Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 22, 2019 22:56 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

saaga pisze:
MaryLux pisze:
saaga pisze:Duża to bardzo lubi swoją pracę. Czasami to aż Duży po nią dzwoni, bo dawno miała przyjść, a coś tam jeszcze robi.
A wczoraj to przyszedł do Dużego taki fajny kolega. Wchodziłam mu na kolana, a on mnie głaskał i mówił do mnie Błyskotko (bo mam takie lśniące futerko). Opowiadał, że w swojej pracy ma takiego starszego kocurka, którym się opiekuje, karmi i wziął go do weterynarza na operacje.A pani dyrektor tej pracy, jak się dowiedziała o kotku, to wcale się nie zezłościła, tylko ogłosiła kotka honorowym pracownikiem i zarządziła, że kotkowi też się należy wynagrodzenie, bo on pilnuje, żeby myszek nie było!
Kitka

Mogę pracować u tej pani dyrektor

Ciocia, to wsiadaj z Lusią do plejna i przylatujcie do nas :1luvu:

Wolałabym w kotolota

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 22, 2019 22:58 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

saaga pisze:
MaryLux pisze:
saaga pisze:Dropsiu, to nasza Helenka wymyśla różne dziwne słowa albo łączy polskie z angielskimi i śmiesznie wychodzi.
Kitka

Na przykład jakie?

Np. po powrocie z przedszkola opowiadała, że bawiła się w insajdzie. Albo rain rainuje. Skarżyła mi się też, że mama (moja siostra) nic jest nie chciała szopować :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk:
a swoją ścieżką to kiedyś na wczasach nad morzem będąc widziałam sklep o wdzięcznej nazwie Shop'a

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 26, 2019 18:22 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Shop'a podoba mi się, taki żarcik językowy.
W moim miasteczku kiedyś pewien właściciel sklepu chciał mieć taki bardzo światowy szyld - na witrynie pojawił się napis Cosmetics & Biżuteria :ryk:
No cóż, cosmetics to proste, z biżuterią trudniej już było :ryk:

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15


Post » Sob sty 26, 2019 18:46 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

saaga pisze:Shop'a podoba mi się, taki żarcik językowy.
W moim miasteczku kiedyś pewien właściciel sklepu chciał mieć taki bardzo światowy szyld - na witrynie pojawił się napis Cosmetics & Biżuteria :ryk:
No cóż, cosmetics to proste, z biżuterią trudniej już było :ryk:

Cosmetics & Biżuterix :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob sty 26, 2019 19:04 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - zapraszamy na bazarki dla Bas

Bastet pisze:
saaga pisze:Shop'a podoba mi się, taki żarcik językowy.
W moim miasteczku kiedyś pewien właściciel sklepu chciał mieć taki bardzo światowy szyld - na witrynie pojawił się napis Cosmetics & Biżuteria :ryk:
No cóż, cosmetics to proste, z biżuterią trudniej już było :ryk:

Cosmetics & Biżuterix :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 27, 2019 16:56 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

Dziś opowiem o tym, jak troszczyłam się o Dużą.
Dałam jej dziś dłużej pospać, bo zazwyczaj wstajemy jak jest jeszcze ciemno. Pomyślałam, że przecież nie musi iść do pracy, to niech ma. A duża zamiast wypoczywać, to od rana rozłożyła jakieś papiery i mówiła, że musi popracować. No nie, musiałam sprawę wziąć w swoje łapki. Położyłam się na tych papierach i co miała zrobić? Przecież nie zrzuci mnie ze stołu! Na szczęście całkiem głupia nie jest i zrozumiała. Bawiłyśmy się piłeczkami i laserkiem, a potem się tuliłam, a duża mnie głaskała i szczotkowała. Fajnie było... Obiad zjadłyśmy wspólnie, ja podkradałam z talerza! A potem poszłam się położyć na dużej łózko. Dużej nic nie było trzeba mówić - położyła się koło mnie, aż mruczeć zaczęłam! Duża sobie wspominała, jak przyjechała po mnie do tymczasowego domu. Wzięła mnie na ręce, a ja się od razu przytuliłam i zaczęłam mruczeć. Duża powiedziała, że byłyśmy sobie przeznaczone i że jestem bardzo mądrą i kochającą kotką!
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie sty 27, 2019 18:43 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

saaga pisze:Dziś opowiem o tym, jak troszczyłam się o Dużą.
Dałam jej dziś dłużej pospać, bo zazwyczaj wstajemy jak jest jeszcze ciemno. Pomyślałam, że przecież nie musi iść do pracy, to niech ma. A duża zamiast wypoczywać, to od rana rozłożyła jakieś papiery i mówiła, że musi popracować. No nie, musiałam sprawę wziąć w swoje łapki. Położyłam się na tych papierach i co miała zrobić? Przecież nie zrzuci mnie ze stołu! Na szczęście całkiem głupia nie jest i zrozumiała. Bawiłyśmy się piłeczkami i laserkiem, a potem się tuliłam, a duża mnie głaskała i szczotkowała. Fajnie było... Obiad zjadłyśmy wspólnie, ja podkradałam z talerza! A potem poszłam się położyć na dużej łózko. Dużej nic nie było trzeba mówić - położyła się koło mnie, aż mruczeć zaczęłam! Duża sobie wspominała, jak przyjechała po mnie do tymczasowego domu. Wzięła mnie na ręce, a ja się od razu przytuliłam i zaczęłam mruczeć. Duża powiedziała, że byłyśmy sobie przeznaczone i że jestem bardzo mądrą i kochającą kotką!
Kitka

Przynajmniej raz Duża powiedziała coś mądrego
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 27, 2019 21:52 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

Madra Kiteczka to i Duza sobie wybrala nieglupia ;)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie sty 27, 2019 21:54 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

Kiteczko, dobrzy wychowałaś swoją Dużą. Brawo i wyrazy uznania :P
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Pon sty 28, 2019 19:44 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

kwiryna pisze:Madra Kiteczka to i Duza sobie wybrala nieglupia ;)

Jednak duża jest głupia.Poszła rano do pracy jak zwykle. Wróciła wcześnie, bo o 12. A potem poszła jeszcze raz i wróciła o 18. No i po co tak chodzić, ja się pytam?
Kitka zdezorientowana

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pon sty 28, 2019 19:44 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

ewkkrem pisze:Kiteczko, dobrzy wychowałaś swoją Dużą. Brawo i wyrazy uznania :P
Drops.

Dropsiu, muszę jeszcze popracować nad jej wychowaniem.
Kitka

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pon sty 28, 2019 19:46 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

MaryLux pisze:Obrazek

Lusiu, ale fajny obrazek!
Duża mówiła, że Ignaś miał kiedyś dwie rybki w akwarium. Nazywały się Zuzia i Karolcia!

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pon sty 28, 2019 21:56 Re: Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

A wiecie, ze rybki powinny miec prostokatne akwarium?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Wojtek i 111 gości