Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3 1z10!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 16, 2018 19:39 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
Ziemosław pisze:Dziękuję wszystkim Ciociom za powiedzenie mi miłego. Lizam Was po rękach a Wasze kotki po uszkach.
Smutno mi bo Duży mówi że jestem stara i dlatego nikt się już mną nie zachwyca.

Perełka pięcioletnia

A ja mam prawie 6, więc dla mnie jesteś smarkata
Lusia

Ja mam co najmniej 10 - więc jesteś dzieciak, z którym nie ma co dyskutować!
Masz słuchać i wierzyć :201414
Drops.

Oj, Dropsiku, wystraszyłam się trochę
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 21:43 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ja siem wcalem nie droczę. Ja tylko chciałam usłyszeć coś miłego bo Duża w ogóle nie ma dla mnie czasu!

I w ogólne to to jedzenie co nam Duża kupiła* to niedobre jest. Nie lubiam go.
Perełka wybredna


Ja lubieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! om nom nom nom
Franek wszystkożerny


*Schmusy - przyp. Duża :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 17, 2018 9:33 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:Ja siem wcalem nie droczę. Ja tylko chciałam usłyszeć coś miłego bo Duża w ogóle nie ma dla mnie czasu!

I w ogólne to to jedzenie co nam Duża kupiła* to niedobre jest. Nie lubiam go.
Perełka wybredna


Ja lubieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! om nom nom nom
Franek wszystkożerny


*Schmusy - przyp. Duża :)



czyli jednak nie jest takie niedobre :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 17, 2018 12:29 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Hej :D Zrobiłam ostatnio pizze - przez dwa dni, bo tak za mną chodziła od tego momentu, w którym napisałaś, że Ci będzie brakować pizzerii. Pierwszego dnia pierwsza pizza była pyszna, ale drugiego mistrzostwo!!! Podaje przepis :D Ja używam zwykłych drożdży i lubię mało, więc uciekłam rożek, tak może 1/15 kostki. Dolałam szklankę ciepłej wody i dodałam cukru. Zostawiłam to na pół godziny. Wsypałam dwie szklanki mąki, 1-2 łyżki oleju i soli i wyrobiłam ciasto i zostawiłam znowu na niecałą godzinę. Po tym czasie ciasto było idealne - rozłożyłam na blachy dwie. I jako sos najlepsze okazały się pomidory ze słoika takiego wysokiego. Zwykłe pomidory zmiksowane. Potem układasz co chcesz. Posypujesz oregano i pieczesz ok 15 min w 220 st.
Druga pizza przebiła nawet telepizze :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 17, 2018 12:32 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ja z telepizzy nie jadłam nigdy więc się nie wypowiem, ale się wypowiem, że w weekend robimy pizzę w domku :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 17, 2018 12:34 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:Ja z telepizzy nie jadłam nigdy więc się nie wypowiem, ale się wypowiem, że w weekend robimy pizzę w domku :)

Chodziło mi o taką jaką się zamawia do domu, która jest zazwyczaj idealna i do której chcemy dążyć, żeby taką samą uzyskać w domu :D 8)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 17, 2018 12:36 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Haha nie każda zamawianka jest idealna :) bodaj 1.5 roku temu trafiliśmy na pizzę z surowym ciastem, plastrami szynki grubości 1cm i z topionym serem w plasterkach 8O

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 17, 2018 12:38 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:Haha nie każda zamawianka jest idealna :) bodaj 1.5 roku temu trafiliśmy na pizzę z surowym ciastem, plastrami szynki grubości 1cm i z topionym serem w plasterkach 8O

Ojej 8O a to ja w sumie nie miałam jeszcze złej pizzy (chyba, że moja własna :? )
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 17, 2018 12:48 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Razu pewnego daliśmy się skusić na pizzę z tak cieniusim ciastem, że pod nawałem ogromu składników się rozpirzała totalnie :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 17, 2018 12:50 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:Ja z telepizzy nie jadłam nigdy więc się nie wypowiem, ale się wypowiem, że w weekend robimy pizzę w domku :)


Najlepszy pomysł :ok: ja wczoraj znów robiłam pizzę dla 'swoich',blacha zniknęła raz,dwa i mało Im było :(
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro sty 17, 2018 12:54 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ania, jak ta Twoja pizza ma takie powodzenie, to chyba muszę tam do Ciebie wpaść pewnego dnia :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 17, 2018 13:01 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Wpadaj kochana :1luvu: Twoja na pewno będzie tak samo pyszna,jestem tego pewna!. Daj znać jak będziecie po konsumpcji :ok:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro sty 17, 2018 14:51 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:Haha nie każda zamawianka jest idealna :) bodaj 1.5 roku temu trafiliśmy na pizzę z surowym ciastem, plastrami szynki grubości 1cm i z topionym serem w plasterkach 8O

Ja kiedyś trafiłam na surowe ciasto w pizzerii na ul. W. *koło mięsnego). O ilości i jakości dodatków się nie wypowiem - kwestia gustu - ale tamtejszą pizzę jadłam 2 razy: pierwszy i ostatni. Prawdopodobnie często tak kiksili, bo lokal już od roku nie działa

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 18, 2018 11:05 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Hahaha, niezła akcja :)

Prenumerujemy z jednej księgarni kolekcję książek Stephena Kinga. W sumie razem jest ich 60, ale można zamawiać kawałkami, np. tomy od 1 do 15, 16-30 itp. No i ten pierwszy kawałek był zamówiony na Michała, ale drugi już na mnie. We wtorek przyszła paczka z książkami z tomów 16-18 na moje nazwisko, ale była też druga, zgadnijcie na kogo :) a nie opłacił raty, więc zaliczyliśmy lekkiego zonka.

Dzwonimy do księgarni a tam Pani nam powiedziała że to tak na zachętę :) i że przysłanych książek wcale nie musimy odsyłać, a jak już to we własnym zakresie. No to mamy 3 książki w gratisie, powędrowały do znajomej :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt sty 19, 2018 8:23 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Wiecie co wymyślił mój geniusz domowy?

Że w ramach nazbierania jak największej ilości $$ na Domek, on będzie pracował we wszystkie nadgodziny i nocki ile tylko się da. Kij z tym, że nie będziemy się prawie w ogóle widzieć wtedy, co doprowadzi do tego że będę chodzić na nieustannym wku*wie i płaczu. Najważniejsza kasa :placz:

Tak, jutro też idzie więc dzisiaj już mam zły dzień :placz:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 65 gości