Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 20, 2017 12:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 20, 2017 12:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A traktorzyła przy tym niesamowicie :1luvu:

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 20, 2017 12:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Idę sobie jeszcze jakąś kawkę zapodać i szykuję się do pracy bo dziś na 14 idę do 22,30.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 20, 2017 13:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś czeka mnie ciężki dzień. Na zmianie mam wazonicę i dziewczynę która wróciła do nas po prawie rocznej przerwie bo się zwolniła i od pół miesiąca znów u nas pracuje. Dobrze ,że chociaż moja ulubiona kierowniczka jest.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 20, 2017 13:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ślicznie wygladacie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 20, 2017 13:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Obrazek



smacznego
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Wto lis 21, 2017 1:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ślicznie wygladacie


Zuzinka bardzo lubi się przytulać :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 21, 2017 1:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Obrazek



smacznego

Poli bardzo smakują róże. U nas takie bukieciki są w sprzedaży ale gdy zaczynają więdnąć idą do wyrzucenia. Wtedy zamiast do kosza zabieram je do domu dla Poli. Nawet jak jeszcze z kilka dni postoją to i tak dla Poli radocha. Moje dziewczyny w pracy już przestały się dziwić ,że biorę do domu kwiaty dla kota.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 21, 2017 1:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::ok: :ok: :ok:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 21, 2017 9:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:A traktorzyła przy tym niesamowicie :1luvu:

Obrazek


Cudowne zdjęcia, a to jest przesłodkie. Nawet podobne jesteście troszkę do siebie :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto lis 21, 2017 9:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Tak podobne bo mamy ten sam punkt widzenia :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 21, 2017 9:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wczoraj oczywiście jak już byłam w pracy dotarła paczka z zoo+. Zadzwoniła do mnie kurier Żaneta i uzgodniłyśmy ,że zostawi paczkę u sąsiadów. Jednych nie było ale u drugich była sąsiadka w domu więc zostawiła tam. Wróciłam po 23 więc o odebraniu paczki nie było mowy bo to za późno więc dziś po 9 poszłam. Starsza córka sąsiadów właśnie wybierała się do szkoły więc odebrałam paczkę i przytaszczyłam ją do domu.
Kupiłam dla Poli Felixy bo jej się już kończyły i dodatkowo Animodę dla odmiany. Na obrazku wyglądała jakby była w sosiku ale po otwarciu puszki okazało się ,że ma konsystencję mielonki z galaretką :( Dałam dziewczynkom na śniadanie i niestety żadna nie chciała jeść. Nawet Zuzia stwierdziła ,że tego jeść nie będzie. :(
Nie dostaną dzisiaj nic innego to może jak zgłodnieją to chociaż spróbują. No i tak to jest i zrób tu kotu przyjemność. :placz: :placz: :placz:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 21, 2017 10:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Wczoraj oczywiście jak już byłam w pracy dotarła paczka z zoo+. Zadzwoniła do mnie kurier Żaneta i uzgodniłyśmy ,że zostawi paczkę u sąsiadów. Jednych nie było ale u drugich była sąsiadka w domu więc zostawiła tam. Wróciłam po 23 więc o odebraniu paczki nie było mowy bo to za późno więc dziś po 9 poszłam. Starsza córka sąsiadów właśnie wybierała się do szkoły więc odebrałam paczkę i przytaszczyłam ją do domu.
Kupiłam dla Poli Felixy bo jej się już kończyły i dodatkowo Animodę dla odmiany. Na obrazku wyglądała jakby była w sosiku ale po otwarciu puszki okazało się ,że ma konsystencję mielonki z galaretką :( Dałam dziewczynkom na śniadanie i niestety żadna nie chciała jeść. Nawet Zuzia stwierdziła ,że tego jeść nie będzie. :(
Nie dostaną dzisiaj nic innego to może jak zgłodnieją to chociaż spróbują. No i tak to jest i zrób tu kotu przyjemność. :placz: :placz: :placz:


kot to nie pies i nawet głodny nie ruszy tego na co nie ma ochoty

ciekawe czy się zdecydują, bo mam watpliwości, ale może Twoje koty inne niz moje
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 21, 2017 10:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wiem ,że kot to nie pies ale liczę ,że choć zdecydują się spróbować .
Te moje kocice mają zdecydowanie za dobrze i im się już pod ogonkami poprzewracało z tego dobrobytu.
Inne kotki szukają schronienia , jakiegoś ciepłego kącika a moje co ? każą sobie otwierać okno bo chcą wyjść na to zimno na dwór.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Lifter, muza_51 i 23 gości