Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 19, 2019 22:35 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Uu biedna saaga :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob sty 19, 2019 22:43 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Ale dobrze, że już zdrowa jesteś Saago. To najważniejsze. Dużo dla Was zdrówka i słońca!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob sty 19, 2019 22:44 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Bastet pisze:Ale dobrze, że już zdrowa jesteś Saago. To najważniejsze. Dużo dla Was zdrówka i słońca!

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159309
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 20, 2019 16:21 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Duża to bardzo lubi swoją pracę. Czasami to aż Duży po nią dzwoni, bo dawno miała przyjść, a coś tam jeszcze robi.
A wczoraj to przyszedł do Dużego taki fajny kolega. Wchodziłam mu na kolana, a on mnie głaskał i mówił do mnie Błyskotko (bo mam takie lśniące futerko). Opowiadał, że w swojej pracy ma takiego starszego kocurka, którym się opiekuje, karmi i wziął go do weterynarza na operacje.A pani dyrektor tej pracy, jak się dowiedziała o kotku, to wcale się nie zezłościła, tylko ogłosiła kotka honorowym pracownikiem i zarządziła, że kotkowi też się należy wynagrodzenie, bo on pilnuje, żeby myszek nie było!
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie sty 20, 2019 21:56 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

:ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie sty 20, 2019 21:59 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Błyskotko :1luvu: ślicznie

Mądra Pani Dyrektor :201461
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon sty 21, 2019 17:11 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Moli25 pisze:Błyskotko :1luvu: ślicznie

Mądra Pani Dyrektor :201461

:1luvu:
My też tak myślimy.
Duża mówi, że ona też ma fajną panią dyr. Opowiadała, że kiedyś ktoś podrzucił jej trzy małe kotki, które odkarmiła butelką i potem znalazła im dobre domki :1luvu:
Dziś mieliśmy fajny dzień, bo okazało się, że przesyłka, którą wysłałyśmy z Dużą do naszej Helenki na urodziny w końcu po długiej tułaczce dotarła. Myślałyśmy już, że zaginęła, bo wysłałyśmy ją bardzo dawno - 2.01. Helenka bardzo się ucieszyła i wypytywała, kiedy ja mam urodziny. Mnie się trochę przykro zrobiło, bo nie wiem kiedy i Duża też nie wie. No, ale nasza Helenka wymyśliła, że ja będę świętować DOMOWINY!!!
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pon sty 21, 2019 17:17 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

To świetny pomysł
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sty 21, 2019 17:19 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

MalgWroclaw pisze:To świetny pomysł
Pralcia

Pralciu
:1luvu:

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pon sty 21, 2019 17:35 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Kiteczko, kochana, my wszyscy, cała czwóreczka obchodzimy DOMOWINY :lol: Nikt z nas nie wie, kiedy się urodził. Różnica polega na tym, że Amorka z Mumisiem mają domowiny tego samego dania a ja i Maciek mamy je tylko dla siebie :P .
Ale fajnie wymyśliliście nazwę tego doniosłego dnia.
Drops podziwiający 8O
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sty 21, 2019 17:48 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Dropsiu, to nasza Helenka wymyśla różne dziwne słowa albo łączy polskie z angielskimi i śmiesznie wychodzi.
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Wto sty 22, 2019 0:08 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

saaga pisze:Duża to bardzo lubi swoją pracę. Czasami to aż Duży po nią dzwoni, bo dawno miała przyjść, a coś tam jeszcze robi.
A wczoraj to przyszedł do Dużego taki fajny kolega. Wchodziłam mu na kolana, a on mnie głaskał i mówił do mnie Błyskotko (bo mam takie lśniące futerko). Opowiadał, że w swojej pracy ma takiego starszego kocurka, którym się opiekuje, karmi i wziął go do weterynarza na operacje.A pani dyrektor tej pracy, jak się dowiedziała o kotku, to wcale się nie zezłościła, tylko ogłosiła kotka honorowym pracownikiem i zarządziła, że kotkowi też się należy wynagrodzenie, bo on pilnuje, żeby myszek nie było!
Kitka

Mogę pracować u tej pani dyrektor

MaryLux

 
Posty: 159309
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 22, 2019 0:09 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

saaga pisze:Dropsiu, to nasza Helenka wymyśla różne dziwne słowa albo łączy polskie z angielskimi i śmiesznie wychodzi.
Kitka

Na przykład jakie?

MaryLux

 
Posty: 159309
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 22, 2019 16:58 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

MaryLux pisze:
saaga pisze:Duża to bardzo lubi swoją pracę. Czasami to aż Duży po nią dzwoni, bo dawno miała przyjść, a coś tam jeszcze robi.
A wczoraj to przyszedł do Dużego taki fajny kolega. Wchodziłam mu na kolana, a on mnie głaskał i mówił do mnie Błyskotko (bo mam takie lśniące futerko). Opowiadał, że w swojej pracy ma takiego starszego kocurka, którym się opiekuje, karmi i wziął go do weterynarza na operacje.A pani dyrektor tej pracy, jak się dowiedziała o kotku, to wcale się nie zezłościła, tylko ogłosiła kotka honorowym pracownikiem i zarządziła, że kotkowi też się należy wynagrodzenie, bo on pilnuje, żeby myszek nie było!
Kitka

Mogę pracować u tej pani dyrektor

Ciocia, to wsiadaj z Lusią do plejna i przylatujcie do nas :1luvu:

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Wto sty 22, 2019 17:01 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

MaryLux pisze:
saaga pisze:Dropsiu, to nasza Helenka wymyśla różne dziwne słowa albo łączy polskie z angielskimi i śmiesznie wychodzi.
Kitka

Na przykład jakie?

Np. po powrocie z przedszkola opowiadała, że bawiła się w insajdzie. Albo rain rainuje. Skarżyła mi się też, że mama (moja siostra) nic jest nie chciała szopować :ryk:

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter, Nul i 115 gości