Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.20

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Nie lis 19, 2017 11:13 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

MaryLux pisze:Obrazek


jaka ślicznotka nas odwiedziła :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 19, 2017 11:31 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

Od jakiegoś czasu martwię się o Daisy bo ją Frania bardzo stresuje :( Jak tylko się zbliza to Daisy zaraz na nią syczy i warczy. Nie wiem co miedzy nimi zaszło i kiedy, ze Daisy teraz tak się zachowuje, choc wcześniej się bawiły. Moze Frania cos Daisy zrobiła bo te jej zabawy są dość brutalne z udziałem ząbków i pazurków, ale tak bawiąsie koty. Frania nieraz też tak się ze mna bawić ,ze mnie gryzie i muszę odwracać jej uwagę zabawkami, najlepiej wędką.
Wczoraj biedna Daisy spędziła prawie cały dzień schowana pod swoim ulubionym kocykiem ,nawet miseczkę z jedzeniem musiałam jej tam podawać, bo nie przychodziła na posiłki :( Bałam się ,ze coś ja boli, ale wieczorem jak Frania już poszła do siebie, to ją wyjęłam, pobawiłyśmy się wędką i nie zauważyłam ,zeby cos jej dolegało, a później połozyła się spać u mnie na kolanach. Coraz częściej jej się to zdarza, że przyjdzie się położyć i przytulić, choć wcześniej tego nie specjalnie lubiła.
O Franię prawie nikt nie dzwoni tzn miałam 2 telefony z ogłoszenia na olx, ale wiadomo jakie to mogły być. Ludzie chyba wcale nie czytają ogłoszenia tylko oglądaja zdjęcia, bo pierwsze pytanie to w jakim Frania jest wieku, choć w ogłoszeniu jest data urodzenia ,żeby było wiadomo ile ma w danym momencie. Zawsze tak podaję , bo od czasu umieszczenia ogłoszenia do adopcji nieraz upływa duzo czasu. Ona jest juz chyba bardzo stara, bo ma prawie 3 miesiace.


smutna Stokrocia :(
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie lis 19, 2017 13:48 przez mir.ka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 19, 2017 13:41 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

Ptasia stołówka została otwarta :)

na razie tylko z jednej strony domu powiesiliśmy na jabłoni kolbę z ziarnami dla ptaków

sikorki od razu się zjawiły :)
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 19, 2017 13:43 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

i...zaskoczenie... sójka :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 19, 2017 13:46 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

Tofik wygląda na ptaszki :)
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Nie lis 19, 2017 14:53 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461

:1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 19, 2017 19:48 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

Biedna Daisy :?
Może dogada się jeszcze z Franią.
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon lis 20, 2017 9:34 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

mir.ka pisze:Od jakiegoś czasu martwię się o Daisy bo ją Frania bardzo stresuje :( Jak tylko się zbliza to Daisy zaraz na nią syczy i warczy. Nie wiem co miedzy nimi zaszło i kiedy, ze Daisy teraz tak się zachowuje, choc wcześniej się bawiły. Moze Frania cos Daisy zrobiła bo te jej zabawy są dość brutalne z udziałem ząbków i pazurków, ale tak bawiąsie koty. Frania nieraz też tak się ze mna bawić ,ze mnie gryzie i muszę odwracać jej uwagę zabawkami, najlepiej wędką.
Wczoraj biedna Daisy spędziła prawie cały dzień schowana pod swoim ulubionym kocykiem ,nawet miseczkę z jedzeniem musiałam jej tam podawać, bo nie przychodziła na posiłki :( Bałam się ,ze coś ja boli, ale wieczorem jak Frania już poszła do siebie, to ją wyjęłam, pobawiłyśmy się wędką i nie zauważyłam ,zeby cos jej dolegało, a później połozyła się spać u mnie na kolanach. Coraz częściej jej się to zdarza, że przyjdzie się położyć i przytulić, choć wcześniej tego nie specjalnie lubiła.
O Franię prawie nikt nie dzwoni tzn miałam 2 telefony z ogłoszenia na olx, ale wiadomo jakie to mogły być. Ludzie chyba wcale nie czytają ogłoszenia tylko oglądaja zdjęcia, bo pierwsze pytanie to w jakim Frania jest wieku, choć w ogłoszeniu jest data urodzenia ,żeby było wiadomo ile ma w danym momencie. Zawsze tak podaję , bo od czasu umieszczenia ogłoszenia do adopcji nieraz upływa duzo czasu. Ona jest juz chyba bardzo stara, bo ma prawie 3 miesiace.


smutna Stokrocia :(
Obrazek
U mnie podobnie. Ale przez weekend zauwazylem poprawe. Marcys zbliza sie dziewczyn na dotkniecie noskami. Chce je lizac ale one dalej warcza. Stara sie je nasladowac.Lubi sie przytulac
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon lis 20, 2017 11:50 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

Może Frania ugryzła ją w cycucha jak się do niej tuliła i teraz Stokrocia jej unika.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 20, 2017 13:37 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

Zefir pisze:Biedna Daisy :?
Może dogada się jeszcze z Franią.


Wcześniej, jak Frania była mniejsza to bawiły się razem, a teraz Daisy wyraźnie jej unika :( Starsze koty chyba coś zauważyły bo usiłują zabawiać Franię, choć nigdy w stosunku do tymczasów tak się nie zachowywały 8O Ale Daisy to przecież domownik to trzeba jej pomóc :) Rudzia nieraz siada na krześle w kuchni i pozwala bawić się Frani swoim ogonkiem :) , Elenka bawi się z nią w łapki pod drzwiami, a Tofik ją nawołuje ,żeby razem biegali po domu :D .
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 20, 2017 13:39 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

hutek pisze:
mir.ka pisze:Od jakiegoś czasu martwię się o Daisy bo ją Frania bardzo stresuje :( Jak tylko się zbliza to Daisy zaraz na nią syczy i warczy. Nie wiem co miedzy nimi zaszło i kiedy, ze Daisy teraz tak się zachowuje, choc wcześniej się bawiły. Moze Frania cos Daisy zrobiła bo te jej zabawy są dość brutalne z udziałem ząbków i pazurków, ale tak bawiąsie koty. Frania nieraz też tak się ze mna bawić ,ze mnie gryzie i muszę odwracać jej uwagę zabawkami, najlepiej wędką.
Wczoraj biedna Daisy spędziła prawie cały dzień schowana pod swoim ulubionym kocykiem ,nawet miseczkę z jedzeniem musiałam jej tam podawać, bo nie przychodziła na posiłki :( Bałam się ,ze coś ja boli, ale wieczorem jak Frania już poszła do siebie, to ją wyjęłam, pobawiłyśmy się wędką i nie zauważyłam ,zeby cos jej dolegało, a później połozyła się spać u mnie na kolanach. Coraz częściej jej się to zdarza, że przyjdzie się położyć i przytulić, choć wcześniej tego nie specjalnie lubiła.
O Franię prawie nikt nie dzwoni tzn miałam 2 telefony z ogłoszenia na olx, ale wiadomo jakie to mogły być. Ludzie chyba wcale nie czytają ogłoszenia tylko oglądaja zdjęcia, bo pierwsze pytanie to w jakim Frania jest wieku, choć w ogłoszeniu jest data urodzenia ,żeby było wiadomo ile ma w danym momencie. Zawsze tak podaję , bo od czasu umieszczenia ogłoszenia do adopcji nieraz upływa duzo czasu. Ona jest juz chyba bardzo stara, bo ma prawie 3 miesiace.


smutna Stokrocia :(
Obrazek
U mnie podobnie. Ale przez weekend zauwazylem poprawe. Marcys zbliza sie dziewczyn na dotkniecie noskami. Chce je lizac ale one dalej warcza. Stara sie je nasladowac.Lubi sie przytulac



też mi w pewnym momencie przyszła na myśl sytuacja u Was
dobrze, że koty powoli zaczynają się dogadywać :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 20, 2017 15:00 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

U nas właśnie zaczął padać śnieg 8O Lecą takie grube płatki, a jeszcze przed południem była tak ładnie słonecznie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 20, 2017 15:05 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.20- Frania do adopcji :))

A tutaj jak zwykle pięknie,ptaszki już są, koty piękne :1luvu: :201461
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości