Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto paź 17, 2017 18:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461

Hejo :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 18:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ciąg dalszy wesołej rodzinki pracowej .Wczoraj koło 18 zadzwoniła nasza ulubienica do głównej kierowniczki z pytaniem czy ona musi jutro przyjść do pracy bo potrzebuje wolne. Kierowniczka odparła ,że owszem musi bo już skład jest ustalony i z jej powodu nikomu grafiku zmieniać nie będzie . No to ulubienica stwierdziła ,że ona nie może przyjść wcześniej niż na 15. Na to kierowniczka przystała. Dzisiaj 15,17 jej jeszcze nie ma przyszła dopiero o 15,26. Zanim się przebrała była już 15,40 i czekała na kasetkę. Asia kierowniczka która dziś prowadzi zmianę mówi do niej że nie nie, dziś rozkładasz towar na sklepie. Dobrze jej to rybka i poszła do magazynu. Asia poprosiła mnie o zrobienie zamówienia więc usiadłam przy kompie , robię to zamówienie i oko mi leci na monitor a na jednej z kamer widzę ulubienicę tłumów stojącą na środku magazynu ze złożonymi łapkami jak to czasami panowie z nienacka nakryci nago pod prysznicem zakrywają swoje klejnoty przed nie porządanym wzrokiem i tak stoi. Przez pięć minut obserwowałyśmy ten posąg aż w końcu Aśka nie wytrzymała i poleciała do magazynu zapytać co ona do cholery robi. Za chwilę usłyszałam kłótnię w magazynie jak Aśka krzyczy na nią ,że może wzięłaby się za robotę bo nie dość ,że się spóźniła to jeszcze nie wykonuje jej poleceń tylko dyskutuje bo ta jej oczywiście pyskowała a jak jej praca nie odpowiada to może od razu iść do domu.
W końcu poszła na ten sklep. Później jak kazałam jej wywieźć warzywa na sklep to też coś miała do powiedzenia więc zgasiłam ją krótko krótko ,że ma nie dyskutować tylko brać się do roboty. Widziała chyba ,że nie ma ze mną dyskusji więc stwierdziła ,że jej to rybka. To ja do niej a mnie akwarium i jedziesz z tymi warzywami. Oczywiście nie omieszkała potłuc dwóch zgrzewek zniczy , wpakować do belownicy drewnianej skrzynki z końcówką winogron.
Tak więc dzieje się dzieje u nas.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 18:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Mota sobie. Ciekawe, jak długo szefostwo z nią zdzierży

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 17, 2017 19:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

No macie "wesoło" :roll:

U nas też, ale z innych powodów - nie ma kim robić. Dosłownie. Zaczynam warczeć na petentów. Też dosłownie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto paź 17, 2017 19:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:Mota sobie. Ciekawe, jak długo szefostwo z nią zdzierży

Do końca umowy próbnej i na aut.
A pytała się kiedy dostnie umowę na stałe.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 19:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Mota sobie. Ciekawe, jak długo szefostwo z nią zdzierży

Do końca umowy próbnej i na aut.
A pytała się kiedy dostnie umowę na stałe.

Kpi, o drogę pyta czy aż taka głupia?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 17, 2017 19:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:No macie "wesoło" :roll:

U nas też, ale z innych powodów - nie ma kim robić. Dosłownie. Zaczynam warczeć na petentów. Też dosłownie.

Wszędzie teraz jakieś nygusy do pracy są ,że nie wiem co.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 19:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Mota sobie. Ciekawe, jak długo szefostwo z nią zdzierży

Do końca umowy próbnej i na aut.
A pytała się kiedy dostnie umowę na stałe.

Kpi, o drogę pyta czy aż taka głupia?

Głupie to to ,że szkoda gadać.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 19:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Kupiłam dzisiaj bukieciki róż białe i czerwone. Jakim się zainteresowaniem cieszył. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 20:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

I znów powtórka z rozrywki z zoo+.
Specjalnie wcześniej zapłaciłam poprzednią fakturę zanim otrzymałam paczkę ( byłaby dziś ale zmieniłam termin dostawy na jutro ) bo chciałam mieć czyste konto by zamówić drapak i za punkty wziąć dla dziewczyn parapetnik i zabawki na nagrodę. Dziś dostałam potwierdzenie ,że dziękują mi za wpłatę czyli jestem u nich na " ) " . Chciałam zamówić od razu ten drapak ale okazuje się ,że znów nie mam opcji płatności rachunek. Poza tym trzeba dokładnie sprawdzać zawartość koszyka bo ciągle wyjmują mi z koszyka ten parapetnik za punkty.
Spróbuję jutro złożyć zamówienie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Wto paź 17, 2017 20:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A ja zamowilam dwa dni temu chyba a dzis patrze że jest promocja kocyk gratis :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto paź 17, 2017 20:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

klaudiafj pisze:A ja zamowilam dwa dni temu chyba a dzis patrze że jest promocja kocyk gratis :/

Bo oni zawsze od wtorku wrzucają jakąś promocję.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 20:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ja zamawiam w zooplusie z koleżanką która ma zniżki.
Zazwyczaj są to duże zamówienia. I wiecie co robią. I to praktycznie za każdym razem.
Jeśli są trzy pudła to zamiast wysłać wszystkie na raz to co dziennie dostaję po pudle :evil: ostatnim razem musiałam siedzieć trzy dni w domu bo czekałam na następne pudło :evil:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości