Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 14, 2017 13:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:A mnie się tekst podobał bo prowadził do tego ,że bez względu na wszystko czy facet lubił kota czy nie jednak robił wszystko by mu pomóc - nalatał się po schodach, zalał piwnicę, złamał pogrzebacz , spowodował mega zamieszanie na ulicy a w tym czasie kot w najlepsze tarzał się w jego łóżku na pościeli.


Ja tak samo to odebrałam,dokładnie tak jak Ty Ewa :ok:
Ja już to bardzo dawno temu widziałam :ok:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Czw gru 14, 2017 19:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Oj,nie fajnie,że jakieś uczulenie Cię dopadło,bo to nic fajnego. No i nie dobrze,że Cię choróbsko bierze,oby nic się nie rozkręciło. Mnie dwa dni gardło bolało,ale jakoś przeszło i na szczęście jest ok. Hmm,nasiusiała któraś panienka...pewnie żadna się nie przyzna...bądź tu człowieku mądry :wink:

Na szczęście lek który mi poleciła pani farmaceutka pomógł i uczulenie minęło. Pozostały mi tylko ślady po podrapaniu.
W gardle nadal mam kluchę i zapchany nos choć nie mam kataru. Dziś w pracy miałam nawet gorączkę ale łyknęłam ibuprom i chyba mi spadła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 19:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Przed wczoraj dostałam wieczorem jakiegoś mega uczulenia i nie bardzo wiem od czego. Nic nowego nie jadłam jedynie co myłam okna tym płynem załączonym do myjki. Wieczorem wyszły mi czerwone swędzące plamy na przegubie rąk, koło łokci , na plecach, w okolicach kręgosłupa lędzwiowego, na ramieniu i na szyi.Najpierw takie czerwone plamy a jak się podrapałam to robiły się białe wypukłe tak jak po ukąszeniu komara.Swędziało upiornie ale na szczęście miałam maść którą zapisał mi dermatolog na te moje nogi gdy miałam taką suchą i swędzącą skórę. Trochę pomogło ale przez noc rozdrapałam sobie rękę. Wczoraj po pracy weszłam do apteki zapytać czy Clatra ( lek odczulający ) jest tylko na receptę ale okazało się ,że tak. Pani jednak poleciła mi coś innego i muszę powiedzieć ,że po tym przespałam całą noc i ani razu się nie drapałam. Teraz wieczorem coś mnie znów zaczyna swędzieć ale zaraz wezmę tabletkę i idę spać . Poza tym coś mnie zaczęło rozbierać - dziś słabo się czuję , mam kluchę w gardle w którym dodatkowo mnie drapie . Wczoraj na noc wypiłam jeszcze Teraflu i dziś też mam zamiar to zrobić .


takie uczulenie to nic przyjemnego, wiem jak potrafi swędzieć, bo nieraz miałam m.in od środków chemicznych :(
dobrze, że od razu cos mogłaś zastosować i jest lepiej
a płynu nie używaj albo uzyj go z pełna świadomością w celu przetestowania czy to było od niego, ja tak robiłam nieraz, żeby wiedzieć co mi zaszkodziło

W najbliższym czasie nie zamierzam go stosować .
Co do uczulenia to nic nie przebije uczulenia jakiego dostałam po maści z witaminą A. Pieczenie, swędzenie i ból jaki przy tym towarzyszył to coś nie do opisania . Ja nocami wyłam z bólu bo nie mogłam już wytrzymać.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 19:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Jak tam uczulenie po dzisiejszej nocy??

Ok tylko mam ślady po podrapaniu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 19:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze::kotek:

Hej Dorotko :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 19:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

klaudiafj pisze:Może faktycznie po tym płynie.
:ok:

Całkiem możliwe bo nic innego tego dnia się nie zmieniło.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 19:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:
Ewa L. pisze:A mnie się tekst podobał bo prowadził do tego ,że bez względu na wszystko czy facet lubił kota czy nie jednak robił wszystko by mu pomóc - nalatał się po schodach, zalał piwnicę, złamał pogrzebacz , spowodował mega zamieszanie na ulicy a w tym czasie kot w najlepsze tarzał się w jego łóżku na pościeli.


Ja tak samo to odebrałam,dokładnie tak jak Ty Ewa :ok:
Ja już to bardzo dawno temu widziałam :ok:

Ja czytałam pierwszy raz.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 19:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ja też się co nieco drapię ale to chyba po szamponie. Mój szampon zmienił znienacka skłąd, niby na lepszy (w kwestii antyalergiczności), ale teraz słabo myje, bardzo słabo. Dałam mu szansę i przez jakiś czas pierwsze namydlenie zwykłym szamponem "dla gości", a drugie tym moim. No i efekt taki że się zaczęłam drapać. Na szczęście szampon gościnny wczoraj się skończył.
Mam nadzieję że już nie było "podlewania" siuśkami? Jak się miewają panienki?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw gru 14, 2017 20:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ja też się co nieco drapię ale to chyba po szamponie. Mój szampon zmienił znienacka skłąd, niby na lepszy (w kwestii antyalergiczności), ale teraz słabo myje, bardzo słabo. Dałam mu szansę i przez jakiś czas pierwsze namydlenie zwykłym szamponem "dla gości", a drugie tym moim. No i efekt taki że się zaczęłam drapać. Na szczęście szampon gościnny wczoraj się skończył.
Mam nadzieję że już nie było "podlewania" siuśkami? Jak się miewają panienki?

Nie już nie było bo drapak wywaliłam na śmieci. Nie wiem co której nie pasowało w tym drapaku.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 20:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ja się już wystraszyłam że może zapalenie pęcherza :strach: Trochę jestem przewrażliwiona przez dolegliwości Ofelii sprzed kilku lat. Ale skoro już nie "podlewają", to ufff.
PS. upolowałam w końcu tego jelenia w Stokrotce, zjemy z pannicami na spółkę :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw gru 14, 2017 20:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ja się już wystraszyłam że może zapalenie pęcherza :strach: Trochę jestem przewrażliwiona przez dolegliwości Ofelii sprzed kilku lat. Ale skoro już nie "podlewają", to ufff.
PS. upolowałam w końcu tego jelenia w Stokrotce, zjemy z pannicami na spółkę :wink:

Ale już po 19,99 zł za 0,5 kg ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 20:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nie, jeszcze po niższej cenie. Chyba we wtorek...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw gru 14, 2017 20:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Nie, jeszcze po niższej cenie. Chyba we wtorek...

No to fajnie bo u nas już się nie pojawiło.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 20:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

No udało mi się chwycić jakieś ostatnie opakowanie. Chyba czekało specjalnie na mnie :D

Kurka, Ofelia chyba ma żołądek bez dna. Śniadanie zjedzone, obiad też, a ta łazi i marudzi.
Wróć, obiad jeszcze nie do końca, właśnie zobaczyłam że w misce jeszcze parę kąsków. Czyli chce wyłudzić chrupki, wredna bura @. Nic z tego, niech doja mięcho, jak niby głodna :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw gru 14, 2017 20:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:No udało mi się chwycić jakieś ostatnie opakowanie. Chyba czekało specjalnie na mnie :D

Kurka, Ofelia chyba ma żołądek bez dna. Śniadanie zjedzone, obiad też, a ta łazi i marudzi.
Wróć, obiad jeszcze nie do końca, właśnie zobaczyłam że w misce jeszcze parę kąsków. Czyli chce wyłudzić chrupki, wredna bura @. Nic z tego, niech doja mięcho, jak niby głodna :evil:

O to super.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 112 gości