Fiora[*] Ignaś[*] Kitka - ODDAM ZENTONIL

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 19, 2018 20:53 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Dropsie, po pieniądze to duże muszą chodzić do pracy i kupują nam za nie jedzonko i inne rzeczy.
Duża lubi chodzić do pracy, tylko my nie lubimy, jak czasami ma baaaardzo długie dni.
Fiora wyjaśniająca

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pon lut 19, 2018 21:12 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

To niech se duże lubią lub nie. Moja nie lubi. Nam, kotom ta wiedza niepotrzebna. Mają dawać nam i już.
Drops.
P.S.: Ja nie lubię jak Duża wychodzi na dłużej i już. Na krótko też. No, w końcu mam prawo do własnego zdania. No i od niedawna prawo do wypowiadania się na forum bez cenzury :twisted:
Drops

Drops właśnie zepsuł mi laptopa. Podłączony do ładowania ma przygaszony ekran. Po odłączeniu od ładowarki jest ok. I jak tu kochać koty?
ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 19, 2018 21:22 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

ewkkrem pisze:Drops właśnie zepsuł mi laptopa. Podłączony do ładowania ma przygaszony ekran. Po odłączeniu od ładowarki jest ok. I jak tu kochać koty?


Oj tam, oj tam! Od razu zepsuł! Tryb oszczędzania baterii włączył!
Mnie wczoraj Ignaś odkłaczył się na klawiaturę!
A.

Duża mnie pochwaliła, bo pięknie połknęłam tabletkę, a potem się tuliłam do dużej. Mówi, że jestem biedna z tymi tabletkami, to po co mi daje?
Fiora

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Wto lut 20, 2018 17:05 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Oj, Fiorusiu, trochę zaufania do Dużej. Daje Ci prochy, bo musi. Jak trza to trza.
Proszę nie grymasić!!!.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 20, 2018 18:32 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Dropsiu, duża mi ciągle tłumaczy, że daje mi te tabletki, żebym zdrowa była. Tylko ja nie lubię, jak mi pysia otwiera i je wkłada. Duża mówi, że ja i tak to wszystko bardzo pokornie znoszę i jestem bardzo cierpliwa.
Dziś rano leżałam sobie na słoneczku i duża patrzyła na mnie i mówiła, że się poprawiłam i futerko mi wyładniało. Bardzo się cieszyła, głaskała mnie i mruczałam.
Fiora zadowolona


Ewkkrem, jak laptop?
Z tym trybem oszczędzania baterii to na serio pisałam.
A.

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Wto lut 20, 2018 19:09 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

saaga pisze:Dropsiu, duża mi ciągle tłumaczy, że daje mi te tabletki, żebym zdrowa była. Tylko ja nie lubię, jak mi pysia otwiera i je wkłada. Duża mówi, że ja i tak to wszystko bardzo pokornie znoszę i jestem bardzo cierpliwa.
Dziś rano leżałam sobie na słoneczku i duża patrzyła na mnie i mówiła, że się poprawiłam i futerko mi wyładniało. Bardzo się cieszyła, głaskała mnie i mruczałam.
Fiora zadowolona


Ewkkrem, jak laptop?
Z tym trybem oszczędzania baterii to na serio pisałam.
A.


Najpierw Saago odpowiadam Tobie, bo my wszak ważniejsze od futer. Laptop się nie naprawił, jest jak było. Być może drops trafił na jakiś skrót klawiaturowy, którego jeszcze nie rozszyfrowałam. Już kiedyś mi takiego psikusa zrobił, było tak kilka dni i coś się naprawiło. A może Drops naprawił? Nagminnie odwraca mi ekran do góry nogami ale to już wiem jak sprostować. Psuj po prostu. Niedobry Drops.
ewkkrem.

Teraz Fioro, Twoja kolej. Jak nie lubisz jak Ci Duża pysio otwiera to otwieraj sama :P Toć ty młoziak i co? Nie chcesz być zdrowa?!!! Słuchaj Dużej i Dropsa. Drops już Ci pisał - jak trza to trza - i już. Nie bądź głuptas.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 20, 2018 19:34 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Ewkkrem, spróbuj kliknąć na ikonkę baterii na pasku. Tam powinnaś móc sobie regulować tryb zasilania.
Ja muszę wziąć w obronę Dropsa, on nie psuje, on dostarcza Ci nowych wyzwań intelektualnych! Dba o Ciebie, krótko mówiąc!
A.

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Wto lut 20, 2018 20:08 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Saago, Tyś mądrzejsza nawet od Dropsa, nie mówiąc o moim sprzęcie. Jak zrobiłam, co mi kazałaś pokazało się:
- tryb zoptymalizowany przez firmę Samsung (Taki mam laptop)
- oszczędzanie energii.
Pierwszy przypadek to ten - ok.
Drugi to przygaszenie ekranu.
Jak mi jeszcze napiszesz jak Drops na to wpadł to okrzyknę Cię GENIUSZEM.

Jak by nie było - dziękuję.
ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 20, 2018 20:19 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Podejrzewam, że szanowny Dropsio swą czcigodną łapeczkę na klawisz Fn + któryś z klawiszy funkcyjnych postawił ( niestety, do Samsunga nie znam na pamięć kombinacji).
Cieszę się, że Ci pomogłam.
Prawie wirtualny diagnosta ze mnie :ryk:

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Śro lut 21, 2018 10:25 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

saaga pisze:Ewkrem, siemię lniane to było raczej łagodząco na jelita i żołądek (sugerowałam pani dr, że Fiorka mogła się zatkać kłakiem). Dostała laktulozę oraz zastrzyki rozkurczowe. Jelitka na RTG dla mnie wyglądały przerażająco - w opisie radiologa - znaczna koprostaza na całej długości okrężnicy i prostnicy.
Cieszę się, ze już jest OK.
Fiorusia jest bardzo mądrą i kochającą kotką. Wie, że się martwię o nią, więc dziś tuż przed moim wyjściem do pracy odwiedziła kuwetę :D .Taki prezencik z rana :D
A.

Agnieszka, ile dajesz tej laktulozy?
Kotka po wyrwaniu ząbków ma zaparcia. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 21, 2018 11:43 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Anna61 pisze:Agnieszka, ile dajesz tej laktulozy?
Kotka po wyrwaniu ząbków ma zaparcia. :(


Aniu, dawałam 2 razy dziennie po 2 mililitry.
Tak mi pani dr zaleciła.

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pt lut 23, 2018 19:23 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

Ja ostatnio daję Lusi codziennie pastę odkłaczającą. Gdybym jej nie ograniczała, mogłaby chyba zjeść całą tubkę naraz. A za ograniczanie dostaję po łapach

MaryLux

 
Posty: 159619
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 23, 2018 19:29 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

MaryLux pisze:Ja ostatnio daję Lusi codziennie pastę odkłaczającą. Gdybym jej nie ograniczała, mogłaby chyba zjeść całą tubkę naraz. A za ograniczanie dostaję po łapach


Jaką pastę dajesz, Mary?
Ja próbowałam Bezopet i dr Seidel. Pamiątki na dłoniach mi tylko po tym pozostały :ryk: I strzyżenie Fiory.
Teraz jedzą Miamor - to smakuje i Fiorze, i Ignasiowi bardzo, tylko nie jestem pewna skuteczności. Myślę, że to bardziej przysmak, a nie porządny odkłaczacz.

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pt lut 23, 2018 19:31 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

saaga pisze:
MaryLux pisze:Ja ostatnio daję Lusi codziennie pastę odkłaczającą. Gdybym jej nie ograniczała, mogłaby chyba zjeść całą tubkę naraz. A za ograniczanie dostaję po łapach


Jaką pastę dajesz, Mary?
Ja próbowałam Bezopet i dr Seidel. Pamiątki na dłoniach mi tylko po tym pozostały :ryk: I strzyżenie Fiory.
Teraz jedzą Miamor - to smakuje i Fiorze, i Ignasiowi bardzo, tylko nie jestem pewna skuteczności. Myślę, że to bardziej przysmak, a nie porządny odkłaczacz.

Lusia kocha GimCat

MaryLux

 
Posty: 159619
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 23, 2018 19:32 Re: Jestem Fiodor! Teraz Fiora!

W naszej mieścinie w zoologicznym na pewno nie ma :evil:
Przy następnym zamówieniu w zooplusie nabędziemy!

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 73 gości