Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 01, 2018 7:40 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Oby się domek znalazł :ok:
I za zdrówko Krzysia :ok: <3

I poproszę o udostępnianie, to mój Pączuś:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/paczus
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob wrz 01, 2018 7:53 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Udostepnilam Paczusia.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84837
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob wrz 01, 2018 8:08 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Krzysiaczku wszystkiego najlepszego, bardzo wielu pogodnych dobrych dni :birthday:
I nie słuchaj,gdy Duża czyta wyniki, miej e nosie wszelkie normy, żyj sobie według swoich zasad pogodnie i spokojnie :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob wrz 01, 2018 8:20 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

zuza pisze:Udostepnilam Paczusia.

Dziękuję :)
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob wrz 01, 2018 23:37 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

też udostępniłam Pączysława
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie wrz 02, 2018 4:46 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

:1luvu:

Jak dziś się miewają Krzyś & co.?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie wrz 02, 2018 6:53 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

alessandra pisze:Krzysiaczku wszystkiego najlepszego, bardzo wielu pogodnych dobrych dni :birthday:
I nie słuchaj,gdy Duża czyta wyniki, miej e nosie wszelkie normy, żyj sobie według swoich zasad pogodnie i spokojnie :wink:


bo wiadomo jak sie maja wyniki do samopoczucia pacjenta :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 02, 2018 8:30 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Mieliśmy wieczorem niespodziewaną krótką wizytę drugich Dziadków, pierwszą od, hoho, ponad 2 lat. Pierwszy raz takiego Krzysia widzieli. Chłopaki zachowali się przyzwoicie, przyszli do kuchni się przywitać, Chrapek, jak zwykle, starał się jak mógł, żeby zrobić dobre wrażenie. Niunia nie zaszczyciła nas swoją obecnością, spała na parapecie w pokoju. Oj, szkoda, że Dziadki nie są kociarzami :(

A dziś ładna pogoda, zamiast korzystać, koty kiszą się w mieszkaniu :( Tłumaczę, że wkrótce pogoda się skończy na długo - jak grochem o ścianę...

Mam nadzieję, że jednak będzie ładnie jeszcze ze dwa tygodnie, nie w tym, ale następnym planuję wziąć Krzysia "na krew", pokończą nam się niedługo leki, może będzie można zmniejszyć dawkę Euthyroxu?

mir.ka pisze:
Katia K. pisze:Chyba nie Kasiu :( Ma być kotka. Do tej pory rodzice mieli kotki, Kotę przez ponad 10 lat, a 2,5 roku temu zamieszkała z nimi schroniskowa Zmorka. Siostra wyprowadziła się ponad rok temu, i tak długo wytrzymała bez kota. Chce kotkę, niech weźmie kotkę. Ja się cieszę, że to będzie schron, to chyba jednak mimo wszystko nie jest najpopularniejsze "źródło" adopcji kotów. Piszą na www, że dom znajduje 20 kotów miesięcznie, drugie tyle tam trafia, jest przepełnienie, dawno już nie było mniej niż 100.
A kciuki, żeby wszystko się udało.

O Wiktorka nikt nie pyta? Odnawiam ogłoszenia cały czas, na olx nawet ma 2 "obserwujących". Może zrób nowe zdjęcia, poodkładam w ogłoszeniach. Widzisz, ogłaszam też tego bidoka spod Szkoły Muzycznej, wzięty stamtąd w tę olbrzymią śnieżycę 17 marca, cały czas w DT, cały czas szuka domu :(


u nas na stronę schroniska duzo osób zaglada, tylko teraz taki okres , ze mało chętnych :(

Na pewno są okresy w roku, kiedy jest więcej adopcji. No i kiedy więcej kotów przybywa, ostatnio cały czas pokazują nowe kocięta. Ale nie tylko, serce mi pękło, bo jest od niedawna kilkuletni... Krzyś, bardzo zmarnowany :( Co zrobić :( A ludzie biorą koty, to prawda, nawet te kalekie. Kilka miesięcy temu w naszej przychodni spotkałam chłopaka z adoptowanym jednookim Rabarbarem, kocurem, którego jakiś czas wcześniej pokazały na swoim fanpejdżu Ślepaczki, za co im serdecznie dziękuję. Także na stronie Kocich herosów z lubelskiego schroniska są aktualnie dwa półślepki - adoptowane.

katarzyna1207 pisze:
Katia K. pisze:O Wiktorka nikt nie pyta? Odnawiam ogłoszenia cały czas, na olx nawet ma 2 "obserwujących". Może zrób nowe zdjęcia, poodkładam w ogłoszeniach.


Niestety, nikt nie pyta, nie było nawet pół telefonu ... :( A to taki cudowny kot, tak strasznie lgnie do człowieka ...aż nieprawdopodobne, żeby z dzikiego dzika w pół godziny zrobił się taki miziak ... 8O Dzisiaj na działkach udało mi się pogłaskać jego braciszka ...Jak jest bardzo głodny, to pozwala ... i gada, gada, gada ...

Czekam na zdjęcia. To w ogłoszeniach połowa sukcesu. Wyślę Ci później na pw mój adres e-mail.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon wrz 03, 2018 1:49 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:
katarzyna1207 pisze:
Katia K. pisze:O Wiktorka nikt nie pyta? Odnawiam ogłoszenia cały czas, na olx nawet ma 2 "obserwujących". Może zrób nowe zdjęcia, poodkładam w ogłoszeniach.


Niestety, nikt nie pyta, nie było nawet pół telefonu ... :( A to taki cudowny kot, tak strasznie lgnie do człowieka ...aż nieprawdopodobne, żeby z dzikiego dzika w pół godziny zrobił się taki miziak ... 8O Dzisiaj na działkach udało mi się pogłaskać jego braciszka ...Jak jest bardzo głodny, to pozwala ... i gada, gada, gada ...

Czekam na zdjęcia. To w ogłoszeniach połowa sukcesu. Wyślę Ci później na pw mój adres e-mail.


Do dobrych zdjęć potrzebne są dwie osoby ... jedna nie jest w stanie opędzić się od niego :wink: włazi w obiektyw i go barankuje ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro wrz 12, 2018 7:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

My po badaniach. W morfologii wszystko w normie, pierwszy raz od bardzo dawna. Gorzej biochemia, jony, o tarczycy nie wspomnę :( Wygląda na to, że leczenie W OGÓLE nie pomaga :( Do tego pobraliśmy wymaz z oka, z worka spojówkowego, zobaczymy, co tam wyhodują...
Na razie nie wiem, co dalej, czekam od wczoraj na telefon od naszej drugiej wetki, tej od spraw internistycznych.

Poza tym Niunia znowu straciła na wadze, a Chrapek, psuj jeden, cóż, zdziwiony:
Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro wrz 12, 2018 13:47 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Katia K. pisze:My po badaniach. W morfologii wszystko w normie, pierwszy raz od bardzo dawna. Gorzej biochemia, jony, o tarczycy nie wspomnę :( Wygląda na to, że leczenie W OGÓLE nie pomaga :( Do tego pobraliśmy wymaz z oka, z worka spojówkowego, zobaczymy, co tam wyhodują...
Na razie nie wiem, co dalej, czekam od wczoraj na telefon od naszej drugiej wetki, tej od spraw internistycznych.

Poza tym Niunia znowu straciła na wadze, a Chrapek, psuj jeden, cóż, zdziwiony:
Obrazek


Chrapek jak to każdy psuj , coś o takich wiem :mrgreen:
Utrata wagi z wiekiem jest normalna, tak już jest...a jak się Krzyś czuje ? tak nie patrzac na wyniki a na niego :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 13, 2018 8:31 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Kociaki, dużo zdrówka :ok:
A Dużym wytrwałości i siły :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 13, 2018 13:34 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Dzięki Erin!

Krzyś czuje się raczej dobrze, cały czas ma apetyt, przedwczoraj nawet jakiś krótki napad głupawkowy zaliczył. A te wyniki - taki jego urok widocznie. Są opisane przypadki, że suplementacja tyroksyny nie powoduje wzrostu tego hormonu we krwi. A jony - cóż. Poziom potasu jeszcze nie jest katastrofalny (zagrożenie życia poniżej 2,6 mmol/l, on ma cały czas między 3 a 3,5). Jakoś to będzie. Ważne, co teraz wyjdzie w tym oku nieszczęsnym, nie ma jeszcze wyniku.
Martwi mnie, że ma coraz brzydsze pazury (dziś było obcinanie), coraz grubsze, masywniejsze. Wiek, białaczka?
Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw wrz 13, 2018 19:29 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

najważniejsze, że dobrze się czuje :ok: Biały Miś ma ogromne szczęście, że jest u Ciebie :201494 :201494 :201494

za lepsze wyniki, Krzysiaczku :ok: :ok: :ok:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 14, 2018 6:42 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku...

Dzięki Basia :)

A ja już wiem, co nowego się Synuniowi przytrafiło, żebyśmy się nie nudzili, wiecie. Otóż, w oku mamy gronkowca. Innego, niż na początku 2016. Wtedy poszła autoszczepionka, która g... pomogła, antybiotyki, sterydy :strach: a i tak skończyło się rakiem :cry:
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 123 gości