Felicita,Sevenek, Bohun i Gina.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 07, 2018 12:17 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

FElunia pisze:Nieśmiałek Yori
Obrazek
Szalony, odważny i miziasty Yuki
Obrazek
Słodka i rezolutna Yashica
Obrazek



ślicznosci :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461 :201461 :201461

one widzą na oczka? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 07, 2018 13:22 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

mir.ka pisze:
FElunia pisze:
ślicznosci :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461 :201461 :201461

one widzą na oczka? :(

Nie byliśmy jeszcze u okulisty. Yashica moim zdaniem nie widzi, ew. może ostre światło (mruży oczy przy ostrym słońcu lub lampie błyskowej), Yori chyba coś widzi, Yuki na pewno widzi na jedno oczko.
Ostatnio edytowano Pon maja 07, 2018 13:42 przez FElunia, łącznie edytowano 1 raz

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pon maja 07, 2018 13:25 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

a co rezydenci na ich obecność?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 07, 2018 13:43 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

mir.ka pisze:a co rezydenci na ich obecność?

Fela ma na to jak zwykle wywalone równo, Yori troszkę poburkuje na rezydentów, Bohun trochę poburkuje na maluchy. Yuki i Yashica są bardzo przyjazne i chcą się zakumplować.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pon maja 07, 2018 15:25 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

ale cuda, skad je zgarneliście ? sorki, ja zupełnie nie w temacie :oops:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 07, 2018 17:18 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

alessandra pisze:ale cuda, skad je zgarneliście ? sorki, ja zupełnie nie w temacie :oops:


Mówie Ci Ciocia, te Duże to som całkiem niezdrowe na umyśle. Duża se zrobiła łikend majowy i zamkneła prace na czy spusty. To my myśleli, że z nami będzie siedzieć i chrupy nam dawać. A Duży se wzioł jeden dzień wolnego w poniedziałek. I pojechali daleko, bo aż do Zamościa! Mówili, że tam nie byli i chcieli ten Zamość zobaczyć. Ale to była chyba taka ściema. Bo wrócili czema gnojkami.
Gnojki mieszkały u jakiegoś pana, co wjelce biedny, a dobry. Sam ma chałupe, co sie wali na niego. Ale ostanie resztki jedzenia tym kotom dawał.
I pewnego dnia taka pani Ola szła z córeczką Antosią i psem na spacer koło tej chałupy. Wyszły do nich te gnojki i Antosia zaczęła wołać "Mamo, jakie one mają dziwne oczy". No to pani Ola te fszystkie gnojki zabrała (było ich 5) i zawiozła do weterynarza pod Zamość. Dwa miały dobre oczy, ale te czy miały zepsute, w tym dwa to tak bardzo. I nikt nie chciał pani Oli pomuc, asz w końcu Ja Pacze Sercem się zgodzili, że wezmą te dwa najbardziej biedne gnojki, ale te inne czy to miał kto inny wzionć. Zwłaszcza, że tam dwa to były takie pjękne i wjelce słitaśne.
A tam w tym Zamościu to są ludzie tacy troche inni. Bo uważają, że kot to ma sobie sam poradzić i nie powinno im się pomagać. Ale jak napszykłat Duzi opowiedzieli w ksiengarni, że pszyjechali po koty, to pani Ksiengarka powiedziała, że ona ma tszynaście kotuf i i żeby nastempnym razem Duzi dali znać, że pszyjadą, to ona da im darmowy nocleg!
No i Duzi z panią Olą i Antosia pojechali po te koty do weterynarza. I jak Duzi zobaczyli tego czeciego, to powiedzieli "Bieremy!", bo jemu się z oczu i nosa lało jak z kranu, mimo że na jedno oko widzi.
I tak som czy.
Yuki to jest ten, co go miało niebyć.
Yashica to chyba nic nie widzi i Yori to chyba coś widzi, ale nie wjem...

Ja to jestem trochę obrażony, że napszywozili tyle tych gnojków. I Duża zapomniała, że miałem urodziny. No bo 5 czerwca 2015 roku mnie znaleźli, a miałem ftedy cztery tygodnie. To opchodzili moje urodziny 5 maja. A tu ftym roku nic, żadnych chrupów... Dobrze, że chociaż tego rudego gupka Cisa zawieźli we ftorek do nowego domu, bo bym całkiem zwarjował!

Rozżalony Sevenek

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pon maja 07, 2018 18:42 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

Sevenku kochany :1luvu: :201461 :201461 :1luvu: wszystkiego najkociego z okazji Urodzin-chrupów bez liku i samych radosnych dni :birthday: :balony: :201413 :201440 :201437 :201465 :201487
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon maja 07, 2018 19:04 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

KURNA NO!!!!
Urodziny są i chrupów brak?
I zabawek i smakołyków i takie tam?
Seven, weźno szczel focha!

i najlepszego :)!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon maja 07, 2018 23:20 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

Seven! som darmowe trzy kule futrzaste to trza sie nimi pobawić, nacieszać ile wlezie, a potem sie to w świat popchnie i następne przylezie, coby nudno wam nie było :smiech3:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto maja 08, 2018 9:53 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

Sevenku a może Duzi to taki prezent urodzinowy dla ciebie wymyślili? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 08, 2018 9:54 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

z życzeniami dla Sevenka
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 08, 2018 10:10 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

Sevenek na razie dostał ubóstwianą przez niego poduszeczkę z walerianą i jest ciut mniej obrażony. Zresztą od wczoraj ciągle chodzi i się przytula. Mój kochany buruś <3

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Wto maja 08, 2018 10:12 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

FElunia pisze:
alessandra pisze:ale cuda, skad je zgarneliście ? sorki, ja zupełnie nie w temacie :oops:


Mówie Ci Ciocia, te Duże to som całkiem niezdrowe na umyśle. Duża se zrobiła łikend majowy i zamkneła prace na czy spusty. To my myśleli, że z nami będzie siedzieć i chrupy nam dawać. A Duży se wzioł jeden dzień wolnego w poniedziałek. I pojechali daleko, bo aż do Zamościa! Mówili, że tam nie byli i chcieli ten Zamość zobaczyć. Ale to była chyba taka ściema. Bo wrócili czema gnojkami.
Gnojki mieszkały u jakiegoś pana, co wjelce biedny, a dobry. Sam ma chałupe, co sie wali na niego. Ale ostanie resztki jedzenia tym kotom dawał.
I pewnego dnia taka pani Ola szła z córeczką Antosią i psem na spacer koło tej chałupy. Wyszły do nich te gnojki i Antosia zaczęła wołać "Mamo, jakie one mają dziwne oczy". No to pani Ola te fszystkie gnojki zabrała (było ich 5) i zawiozła do weterynarza pod Zamość. Dwa miały dobre oczy, ale te czy miały zepsute, w tym dwa to tak bardzo. I nikt nie chciał pani Oli pomuc, asz w końcu Ja Pacze Sercem się zgodzili, że wezmą te dwa najbardziej biedne gnojki, ale te inne czy to miał kto inny wzionć. Zwłaszcza, że tam dwa to były takie pjękne i wjelce słitaśne.
A tam w tym Zamościu to są ludzie tacy troche inni. Bo uważają, że kot to ma sobie sam poradzić i nie powinno im się pomagać. Ale jak napszykłat Duzi opowiedzieli w ksiengarni, że pszyjechali po koty, to pani Ksiengarka powiedziała, że ona ma tszynaście kotuf i i żeby nastempnym razem Duzi dali znać, że pszyjadą, to ona da im darmowy nocleg!
No i Duzi z panią Olą i Antosia pojechali po te koty do weterynarza. I jak Duzi zobaczyli tego czeciego, to powiedzieli "Bieremy!", bo jemu się z oczu i nosa lało jak z kranu, mimo że na jedno oko widzi.
I tak som czy.
Yuki to jest ten, co go miało niebyć.
Yashica to chyba nic nie widzi i Yori to chyba coś widzi, ale nie wjem...

Ja to jestem trochę obrażony, że napszywozili tyle tych gnojków. I Duża zapomniała, że miałem urodziny. No bo 5 czerwca 2015 roku mnie znaleźli, a miałem ftedy cztery tygodnie. To opchodzili moje urodziny 5 maja. A tu ftym roku nic, żadnych chrupów... Dobrze, że chociaż tego rudego gupka Cisa zawieźli we ftorek do nowego domu, bo bym całkiem zwarjował!

Rozżalony Sevenek



:ryk: :ryk: :ryk:
Uwielbiam opowieści Waszego Burasiątka :1luvu: :D

A to Ci prezent, sevenek, sprawili Duzi :mrgreen: W przysżłym roku chyba nie będziesz przypominał o urodzinach, bo znów pluszaki dostaniesz zamiast chrupasów :ryk:
Powspólczuła bym Ci, Sevenek, ale nie da rady, bo te małe też burasy , a jak wiesz, Ciocia ma świra na tym punkcie :lol:

Ale życzenia jak najbardziej najlepsze ślemy :1luvu: :D :birthday:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 08, 2018 22:17 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

a to niespodzianka 8O ,Sevenkowi wszystkiej najchrupiacego , :birthday: :dance: :piwa: a kumpli na impreze to juz masz :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 12, 2018 13:55 Re: Felicita,Sevenek &Bohun. Cis w DS. 3 × Y w DT

co u małych i tych trochę większych?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, kasiek1510, Nul, Silverblue i 53 gości