Proszę Państwa, oto Krzyś. Zimo, idź precz!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 09, 2019 9:02 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

2019 w toku, a ja wczoraj miałam niezłe nerwy. Nerwy planowane, bo prawie dwa tygodnie temu zapisałam Niunię na zęby i przy okazji usg kontrolne. Niunia została pozbawiona swojego atrybutu: wystającego kła. No i dobrze, coraz gorzej to wyglądało. Poza tym został usunięty jeden trzonowy z miazgą na wierzchu. Czemu nie mówiła, że ją ząb boli...
Struktury polipowate w pęcherzu zniknęły, za to powiększyły się znacząco węzły krezkowe. Co zrobić, Niunia i tak bardzo dobrze się trzyma.

Kiedy patrzę na mapy pogody naszego kraju, mam ochotę płakać, bardzo to niesprawiedliwe :( Dosyć już tego cholernego mrozu, tego g..., którego cały czas dosypuje :( Nie poradzę nic na to, że zimy nienawidzę, jak już pewnie pisałam - z wzajemnością.
Obrazek
Kota ['] 05.2005-12.12.2015

WĄTEK KOMENTARZOWY

Katia K.

Od: Wto kwi 18, 2006 19:17

Post » Śro sty 09, 2019 10:32 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Oby Nowy nie był gorszy!

[quote="Katia K."]2019 w toku, a ja wczoraj miałam niezłe nerwy. Nerwy planowane, bo prawie dwa tygodnie temu zapisałam Niunię na zęby i przy okazji usg kontrolne. Niunia została pozbawiona swojego atrybutu: wystającego kła. No i dobrze, coraz gorzej to wyglądało. Poza tym został usunięty jeden trzonowy z miazgą na wierzchu. Czemu nie mówiła, że ją ząb boli...
Struktury polipowate w pęcherzu zniknęły, za to powiększyły się znacząco węzły krezkowe. Co zrobić, Niunia i tak bardzo dobrze się trzyma.

a podziękowała ci chociaż ,ze ją juz nie boli? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Od: Pt cze 01, 2012 10:06

Post » Czw sty 10, 2019 9:29 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Zimo, idź precz!

"Trochę" była jednak na nas wkurzona, że ją wozimy, jest jednak wyjątkową domatorką.
Na szczęście dobrze się czuje, a my nie zauważyliśmy nawet, że była jakaś narkoza. Na razie nie udało mi się zrobić zdjęcia uśmiechu z jednym kiełkiem, ale postaram się :)
Obrazek

WĄTEK KOMENTARZOWY

Katia K.

Post » Czw sty 10, 2019 11:01 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Zimo, idź precz!

Katia K. pisze:"Trochę" była jednak na nas wkurzona, że ją wozimy, jest jednak wyjątkową domatorką.
Na szczęście dobrze się czuje, a my nie zauważyliśmy nawet, że była jakaś narkoza. Na razie nie udało mi się zrobić zdjęcia uśmiechu z jednym kiełkiem, ale postaram się :)

Rudzia juz dawno nie ma ani jednego kiełka :( , tylko ,ze jej same wyleciały :(
przynajmniej moze wylizać sobie pyszczek na okragło :mrgreen:
Obrazek

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Post » Pt sty 11, 2019 14:54 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Zimo, idź precz!

A ile Rudzia ma lat?
Niunia w momencie zabierania z ulicy w czerwcu 2008 nie miała jednego górnego kła, za to źle pozrastaną wargę - widać nie straciła go w naturalny sposób. Kiedy miała czyszczone ząbki w 2010, drugi górny kieł trzymał się tylko na kamieniu. Ten dolny lewy usunięty we wtorek coraz bardziej wystawał, nie był jej potrzebny do niczego:
Obrazek
Mam nadzieję, że nie stanie się to z tym, który został, choć też niebezpiecznie się wykrzywia.
Obrazek

WĄTEK KOMENTARZOWY

Katia K.

Post » Pt sty 11, 2019 15:39 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Zimo, idź precz!

ee tam Niki to jusz dawno ani kła nima , w ogóle mało zembuf ma i jenzyk mu wylata, a nic to nie przeszkadza , aby czasem bure ugryźć , o :ok: Tuliś
wełniankowo u Tulinka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=174914
"Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść " Konfucjusz

alessandra

Od: Pon maja 07, 2007 13:04

Post » Sob sty 12, 2019 1:20 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Zimo, idź precz!

Jessooo.. nie piszcie nic o zębach.. Dziś zauważyłam,że dentystka pomyliła się na ostatniej wizycie i rozpaprała mi nie tego zęba co trzeba :cry: Dobrze chociaż,że Kreska ma już dawno za sobą wyrywanie trzonowców.Juz tylko kły i przednia drobnica ratuje sytuację :P

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Sob sty 12, 2019 9:38 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Zimo, idź precz!

Katia K. pisze:A ile Rudzia ma lat?
Niunia w momencie zabierania z ulicy w czerwcu 2008 nie miała jednego górnego kła, za to źle pozrastaną wargę - widać nie straciła go w naturalny sposób. Kiedy miała czyszczone ząbki w 2010, drugi górny kieł trzymał się tylko na kamieniu. Ten dolny lewy usunięty we wtorek coraz bardziej wystawał, nie był jej potrzebny do niczego:
Obrazek
Mam nadzieję, że nie stanie się to z tym, który został, choć też niebezpiecznie się wykrzywia.

Rudzia w maju będzie miała 11 lat, ale kiełki zaczęły jej same wypadać jak miała ok 5 lat, podobno u persów tak się zdarza :(
Obrazek

mir.ka

[poprzednia]