Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 15, 2017 17:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:O, nowy wąteczek! Witam się dopiero teraz, bo najpierw byłam na szkoleniu, a później u rodziców po pannice.

Cześć Marlenka :)
I jak tam szkolenie? Bluzeczka ci wyschła na wyjazd? A jak pannice zniosły rozstanie bo ty wiem ,że ciężko.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 17:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Normalnie zwariowałam ale i tak po remoncie planowałam kupno nowego drapaka.
W zoo + znalazłam takie cudo http://www.zooplus.pl/shop/koty/drapaki ... _cm/468077 :love: :love: :love:
Normalnie aż mi się oczka uśmiechnęły do niego i już oczami wyobraźni widziałam gdzie go wstawię. Dwie miejscówki, budka i do tego jeszcze hamaczek .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 18:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Pannice stęsknione, od wczoraj jestem molestowana we dnie i w nocy. Ale jakoś przeżyję. Oj, ciężko było przez prawie tydzień bez moich kicistości!
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Nie paź 15, 2017 18:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Mamy taki drapak! Świetny jest. Hamak nie używany. Ale cała reszta tak :mrgreen: hamak jest świetnym miejscem na zabawki :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie paź 15, 2017 18:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Pannice stęsknione, od wczoraj jestem molestowana we dnie i w nocy. Ale jakoś przeżyję. Oj, ciężko było przez prawie tydzień bez moich kicistości!

Nie dziwie się bo też bym tęskniła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 18:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461

Hejka :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 18:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Mamy taki drapak! Świetny jest. Hamak nie używany. Ale cała reszta tak :mrgreen: hamak jest świetnym miejscem na zabawki :lol:

I rzeczywiście taki stabilny jak piszą. Do takiego hamaka Pola może się ładować a jak nie to chociaż zabawki będą wygodnie leżeć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 19:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PILNE !

KOCHANI JEST SPRAWA BARDZO PILNA MOŻNA POWIEDZIEĆ NA WCZORAJ . TU APEL DO KOCIAR I KOCIARZ Z ŁODZI I OKOLIC - PILNIE POSZUKIWANY JEST DOM/DOMY TYMCZASOWY LUB STAŁY DLA 5 KOCIĄT W WIEKU 7 - 8 TYG.
DWA BIAŁO CZARNE KOCURKI , JEDEN BURY KOCUREK I DWIE CZARNE KOTECZKI SĄ ODPCHLONE I ODROBACZYWIONE A JUTRO BĘDĄ ZASZCZEPIONE . OBECNIE PRZEBYWAJĄ W LECZNICY W KTÓREJ NIE MOGĄ ZOSTAĆ ZBYT DŁUGO ALE JEŚLI NIE ZNAJDĄ SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE JAKIEŚ DOMKI KOCIAKI BĘDĄ ZMUSZONE WRÓCIĆ NA ULICĘ A PRZY ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ ZIMIE KTÓRĄ ZRESZTĄ ZAPOWIADAJĄ MROŹNĄ TO DLA NICH ŚMIERĆ. NIE DOPUŚĆMY DO TEGO I DLATEGO BARDZO PROSZĘ JEŚLI KTOŚ MA MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA NA TYMCZAS CHOĆ JEDNO Z KOCIĄT PROSZĘ O KONTAKT Z EWA_MRAU Z FORUM MIAU.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 19:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Mamy taki drapak! Świetny jest. Hamak nie używany. Ale cała reszta tak :mrgreen: hamak jest świetnym miejscem na zabawki :lol:

I rzeczywiście taki stabilny jak piszą. Do takiego hamaka Pola może się ładować a jak nie to chociaż zabawki będą wygodnie leżeć.

Bardzo jest stabilny.
Naprawdę super zakup.
A teraz cenę ma bardzo dobra dodatkowo
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie paź 15, 2017 19:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:
Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Mamy taki drapak! Świetny jest. Hamak nie używany. Ale cała reszta tak :mrgreen: hamak jest świetnym miejscem na zabawki :lol:

I rzeczywiście taki stabilny jak piszą. Do takiego hamaka Pola może się ładować a jak nie to chociaż zabawki będą wygodnie leżeć.

Bardzo jest stabilny.
Naprawdę super zakup.
A teraz cenę ma bardzo dobra dodatkowo

No to super bo i tak miałam kupić im po remoncie ale zeszło i nie kupiłam. Ale ten muszę już wyrzucić bo obdrapany jest strasznie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 19:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:
Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Mamy taki drapak! Świetny jest. Hamak nie używany. Ale cała reszta tak :mrgreen: hamak jest świetnym miejscem na zabawki :lol:

I rzeczywiście taki stabilny jak piszą. Do takiego hamaka Pola może się ładować a jak nie to chociaż zabawki będą wygodnie leżeć.

Bardzo jest stabilny.
Naprawdę super zakup.
A teraz cenę ma bardzo dobra dodatkowo

No to super bo i tak miałam kupić im po remoncie ale zeszło i nie kupiłam. Ale ten muszę już wyrzucić bo obdrapany jest strasznie.

My kupowaliśmy ostatnio drapak z anilife.
Jesteśmy mega zadowoleni. Koty też. :)

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 15, 2017 20:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:
Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Mamy taki drapak! Świetny jest. Hamak nie używany. Ale cała reszta tak :mrgreen: hamak jest świetnym miejscem na zabawki :lol:

I rzeczywiście taki stabilny jak piszą. Do takiego hamaka Pola może się ładować a jak nie to chociaż zabawki będą wygodnie leżeć.

Bardzo jest stabilny.
Naprawdę super zakup.
A teraz cenę ma bardzo dobra dodatkowo

No niecałe 260 zł
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 20:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:
Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Mamy taki drapak! Świetny jest. Hamak nie używany. Ale cała reszta tak :mrgreen: hamak jest świetnym miejscem na zabawki :lol:

I rzeczywiście taki stabilny jak piszą. Do takiego hamaka Pola może się ładować a jak nie to chociaż zabawki będą wygodnie leżeć.

Bardzo jest stabilny.
Naprawdę super zakup.
A teraz cenę ma bardzo dobra dodatkowo

No to super bo i tak miałam kupić im po remoncie ale zeszło i nie kupiłam. Ale ten muszę już wyrzucić bo obdrapany jest strasznie.

My kupowaliśmy ostatnio drapak z anilife.
Jesteśmy mega zadowoleni. Koty też. :)

Wasz też fajny.
Już znalazłam na niego miejsce . Troszkę się przemebluje ale odsłonię dostęp do okna i jednocześnie dziewczyny nadal będą mogły korzystać z parapetu by wyjść na balkon.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 15, 2017 20:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś robiłam zamówienie w zoo+ bo kończą się nam puszeczki dla Zuzi z musikiem . Przed chwilą sprawdzałam status paczki i już została wysłana do realizacji przez DPD. Jest szansa ,że we wtorek już będzie. Raz dwa jutro opłacę fakturę i we wtorek wyślę zamówienie na drapak to jak zaksięgują wpłatę będę miała możliwość wzięcia z 14 dniowym terminem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, Nul i 164 gości