 roku. Krzyś wyszedł na tym najlepiej, bo ukrył się w budce. Niunia chciała się ukryć, ale udało się jej tylko częściowo. Na Chrapku za to zemściło się jego przyjacielskie nastawienie do gości - "wybawił" się za wszystkie czasy :wink:

Takie nasze, domowe koty mają Dzień Kota codziennie, nie ma co ukrywać. Z okazji tego święta zawieźliśmy trochę gadżetów do naszego lubelskiego schroniska (marivel, myśleliście jeszcze o tamtym kocie?): trochę zabawek za punkty z zooplusa, kilka miseczek, poszewki i ręczniki - z tymi ostatnimi wspomogły moja mama i sąsiadka. Za jakieś pół roku może znowu coś się uzbiera, przez ostatnie lata jeździmy tam średnio 2 razy w roku.

Chyba rzeczywiście spokój czy skłonność do rozrabiania nie zależy od koloru futerka, ale z moich "badań" :wink: wynika, że jednak czarne są specyficzne: nasz Chrapek, Czarny u Oli, dwa czarne łobuzy u koleżanki, kiedyś forumowiczki. Można by się pokusić o dogłębniejszą analizę tematu ;)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon lut 19, 2018 13:01 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

I Tulinek, Ciociu :D , bardzo specyficzny :lol: :1luvu: , z charakterem i wielkim serduszkiem dla cierpiących (i ostrymi ząbkami jak coś nie pasuje dla Dużych) :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 19, 2018 20:19 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:Takie nasze, domowe koty mają Dzień Kota codziennie, nie ma co ukrywać. Z okazji tego święta zawieźliśmy trochę gadżetów do naszego lubelskiego schroniska (marivel, myśleliście jeszcze o tamtym kocie?): trochę zabawek za punkty z zooplusa, kilka miseczek, poszewki i ręczniki - z tymi ostatnimi wspomogły moja mama i sąsiadka. Za jakieś pół roku może znowu coś się uzbiera, przez ostatnie lata jeździmy tam średnio 2 razy w roku.


Tak, ja myślę codziennie - ale MY, myśleliśmy do 17.01.
Coś się złego podziało.
Jest mi źle, cudny czarnobiały chłopczyk, tak bardzo chciał żeby Go zauważyć.
Więcej napiszę na priva, ale nie dziś.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw lut 22, 2018 11:14 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Po perypetiach z glukometrem (Anita, napiszę Ci), w końcu udało mi się zmierzyć Krzysiowi cukier. Choć uszy obcięte, zostały niewielkie kawałki, które nadają się do ukłucia, kropla jest duża. Nie miał tej "zapaści", był w stanie normalnego podsypiania, też nie na czczo. Wyszło 84, to mało. Norma to 100-130, w dwu poprzednich badaniach krwi, normalnie w gabinecie, miał ok. 93. Glukometr sprawny, na co dzień służy cukrzykom. Będę próbowała upolować kropelkę, kiedy będzie miał tę - zwał, jak zwał - zapaść.

Obrazek

Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lut 22, 2018 11:23 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Wszystkiego dobrego Obłoczku i reszto domownikow.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lut 22, 2018 11:52 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Ale u Was naprawdę zima 8O
Głaski dla ślicznych kociaczków -Chrapek to na zdjęciu niczym aniołek :roll: :mrgreen:
Dla Obłoczka specjalne mizianki :1luvu: :1luvu: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 2:24 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Taaaa.. dzień kota minął i siedzą bidoty o suchym pysku przy pustej misce :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 13:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Atta pisze:Taaaa.. dzień kota minął i siedzą bidoty o suchym pysku przy pustej misce :mrgreen:


oj, matuś, podpadłaś Ciotkom :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 14:24 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

A jest u nas zima, to kłamstwo, co mówią w mediach, że do tej pory jej nie było, u nas zawsze można na nią liczyć. Lubię się w tej kwestii przeliczyć. Zimy nienawidzę. Właśnie dosypuje, choć tego na radarach nie widać. Taka zmyłka. Na wtorek i środa zapowiadają dwucyfrowy mróz przez całą dobę. Dalej nie zapowiada się dużo lepiej, co najmniej do końca tygodnia nie odpuści. Ja tam się boję.
Koty domowe się nie boją, bo z tą miską Niuni taka zmyłka jest, ha, Chrapek wskoczył na parapet, gdy już zjadł swoje, chciał podkraść Niuni, nie wiedział, że ona też już zjadła. Krzyś tymczasem też już zjadł i wybierał się do pokoju, przywołałam go i wyszło to smutne ciemne zdjęcie.
Koty niedomowe nieszczęśliwe, a ja razem z nimi.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 94 gości