Proszę o zmknięcie watku.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 17, 2018 15:51 Re: Staruszka Myszka-dzika Zołza - Pytanie O Obsługę !

Oglądałaś skoki? :lol: :piwa:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 16:31 Re: Staruszka Myszka-dzika Zołza - Pytanie O Obsługę !

Jasne, że nie.. to taka inna forma trzymania za nich kciuków :twisted:
Niech mój dzisiejszy pech zostanie tylko ze mną, dzielić się nim z nikim nie zamierzam :ryk:
pwpw
 

Post » Sob lut 17, 2018 16:33 Re: Staruszka Myszka-dzika Zołza - Pytanie O Obsługę !

pwpw pisze:Jasne, że nie.. to taka inna forma trzymania za nich kciuków :twisted:
Niech mój dzisiejszy pech zostanie tylko ze mną, dzielić się nim z nikim nie zamierzam :ryk:

No ale wiesz, ze Stoch jest złoty? :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 18:29 Re: Staruszka Myszka-dzika Zołza - Pytanie O Obsługę !

Podobno dziś dzień kota, moje namolne, nie wiedziałam dlaczego. Twardy dysk informuje, że się uszkodził, w perspektywie kolejne kłopoty i wydatki. Nie ma letko.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lut 17, 2018 20:01 Re: Staruszka Myszka-dzika Zołza - Pytanie O Obsługę !

Marzenia11
Nie wiedziałam ale włączyłam TV i nie tylko wiem, ale i widziałam :ok: :ok: :ok:

Mziel52
No moje wcześnie zaczęły świętować :roll: I hucznie :twisted: Spać się już nie dało :ryk:
W zoo 150 pkt gratis do jutra z tej okazji.
pwpw
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: klaudia880, Silverblue i 77 gości