Proszę Państwa, oto Krzyś [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 30, 2019 10:03 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Katia K. pisze:Dziewczyny, bez Waszego wsparcia byłoby jeszcze gorzej, dziękuję. Pewnie za długo trwa ten smutek - mija już 9. dzień, ale ciągle nie potrafię sobie z tym poradzić.

Semintra już u Kociamy, Iwonko, niech Wam pomoże! Neoplasmoxan dostanie katarzyna1207.

To zdjęcie sobie wydrukowałam, stoi w ramce. Takiego Synunia zapamiętamy:
Obrazek

Kasiu, to nie jest za długo ... :( .Od śmierci mojgo Paryska minęło ponad 5 lat, a mnie co jakiś czas dopada taka rozpacz, że aż tchu brakuje ...Zuzieńka i Misiaczek odeszli dwa lata temu, a ja w tej chwili znowu za nimi płaczę ... One zostają w naszych sercach na zawsze, smutek i tęsknota za nimi też zostaje :(
ObrazekObrazek

katarzyna1207

Od: Pt lip 03, 2009 21:58

Post » Śro paź 30, 2019 10:03 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Kasiu , mocno przytulam , proszę pamietaj, ale nie zadręczaj się , nie rozrywaj krwawiącej jeszcze rany bardziej . To było tak nieoczekiwane, niewiarygodne, wręcz paradoksalny kop losu -jak napisałas, nawet nowotwór można pokonać, a nerki... :cry: Miałam dobra znajomą, która wyszła z bardzo trudnego nowotworu, w grupie tylko ona przeżyła (obustronna mastoktomia, oraz usuniecie macicy) a umarła na zawał, we śnie :(
Wszystko jest takie jakies pokopane i zupełnie nie takie, jakie powinno być, przynajmniej w tym życiu ..
Pamieatsz, jak móiwłam,że nie moge opowiadac o kotkach, które odeszły, staram sie nie wglębiac, bo mimo upływu lat, nawet barzdo wielu, rozpacz doprowadza mnie do szaleństwa , gdzie tłukę głowa o ścianę z pytaniem dlaczego ? Nigdy nie otrzymałam odpowiedzi...

alessandra

Od: Pon maja 07, 2007 13:04

Post » Pt lis 08, 2019 15:09 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Wchodzę na forum, za każdym razem mam już coś odpisywać, ale nie wiem, co.
Dziękuję. Każda z Was ma tyle tragedii na koncie - mam na myśli odejścia kotów, jak z tym żyć :(
Tęsknie za Krzysiem strasznie.

Jutro jedziemy z Niunią i Chrapkiem na badanie krwi, aż się boję :(
Kota ['] 12.12.2015
Krzyś ['] 21.10.2019

WĄTEK KOMENTARZOWY dot. KB oraz PT

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Od: Wto kwi 18, 2006 19:17

Post » Pt lis 08, 2019 15:12 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Katia K. pisze:Wchodzę na forum, za każdym razem mam już coś odpisywać, ale nie wiem, co.
Dziękuję. Każda z Was ma tyle tragedii na koncie - mam na myśli odejścia kotów, jak z tym żyć :(
Tęsknie za Krzysiem strasznie.

Jutro jedziemy z Niunią i Chrapkiem na badanie krwi, aż się boję :(

będzie dobrze :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Od: Pt cze 01, 2012 10:06

Post » Pt lis 08, 2019 15:31 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

kciuki Kasiu trzymamy wielkie :ok: :ok:

alessandra

Od: Pon maja 07, 2007 13:04

Post » Pt lis 08, 2019 17:50 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Trzymam kciuki za dobre wyniki :ok: :ok:
Obrazek Obrazek
Tymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Sob lis 09, 2019 16:18 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Dziękujemy za kciuki.

Jak można się było spodziewać, wyniki obydwojga nie najlepsze.
U Niuni enzymy wątrobowe ciągle marne (ostatnie badanie miała na początku czerwca), prawdopodobnie z tego powodu mocznik wyszedł poza normę (BUN wynosi 50, czyli ok. 108 w przeliczeniu na mocznik), kreatynina jeszcze w widełkach. Nic to, spróbujemy (ponownie) podleczyć wątrobę. Na miejscu dostała zastrzyk Ornipuralu, do domu tabletki. Trochę się obawiam, bo Niunia na starość staje się kotem walczącym. Szaleje w drodze do przychodni, broni się przed różnymi czynnościami, typu pobranie krwi, osłuchanie itp., wcześniej była grzecznym spokojnym kotem. Zobaczymy.

Chrapek nadal niedobrze, jeżeli chodzi o nerki, choć odrobinę lepiej, niż to było w sierpniu, kiedy wykryliśmy, że nerki zaczęły się sypać:
20.08: Krea 5,2, BUN 69 (mocznik -> 150)
4.09: Krea 6,1, BUN 85 (mocznik -> 184)
9.11: Krea 4,1, BUN 48 (mocznik -> 104).
Maksimum dla kreatyniny to 2,4, dla azotanu mocznikowego BUN - 36.
Fosfor nadal w normie, nawet nieco niżej, niż we wrześniu, no ale cały czas Chrapek dostaje Renagel.

Gdybym zobaczyła takie wartości kreatyniny i mocznika jeszcze parę miesięcy temu, byłabym przerażona. Teraz, po tym, co się stało z Krzysiuniem, takie wyniki już mnie nie dziwią.
Kota ['] 12.12.2015
Krzyś ['] 21.10.2019

Katia K.

Post » Sob lis 09, 2019 17:38 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Cześć Kasiu! Z wielkim smutkiem przeczytałam co się stało.
Krzyś nie mógł mieć lepszej Pani, rodziny, opieki, miłości. Wiem,że serce płacze i jest ciężko. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki za Niunię i Chrapka. Trzymajcie się.

Duża Lori

Od: Nie wrz 29, 2013 15:06

Post » Pon lis 11, 2019 11:28 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Dziękuję Agnieszka.
Dziś mijają 3 tygodnie, życie toczy się dalej, a ja czuję się paskudnie :(
Nie wchodziłam na fb już ponad rok, muszę w końcu pokombinować z tym hasłem albo po prostu je znaleźć, mam tam sporo zdjęć Krzysia, też zdjęcie profilowe, trzeba coś z tym zrobić.
Jak Wasze pannice?
Kota ['] 12.12.2015
Krzyś ['] 21.10.2019

Katia K.

Post » Pon lis 11, 2019 18:55 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

U nas ok. Syn wprowadził się z synową i jej kotką. Będą do lutego mieszkac. Lori ma misję zamordowania obcej. Tak jej nie znosi. I socjalizacja od wakacji trwa Dziewczyny więc razem nie funkcjonują. Nowa siedzi zamknięta w pokoju A ,,na mieszkanie" raz dxiennie na godzinę wychodzi. A poza tym zdrowe i kochane. Z działki po wakacjach przywiozłem super kotkę i znalazłam jej dom pod Wawą. Udało się. Teraz w Noe siedzą 2 kocurki też z działki, ludzie zostawili. Szukam im domu, ogłaszam,nie mamy tymczsu. I trochę przez to spac nie mogę. I zima mnie przeraża, tyle tych nieszczęść. I jakoś leci. Pozdrawiamy całą rodzinę.

Duża Lori

Od: Nie wrz 29, 2013 15:06

Post » Śro lis 13, 2019 11:32 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś [']

Rzeczywiście sporo się dzieje.
Lori to wojowniczka, szukałam jej domu jako jedynaczce, bo i u mnie pokazała pazurki. Super, że tak się z Vicky zgodziły, udało się. A tu, po tylu latach pojawia się "nowa krew", a raczej "nowy zapach". Kciuki za przetrwanie do lutego. Wtedy już i z zimą będzie z górki. Bo i mnie przeraża, jak zawsze zresztą, jestem znana jako zadeklarowana "zimofobka".
Kota ['] 12.12.2015
Krzyś ['] 21.10.2019

Katia K.

[poprzednia]