Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 10, 2017 11:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miłego dnia życzę
Obrazek
Ja też nie cierpię tego szaleństwa zakupowego, teraz wszystko jest na półkach i po co tak szaleć :roll:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 11:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Ewa,ja dlatego nie lubię sklepów tego typu. .. ludzie wariują, latają jak opętani, wlatują w ciebie i lecą dalej jakby coś za darmo rozdawali tam :mrgreen: M. się śmiał,bo pytał czy rusz czy przymierzam a to spodnie,a to kurtkę,a to bluzkę może?. Było trochę rzeczy,które mi się podobały,ale jak widziałam co się dzieje przed przymierzalniami... Od razu stwierdziłam,że ja tak naprawdę spodni nie potrzebuję. Ani niczego innego co wymaga wejścia do przymierzalniami :lol:

Doskonale cię rozumiem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 10, 2017 11:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Miłego dnia życzę
Obrazek
Ja też nie cierpię tego szaleństwa zakupowego, teraz wszystko jest na półkach i po co tak szaleć :roll:

Dziękuję Gosiu :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 10, 2017 13:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A mi się zepsuł plecaczek :placz: I będę musiała kupić nowy :placz: A taki był ładny, z sówką :cry:
Zamek się zepsuł, nie wiem czy da się takie coś wymienić, pewnie byłoby to droższe niż nowy plecaczek.
Znalazłam jakiś inny w szafie, ale taki mały że nie wiem czy zmieszczę śniadanie do pracy.

Czy u was też śnieg sypie?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie gru 10, 2017 13:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:A mi się zepsuł plecaczek :placz: I będę musiała kupić nowy :placz: A taki był ładny, z sówką :cry:
Zamek się zepsuł, nie wiem czy da się takie coś wymienić, pewnie byłoby to droższe niż nowy plecaczek.
Znalazłam jakiś inny w szafie, ale taki mały że nie wiem czy zmieszczę śniadanie do pracy.

Czy u was też śnieg sypie?

Oj to mi przykro bardzo z powodu plecaczka. :(
Co do śniegu to wczoraj u nas padało ale dzisiaj już nie. Śnieg tylko na samochodach został.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 8:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:kotek:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon gru 11, 2017 8:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miłego dnia :1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon gru 11, 2017 9:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze::kotek:

Cześć Dorotko :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 9:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Miłego dnia :1luvu:

Dziękuję Aniu :D
Dziś mam wolne i w planach umyć okna i zmienić firanki . :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 9:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
aannee99 pisze:Miłego dnia :1luvu:

Dziękuję Aniu :D
Dziś mam wolne i w planach umyć okna i zmienić firanki . :mrgreen:



ja też mam podobne plany na dzisiaj, ale nie wiem co z nich wyjdzie bo u nas strasznie wieje :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 11, 2017 9:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U nas pogoda w kratkę - dosłownie. W sobotę wieczorem gdy wracałam z pracy padał śnieg i było koło 0*C. W niedzielę rano śnieg leżał tylko na samochodach. W dzień było 1*C a wieczorem i w nocy padał śnieg. Jak po 24 wyjrzałam przez okno to było bialutko i śnieg sypał dalej a na termometrze - 1*C. Dziś rano po śniegu nie ma nawet wspomnienia a w dzień ma być do 9*C . Na jutro zapowiadają 10 *C a od środy ma znów temperatura spadać że do niedzieli ma być na minusie.
Dziś chyba jest jedyny dzień na mycie tych okien. Później zresztą ja nie bardzo będę miała czas bo w piątek mam wolne i idę do kardiologa a później niedzielę i poniedziałek ale też nie wiadomo jak będzie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 10:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miłego mycia okien Ewcia. Ja w sobotę wszystkie wymyłam w końcu. U nas wczoraj sypał mocno śnieg,dzieci miały wielką radochę i latały od okna do okna. Choć Wiki duża,to jednak cieszy Ją ten widok :ok:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon gru 11, 2017 11:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:U nas pogoda w kratkę - dosłownie. W sobotę wieczorem gdy wracałam z pracy padał śnieg i było koło 0*C. W niedzielę rano śnieg leżał tylko na samochodach. W dzień było 1*C a wieczorem i w nocy padał śnieg. Jak po 24 wyjrzałam przez okno to było bialutko i śnieg sypał dalej a na termometrze - 1*C. Dziś rano po śniegu nie ma nawet wspomnienia a w dzień ma być do 9*C . Na jutro zapowiadają 10 *C a od środy ma znów temperatura spadać że do niedzieli ma być na minusie.
Dziś chyba jest jedyny dzień na mycie tych okien. Później zresztą ja nie bardzo będę miała czas bo w piątek mam wolne i idę do kardiologa a później niedzielę i poniedziałek ale też nie wiadomo jak będzie.


ja dzisiaj i jutro planuję mycie, bo jeszcze ma być ładnie, teraz wychodzi słońce, ale nadal wieje
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 11, 2017 13:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Miłego mycia okien Ewcia. Ja w sobotę wszystkie wymyłam w końcu. U nas wczoraj sypał mocno śnieg,dzieci miały wielką radochę i latały od okna do okna. Choć Wiki duża,to jednak cieszy Ją ten widok :ok:

Umyłam okno w pokoju i lustra w szafie ( 5 drzwiowej ) oraz zmieniłam firanki w pokoju. Ciepło jest a mnie zaczęła głowa boleć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 11, 2017 13:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U nas pogoda w kratkę - dosłownie. W sobotę wieczorem gdy wracałam z pracy padał śnieg i było koło 0*C. W niedzielę rano śnieg leżał tylko na samochodach. W dzień było 1*C a wieczorem i w nocy padał śnieg. Jak po 24 wyjrzałam przez okno to było bialutko i śnieg sypał dalej a na termometrze - 1*C. Dziś rano po śniegu nie ma nawet wspomnienia a w dzień ma być do 9*C . Na jutro zapowiadają 10 *C a od środy ma znów temperatura spadać że do niedzieli ma być na minusie.
Dziś chyba jest jedyny dzień na mycie tych okien. Później zresztą ja nie bardzo będę miała czas bo w piątek mam wolne i idę do kardiologa a później niedzielę i poniedziałek ale też nie wiadomo jak będzie.


ja dzisiaj i jutro planuję mycie, bo jeszcze ma być ładnie, teraz wychodzi słońce, ale nadal wieje

Jutro to ja idę do pracy na 9 do 17 więc jak wrócę to już będzie ciemno a rano to mi się nie będzie chciało.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 338 gości