Felicita,Sevenek, Bohun i Gina.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 13, 2018 20:26 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. W DT Yori.

FElunia pisze:Yoriś już sprzedany. Nasz najukochańszy.

Podziwiam Was za to z jaką pasją zajmujecie się tymczasami. Przecież nie tylko Wy i każdy inny też dba o to, by trafiły potem do dobrych, najlepszych dla danego kota domów, ale.. poznałam Was osobiście, słuchałam z jakimi emocjami opowiadacie o kotach, które gościcie i pielęgnujecie, dostarczacie nie tylko pożywienia, leków, ale ciepła i miłości. NIe ma różnicy czy są na stałe czy tylko na dłuższą chwilę, dbacie o nie z równym zaangażowaniem. I nawet, gdy twardo mówisz, że nie można przygarniać każdego, z którym nawiążecie wyjątkową więź, bo przecież z założenia chcecie pomagać stale kotom po przejściach, to i tak przezywa się takie małe dramaty. Jeślibyście się kierowali tylko rozumem w swoich założeniach, to nie byłoby to wielkie poświecenie w opiece nad drugą istotą. Nie byłoby też z Wami dziś Bohuna :201461

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt gru 14, 2018 7:38 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

Atto, dziękuję za te piękne słowa.

Nasz ukochany Yoriś chyba jest już szczęśliwy w nowym domku. Martyna mówi, że chodzi za nią jak piesek.
Złamał nam serca, bo jest fantastyczny. Najfajniejszy kotek, z jakim miałam do czynienia. Ale chyba mu dobrze z tym, że nie musi dzielić Dużych z tyloma kotami - jako towarzyszkę ma starszą kotkę. Na razie jednak są jeszcze od siebie izolowane, zaleciłam socjalizację z izolacją.

Fantastycznie w nowym domku odnalazł się Zodiaczek, który nie ma oczu. Ma aż czwórkę kocich kumpli, zaprzyjaźnił się z Prezesem, który go wylizuje i z którym sobie śpią. Zresztą trafił do wspaniałych ludzi, jego Duża pracuje z dziećmi niewidomymi i stąd pomysł na uratowanie niewidomego kota.

Gimli natomiast to kot "bez obciachu". Od razu wszedł w nowy domek jak do siebie, jeśli coś się nie podoba rezydentom, to ich problem ;) Wszędzie musi wejść (on się tak fajnie nieporadnie gramoli, bo jest takim misiem, a do tego jednak widzenie ma mocno ograniczone), wszystko zwiedzić, wszystko co możliwe zjeść :)

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt gru 14, 2018 11:24 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

Wspaniale się to czyta :D :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt gru 14, 2018 11:33 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

:) niech im się super żyje!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt gru 14, 2018 14:53 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

FElunia pisze:Atto, dziękuję za te piękne słowa.

Nasz ukochany Yoriś chyba jest już szczęśliwy w nowym domku. Martyna mówi, że chodzi za nią jak piesek.
Złamał nam serca, bo jest fantastyczny. Najfajniejszy kotek, z jakim miałam do czynienia. Ale chyba mu dobrze z tym, że nie musi dzielić Dużych z tyloma kotami - jako towarzyszkę ma starszą kotkę. Na razie jednak są jeszcze od siebie izolowane, zaleciłam socjalizację z izolacją.

Fantastycznie w nowym domku odnalazł się Zodiaczek, który nie ma oczu. Ma aż czwórkę kocich kumpli, zaprzyjaźnił się z Prezesem, który go wylizuje i z którym sobie śpią. Zresztą trafił do wspaniałych ludzi, jego Duża pracuje z dziećmi niewidomymi i stąd pomysł na uratowanie niewidomego kota.

Gimli natomiast to kot "bez obciachu". Od razu wszedł w nowy domek jak do siebie, jeśli coś się nie podoba rezydentom, to ich problem ;) Wszędzie musi wejść (on się tak fajnie nieporadnie gramoli, bo jest takim misiem, a do tego jednak widzenie ma mocno ograniczone), wszystko zwiedzić, wszystko co możliwe zjeść :)



takich wieści więcej prosimy :D :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 14, 2018 15:56 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

Są też smutne wieści. Sevenek nadal jest agresywny do kotów. W tej sytuacji martwię się potwornie, że po prostu coś mu dolega. We wtorek jestem umówiona z nim na badania, będę się też czaić (z chochlą) na mocz.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt gru 14, 2018 15:58 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

super ze tymczasy wszedzie sie odnalazly :201461 :piwa: a za Sevenka kciuki :ok: :ok: :ok: mocne bardzo

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 14, 2018 16:08 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

FElunia pisze:Są też smutne wieści. Sevenek nadal jest agresywny do kotów. W tej sytuacji martwię się potwornie, że po prostu coś mu dolega. We wtorek jestem umówiona z nim na badania, będę się też czaić (z chochlą) na mocz.


Sevenku :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 14, 2018 16:32 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

mir.ka pisze:
FElunia pisze:Są też smutne wieści. Sevenek nadal jest agresywny do kotów. W tej sytuacji martwię się potwornie, że po prostu coś mu dolega. We wtorek jestem umówiona z nim na badania, będę się też czaić (z chochlą) na mocz.


Sevenku :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


i my sie dołaczamy :ok: :ok: :ok: i czekamy na wieści

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob gru 15, 2018 1:03 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

Oj, Sevenek - Nerwosolek :conf: Mam nadzieje,że to jedynie nadmierne pobudzenie wynikające ze stresu. No ale tak jak o ciało należy zadbać również o kocią psyche :201461

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob gru 15, 2018 8:12 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

Cieszę się bardzo na te wieści od Twoich tymczasow :201461
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw gru 20, 2018 12:38 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

FElunia pisze:Są też smutne wieści. Sevenek nadal jest agresywny do kotów. W tej sytuacji martwię się potwornie, że po prostu coś mu dolega. We wtorek jestem umówiona z nim na badania, będę się też czaić (z chochlą) na mocz.


i jak wyniki Sevenka?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw gru 20, 2018 20:05 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

no właśnie, jak?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw gru 20, 2018 22:11 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

Wszystko dobrze. Czyli chyba coś z głową...

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw gru 20, 2018 23:05 Re: Felicita,Sevenek &Bohun.

najpierw sie stresowal ze sa Male Obce a teraz ze ich nie ma 8O

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, MB&Ofelia i 118 gości