Felicita,Sevenek, Bohun i Gina.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 01, 2017 0:11 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

['] Malutki Amulecik :cry:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21510
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro lis 01, 2017 8:03 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

Nie....
Dlaczego....
Amulet :placz:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro lis 01, 2017 8:10 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

Amuleciku [*] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

weszłam z nadzieją ,ze jest mu lepiej i wraca do domu.....a tu tak bardzo smutno :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lis 01, 2017 21:54 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

:(

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 02, 2017 11:16 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

Amuleciku [*] Elu przytulam
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 05, 2017 15:43 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

co u Was?

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Wto lis 07, 2017 8:20 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

Ciężko nam się pogodzić ze śmiercią Amulecika. Zwłaszcza Maciek to przeżył. Przez wszystkie te dni Amulet uwielbiał spać wtulony w Maćka brodę. Był kochanym, wesołym kotkiem. Strasznie nam źle, że się nie udało.
Obrazek

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Wto lis 07, 2017 10:35 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś w DT. Amulet (*)

Elu niestety nie na wszystko mamy wpływ. Wiemy że robiliście wszystko co w ludzkiej mocy by mu pomóc ale widocznie los wybrał dla niego inną drogę . Dzięki wam poznał co do domek, ludzki dotyk - nie odszedł sam , bezimienny. Wiem ,że dziewczyny wolontariuszki z naszego łódzkiego schronu bardzo dbają o koty w schroniskowej kociarni ale wiadomo ,że nie są w stanie wszystkim poświęcić tyle czasu ile potrzeba więc Amulecika pewnie już dawno by nie było. U was losowi ukradł kilka chwil i na pewno dla niego to były szczęśliwe chwile. I za to wam dziękuję. :201494 :201494 :201494
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 07, 2017 12:08 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

FElunia pisze:Ciężko nam się pogodzić ze śmiercią Amulecika. Zwłaszcza Maciek to przeżył. Przez wszystkie te dni Amulet uwielbiał spać wtulony w Maćka brodę. Był kochanym, wesołym kotkiem. Strasznie nam źle, że się nie udało.
Obrazek


jaka kruszynka z niego była
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 07, 2017 20:16 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś i Amulet w DT.

FElunia pisze:Ciężko nam się pogodzić ze śmiercią Amulecika. Zwłaszcza Maciek to przeżył. Przez wszystkie te dni Amulet uwielbiał spać wtulony w Maćka brodę. Był kochanym, wesołym kotkiem. Strasznie nam źle, że się nie udało.
Obrazek

W takiej konfiguracji na duuuużym Dużym wyglądał jak żuczek. I tych chwil parę, wspólnych dotyków, czułości zostanie z Wami na zawsze :kitty:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lis 19, 2017 15:26 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś w DT. Amulet (*)

Wczoraj Księżniczka Felicita została zmierzona przeze mnie krytycznym okiem, w następstwie czego usłyszała, że nie ma zmiłuj, szlachectwo zobowiązuje, a tymczasem jej biel jest wspomnieniem, a szarość jest zbyt szara. Włos wyglądał okropnie - matowy, pozbijany. W rezultacie kota została włożona do brodzika i wykąpana.
Jestem szczęśliwa, że nie wpadła mi Milicja by ratować koty, bo Fela zamknięta ze mną pod prysznicem płakała tak rozpaczliwie, że chyba ja było słychać w Poznaniu. A na zewnątrz brodzika stali dwaj rycerze - Adaś z Sevenkiem i próbowali ją ratować, również się przy tym wydzierając. Do tego chodzę w golfie, bo zostałam podrapana.
Ale Felicita po kąpieli wygląda zjawiskowo, futerko ma piękne, miękkie i pachnące!
Obrazek

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Nie lis 19, 2017 17:10 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś w DT. Amulet (*)

FElunia pisze:Wczoraj Księżniczka Felicita została zmierzona przeze mnie krytycznym okiem, w następstwie czego usłyszała, że nie ma zmiłuj, szlachectwo zobowiązuje, a tymczasem jej biel jest wspomnieniem, a szarość jest zbyt szara. Włos wyglądał okropnie - matowy, pozbijany. W rezultacie kota została włożona do brodzika i wykąpana.
Jestem szczęśliwa, że nie wpadła mi Milicja by ratować koty, bo Fela zamknięta ze mną pod prysznicem płakała tak rozpaczliwie, że chyba ja było słychać w Poznaniu. A na zewnątrz brodzika stali dwaj rycerze - Adaś z Sevenkiem i próbowali ją ratować, również się przy tym wydzierając. Do tego chodzę w golfie, bo zostałam podrapana.
Ale Felicita po kąpieli wygląda zjawiskowo, futerko ma piękne, miękkie i pachnące!
Obrazek


Feluniu jesteś cudna :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 19, 2017 17:11 Re: Felicita, Sevenek i Bohun. Adaś w DT. Amulet (*)

bez mycia też żeś jest cudna, No.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 64 gości