Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3 1z10!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 11, 2017 17:14 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Mój tato robi dachy :P więc temat mi znany
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob lis 11, 2017 18:02 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

O widzisz :) Taki dom jak wkleiłaś stoi ze 2 działki obok. Faktycznie wygląda to drogo a jeszcze więcej pewnie kosztuje ;)

My nie chcieliśmy wielkiej chaty, taką tylko aby nam i rodzicom się komfortowo mieszkało. Założenie jest takie, że rodzice zajmują parter, a my pięterko :) będziemy mieli sami dla siebie 4 pokoje, w tym salon z aneksem a w naszym osobistym pokoju będzie garderoba :D Mega :D

Chociaż opowiedziałam o tym kiedyś jednemu gościowi z pracy to stwierdził, że w 4 osoby na 160 metrach "będzie nam ciasno"... no cóż, widać każdy ma swoje podejście :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob lis 11, 2017 19:21 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Piękny domek będzie :D jaki przewidywany termin końca budowy?
40m2 na osobę to ciasno? :roll: to chyba kolega mało w życiu widział

garderoba, jaki to przydatny stwór :ok:
"Mimo że zgubiłem się, mimo że zabrnąłem w mrok,
wymieszałem z błotem krew, ocaleję mimo to,
trzeba uprzytomnić sobie, że nawet kiedy wszystko straci sens,
znajdziesz przestrzeń, gdzie wielka wiara tłumi lęk"

cytryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 2793
Od: Pt paź 14, 2011 10:24
Lokalizacja: Ostróda

Post » Sob lis 11, 2017 19:41 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Ziemosław pisze:O widzisz :) Taki dom jak wkleiłaś stoi ze 2 działki obok. Faktycznie wygląda to drogo a jeszcze więcej pewnie kosztuje ;)

My nie chcieliśmy wielkiej chaty, taką tylko aby nam i rodzicom się komfortowo mieszkało. Założenie jest takie, że rodzice zajmują parter, a my pięterko :) będziemy mieli sami dla siebie 4 pokoje, w tym salon z aneksem a w naszym osobistym pokoju będzie garderoba :D Mega :D

Chociaż opowiedziałam o tym kiedyś jednemu gościowi z pracy to stwierdził, że w 4 osoby na 160 metrach "będzie nam ciasno"... no cóż, widać każdy ma swoje podejście :)


my mamy 110m2 na dwie osoby + zwierzaki, nie powiedziałabym ,ze to za dużo
ponadto inaczej należy patrzeć na mieszkanie a inaczej na dom, on musi być większy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 11, 2017 20:30 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Domek fajny - gratuluję Madziu :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 13, 2017 17:52 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

cytryna pisze:Piękny domek będzie :D jaki przewidywany termin końca budowy?
40m2 na osobę to ciasno? :roll: to chyba kolega mało w życiu widział

garderoba, jaki to przydatny stwór :ok:


Szef firmy wykonawczej przewiduje wrzesień 2018, powiedział że na święta na pewno będziemy mogli już tam być :)

mir.ka pisze:
Ziemosław pisze:O widzisz :) Taki dom jak wkleiłaś stoi ze 2 działki obok. Faktycznie wygląda to drogo a jeszcze więcej pewnie kosztuje ;)

My nie chcieliśmy wielkiej chaty, taką tylko aby nam i rodzicom się komfortowo mieszkało. Założenie jest takie, że rodzice zajmują parter, a my pięterko :) będziemy mieli sami dla siebie 4 pokoje, w tym salon z aneksem a w naszym osobistym pokoju będzie garderoba :D Mega :D

Chociaż opowiedziałam o tym kiedyś jednemu gościowi z pracy to stwierdził, że w 4 osoby na 160 metrach "będzie nam ciasno"... no cóż, widać każdy ma swoje podejście :)


my mamy 110m2 na dwie osoby + zwierzaki, nie powiedziałabym ,ze to za dużo
ponadto inaczej należy patrzeć na mieszkanie a inaczej na dom, on musi być większy


Ja myślę że ten dom początkowo przynajmniej będzie taki wielki, że będziemy się po nim snuć i zastanawiać jak to miejsce zapełnić :) na pewno będzie się gdzie podziać :) a że przenosimy się w 4 osoby z metrażu 45 na 160 to różnica będzie na pewno.

Ewa L. pisze:Domek fajny - gratuluję Madziu :ok:


Dziękuję :) Perełeczka właśnie władowała mi się na kolanka :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lis 13, 2017 17:57 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Kochana Perełeczka. :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 13, 2017 23:58 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

8O
Normalnie nie wierze 8O
Witamy i cieszymy się że wróciłaś , choć przykro ,ze w takich okolicznościach .

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto lis 14, 2017 9:08 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Ziemosław pisze:
cytryna pisze:Piękny domek będzie :D jaki przewidywany termin końca budowy?
40m2 na osobę to ciasno? :roll: to chyba kolega mało w życiu widział

garderoba, jaki to przydatny stwór :ok:


Szef firmy wykonawczej przewiduje wrzesień 2018, powiedział że na święta na pewno będziemy mogli już tam być :)

mir.ka pisze:
Ziemosław pisze:O widzisz :) Taki dom jak wkleiłaś stoi ze 2 działki obok. Faktycznie wygląda to drogo a jeszcze więcej pewnie kosztuje ;)

My nie chcieliśmy wielkiej chaty, taką tylko aby nam i rodzicom się komfortowo mieszkało. Założenie jest takie, że rodzice zajmują parter, a my pięterko :) będziemy mieli sami dla siebie 4 pokoje, w tym salon z aneksem a w naszym osobistym pokoju będzie garderoba :D Mega :D

Chociaż opowiedziałam o tym kiedyś jednemu gościowi z pracy to stwierdził, że w 4 osoby na 160 metrach "będzie nam ciasno"... no cóż, widać każdy ma swoje podejście :)


my mamy 110m2 na dwie osoby + zwierzaki, nie powiedziałabym ,ze to za dużo
ponadto inaczej należy patrzeć na mieszkanie a inaczej na dom, on musi być większy


Ja myślę że ten dom początkowo przynajmniej będzie taki wielki, że będziemy się po nim snuć i zastanawiać jak to miejsce zapełnić :) na pewno będzie się gdzie podziać :) a że przenosimy się w 4 osoby z metrażu 45 na 160 to różnica będzie na pewno.

tak Ci się tylko wydaje
też mi się wydawało , ze przenoszę się na duzy metraz z 57 m2

przy sypialni oprócz garderoby będziecie mieć pokój kąpielowy?

jakie tam będzie ogrzewanie?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 14, 2017 21:39 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

mir.ka pisze:
tak Ci się tylko wydaje
też mi się wydawało , ze przenoszę się na duzy metraz z 57 m2

przy sypialni oprócz garderoby będziecie mieć pokój kąpielowy?

jakie tam będzie ogrzewanie?


Pokoju kąpielowego nie, ale łazienka jest przewidziana na 6 metrów kwadratowych (obecnie mamy 2,5!) na piętrze oraz tyle samo na parterze.

Ogrzewanie będzie w całości podłogowe.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lis 15, 2017 9:28 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:
tak Ci się tylko wydaje
też mi się wydawało , ze przenoszę się na duzy metraz z 57 m2

przy sypialni oprócz garderoby będziecie mieć pokój kąpielowy?

jakie tam będzie ogrzewanie?


Pokoju kąpielowego nie, ale łazienka jest przewidziana na 6 metrów kwadratowych (obecnie mamy 2,5!) na piętrze oraz tyle samo na parterze.

Ogrzewanie będzie w całości podłogowe.


No dobrze podłogowe, ale jakie- c.o., elektryczne ,gazowe?

łazienkę będziesz mieć fajną, 6m2 to chyba wystarczająco ,zeby ją ciekawie urzadzić
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lis 15, 2017 21:37 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

aaaa ok nie skumałam :D Centralne będzie na eko groszek i/lub pellet :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lis 16, 2017 13:20 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Heeeeej


Przykro mi bardzo z powodu Chesterka :(
Fajnie,że wróciłaś. Tyle nowości u Ciebie.
Zmiana dużego,budowa domu,piesek... Super :1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Czw lis 16, 2017 19:07 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Ojeeeej Aniu właśnie przeczytałam co u Was się stało, strasznie mi przykro :( Takie piękne młode kotki :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lis 20, 2017 14:50 Re: Żegnaj Chesterku [*], Perełeczka i Scooby = Spilett

Niestety :( dalej nie mogę się z tym pogodzić. Zresztą Wiki również,bardzo tęskni. I bardzo prosi żebyśmy adoptowali kotka,ale ja nie wiem czy to nie za szybko...
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości